SEO guru i serija članaka

vrebate seo neznalice a??

:hmm:

Sada mi je malo jasnije ono njegovo trkeljanje oko link buildinga, tj. zašto je forsirao link exchange kao link building strategiju…mada je i to krivo interpretirao jer u članku se navodi što je i točno, da je link exchange samo varijanta link buildinga, a ne da je to link building kako li je naš sejo guru rekao.

http://www.theadminzone.com/forums/showthread.php?t=25021

dovoljno je pogledati datum objave: 07-18-2006

Bruno srećo, svi mi evoluiramo, tehnologija evoluira, internet evoluira, google evoluira, pa i SEO evoluira…besmisleno je da navodiš link exchange kao strategiju za SEO u 2011 godini…to ti je kao da mi preporučiš film na video kaseti jbga…

Znam da pratiš forum, pa bi bilo u redu da uletiš i podjeliš svoja osobna iskustva koja toliko ističeš u kolumni s nama SEO neznalicama, polupismenim, neinformiranim amaterima…

P.S.

Ajd mi molim te odgovori na pitanjca koja sam ti postavio

P.P.S.

pozdravi mi Iveka…Ivek rula:potboy::potboy:

[quote=“topliburek”]Sada mi je malo jasnije ono njegovo trkeljanje oko link buildinga, tj. zašto je forsirao link exchange kao link building strategiju…mada je i to krivo interpretirao jer u članku se navodi što je i točno, da je link exchange samo varijanta link buildinga, a ne da je to link building kako li je naš sejo guru rekao.

http://www.theadminzone.com/forums/showthread.php?t=25021

dovoljno je pogledati datum objave: 07-18-2006

Bruno srećo, svi mi evoluiramo, tehnologija evoluira, internet evoluira, google evoluira, pa i SEO evoluira…besmisleno je da navodiš link exchange kao strategiju za SEO u 2011 godini…to ti je kao da mi preporučiš film na video kaseti jbga…

Znam da pratiš forum, pa bi bilo u redu da uletiš i podjeliš svoja osobna iskustva koja toliko ističeš u kolumni s nama SEO neznalicama, polupismenim, neinformiranim amaterima…

P.S.

Ajd mi molim te odgovori na pitanjca koja sam ti postavio

P.P.S.

pozdravi mi Iveka…Ivek rula:potboy::potboy:[/quote]

Da ali se i u tom članku link exchange navodi samo kao jedan od elemenata link buildinga i to je jasno svakome tko zna engleski i ne vidim odakle je zaključio da je link building ustvari link exchange.

Pa zar nisamo to rekoa ovo boldano što si napisao?..

uglavnom, simpatičan mi je Bruno…

niš idem strest jenega debelog:potboy:

Iskreno, ja se osjecam pomalo uvrijedeno time sto me covjek koji na oDesku radi za manje od 8 dolara sat proziva amaterom.

[quote=“topliburek”]Pa zar nisamo to rekoa ovo boldano što si napisao?..

uglavnom, simpatičan mi je Bruno…

niš idem strest jenega debelog:potboy:[/quote]

No dobro,da,napisao si a ja sam samo letimično preletio tvoj post :smiley:

Čini se da su mu izvori i puno stariji. Odmah na početku gdje pokazuje da ne zna što točno znači SEO (kaže “Search Engine Optimizing”), piše i

Gledajući na globalnoj razini ovdje


i u Hrvatskoj ovdje

čini se da su mu izvori sa “gotovo 70%” poprilično stari.

Ajoj sramote… On vjerojatno crpi te informacije od slicnih SEO gurua poput njega koji nemaju pojima. Da mi pokaze 200 izvora nece me uvjerit da google ne raspoznaje ako rijec nije odvojena u domeni hahaahaahaahaa

Uglavnom da ne lupam gluposti kada je domena za neki long tail keyword sa crticama puno je teze rangirati domenu, kada je exact(bez razmaka) onda je posao podosta lakši.

