Semrush vs Ahrefs - koji je alat bolji?

Može biti. Međutim, Semrush je nenadjexiv kad je u pitanju domaće tržište(Balkan).

Zasto konkretno? 20 karaktera

I mene zanima jer probao sam oba alata i Ahrefs mi puno bolji kako za svijet tako i za balkan.

3 Likeova

Ahrefs bez konkurencije po mom misljenju.

2 Likeova

Proba sam oba alata i jos mnoge druge ali mi nijedan nije toliko dobro sia ka Ahrefs. Jednostavno po meni najkompletniji alat s najboljim i najjednostavnijim UI-om

P.S. jedino u cemu je SEMrush bolji su kljucne rijeci za domace trziste, imaju vecu bazu podataka za nase podrucje pa je lakse dodi do dobrih kljucnih rijeci

2 Likeova

Evo zasto je Semrush bolji za nase trziste.

Ako želim iskoristiti samo free trial period koji nudi Semrush, kakva je procedura za otkazivanje?
Otkazuje se prije isteka free perioda ili mogu odmah (da ne zaboravim)?

Da li su mogućnosti u free periodu smanjene?
Pretpostavljam da se može iskoristi free period za svaku karticu + novi email.

TNX

Procedura je da možeš odmah poslati mail i otkazati. Šalje se na [email protected] sa maila koji si koristio za registraciju.

Evo primjera maila koji možeš poslati za prekid pretplate nakon 30 dana.
//-------------------------
Hi,
I would like to request a cancellation of the subscription after the first 30 day trial period.
Thanks.
//---------------------------

Nakon toga dobiješ vrlo brzo povratni mail da ti je pretplata ugašena i prestati će važiti s datumom od 30 dana nakon što si se registrirao.

Evo primjera maila koji dobiješ povratno od njih.
//----------------------
Hello,
Thank you very much for contacting us!
As you requested, I have stopped your subscription to our site. As of the 23rd of March, your account will return to the free level.
We are sorry to see you leave and we hope to see you again soon!
Best Regards,
//----------------

Što se tiče ponovnog korištenja besplatnog perioda točno je da uzmeš novu karticu i mail i registriraš se. Time opet dobiješ 30 dana korištenja.

Mogućnosti koje imaš kroz 30 dana su sasvim dosta te imaš ograničenja. Ograničenja se recimo da s 30 dana besplatnog korištenja možeš prilikom svakog izvještaja izvući 10 000 redaka. Ali ako opet pokreneš novi izvještaj onda opet možeš izvući 10 000 redaka.

Tako da si umjeren korisnik ovaj besplatni period će ti biti sasvim dosta.

1 Like

Meni je pobjegao mjesec i automatski mi skinuli sa kartice, poslao mail i za par dana vratili novac. Tak da nema straha…

1 Like

OK, hvala.

Samo što je trial period 7 dana što mi je i više nego dovoljno.

Hvala

Ne, može biti 30 dana. Samo trebaš kliknuti na pravo mjesto :).

Step 1 : Google "how to get ahrefs 7$ trial "
Step2 : Find their paid PR that will say that “ahref 7$ trial is not available any more”

Evo i slike da pomogne pa da dobiješ svih 30 dana.
Ja sam to koristio prošli mjesec tako da znam da sigurno radi. Ako možeš mijenjati kartice, a to možeš preko Netellera, virtualna kartica, pa onda možeš koristiti stalno SEMRUSH 30 dana besplatno.

1 Like

Stvarno postoji opcija za 30 dana free trial :slight_smile:

Hvala

1 Like

Od Nedima sam pokupio reff link gdje sam imao opciju 30 dana full odkljucano. Mozda jos uvijek link sljaka, potrazite na njegovom kanalu u opisima videa…

Isto pitanje . Uvijek koristim Semrash . Ali pokazatelji u semrashu i ahrevsu vrlo su često različiti

Ne mogu da nadjem adekvatniju temu, valjda moze ovdje proci. Ima li neko pristup jednom od ovih alata ili seranking? Treba mi usluga da ubacimo jedan link i da izvucemo analizu u PDF-u.

Oduzim se na neki nacin kada uplatim za 15-tak dana semrush.

Ako mislis na genericku semrush analizu od toga ti slabo ima koristi… Tamo ima svacega nepotrebnog i besmislenog.

AKo si baš zapeo za ovo imam ja i seranking i semrush.

1 Like

Evo dobio sam od kolege Petra. Ima li zainteresovanih clanova da uzmemo Semrush Business plan?