SEO guru :slight_smile:

šta se pjenite? što više ima ovakvih seo gurua, to vam stranice bolje rangiraju na tražilicama.
dakle, samo neka on piše i želim da ga što više ljudi čita i primjenjuje njegove savjete. ja ću ipak slušat savjete koji pišu na stranici koju je woot linkao :slight_smile:

Ajme meni, prije nego sam otišao na godišnji raspravljali ste o seoguruu. Ja se vratio s mora a vi još polemizirate. Tip je napisao dva bedasta članka, a vi zabrijali do ludila. :rotfl:

[quote=“Homer”]šta se pjenite? što više ima ovakvih seo gurua, to vam stranice bolje rangiraju na tražilicama.
dakle, samo neka on piše i želim da ga što više ljudi čita i primjenjuje njegove savjete. ja ću ipak slušat savjete koji pišu na stranici koju je woot linkao :)[/quote]

i to što kažeš:)

Primjetih komentar naseg SEO (i cini se i financijskog) gurua na Jutarnjem, pa se pitam jel zna da je ovaj link kojeg je spamnio “nofollow” :slight_smile:

Link building u svom najboljem izdanju :slight_smile:

možda novi SEO trik, fora - forica našeg svemogućeg gurua?

kakav krkan jbt:krele:

A zapravo je tip fenomen. Kao neki guru a čak i za taj jedan sajt koji ima nije niti na prvoj stranici za ciljani keyword. :smiley:
Stvarno,fenomen za proučiti.

A kaj vas uopće diraju takve stvari, ima puno gorih od njega koji ni ne znaju što je razmjena linkova, a isto se nazivaju seo ekspertima.

ja sam sa domenom knjige.tk pazi .tk bio prvi na google hr.rs.ba.com na riječi knjiga,knjige,besplatne knjige… i još jako puno riječi

Aj navedi jednog koji je tu proglašen guruom s najavom serije članaka. :slight_smile:

Ovako decki:
Ja sam doticna osoba, a to sto sam clan foruma oko godinu dana i sto imam odredjeni broj postova ovdje, a vi niste uspjeli to skuziti samo pokazuje razinu vaseg znanja. Ne znate ni Google koristiti.
Jedini koji ovdje ima znanje je w00t, mada ocjenjuje moju kompetentnost po tome koja je cijena mog sata rada na oDesku, po cemu zakljucujem da je ocito i vrhunski strucnjak za freelancing :krele: . Njegova cijena sata rada bi ocito bila 20 $, a posao bi, uz Indijce i Pakistance koji rade za dolar na sat, dobio nikad.

Ja se nisam prozvao SEO guruom, na kraju krajeva to nije ni bitno, tako se samo zove kolumna.

I za kraj, “spamanje” sa komentarima na Jutarnjem listu udvostrucilo mi je posjetu na stranici u samo mjesec dana. Znam da su to “nofollow” linkovi, i to ne smatram link buildingom, naravno, ali sam sa tim komentarima ja udvostrucio posjetu na stranici.

A vi se gospodo samo smijte…

Btw, tko je ovdje moderator da me obrise s ovog foruma?

P. S. iggysick je, koliko vidim, trajno baniran sa internetzarada.org foruma ( koji je puno bolji od ovog i sa tolerantnijim ljudima), vjerojatno zahvaljujuci slicnim komentarima kao i ovdje…

[quote=“drmrgood”]

P. S. iggysick je, koliko vidim, trajno baniran sa internetzarada.org foruma ( koji je puno bolji od ovog i sa tolerantnijim ljudima), vjerojatno zahvaljujuci slicnim komentarima kao i ovdje…[/quote]

Iggysick je bannan radi mene tamo :D.
Ma da, tamo su glavne teme warez, upload zarada i aff linkovi. Pun forum klinaca koji bi nešto preko noći.