SEO Savjeti i Trikovi

Evo jedan seo trik koji sam koristio i radi 100% ukolko konkurecija nije previše jaka.
Treba vam popis proxy sitea.
http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=95348797863625731479

Otvorite File i trećim klikom nove tabove 10-15 onda u svakom tabu odete na google i upišete vaš keyword te pronađete svoju stranicu.
Kad se ufura ide to ja sam znao po 300 za 30 min, i brže kad ti neko plaća
Jednom sam zamanta klikajući :dizzy_face:
Nakon nekog vremena vidjet ćete da se penje.

Jesu li ovo opet neke hakerske egzibicije ili? Čisto da znam, da ne otvaram možda je nešto maliciozno.

Ma daj prestani me zezat ok svatio sam loše su mi fore i neslane i nije virus

Google prati koji rezultat korisnik najcesce odabere pa shodno tome ga bolje rangira. Ovo je mozda dobra fora, ali treba biti svjestan da je varanje i ako se uoci rezultati mogu biti losi. Ne moraju, ali mogu.

Da zaboravio sam reć najvažnije ne smiješ naglo krenut niti naglo stat kao što je rekao čovik iznad mene.
polako treba radit znači 5,10,15,25,30,45,60,60,60,80… i smanjivat tako

To stoji i toga sam svjestan. Jesi li skinuo ovaj fajl kojim slucajem, znat ćeš sta ti pričam. Ako nisi ne pokusavaj, ili uvjeri se da je maliciozno.

Ja cu sano reci da google znade sto ste danas jeli, a ako koristite chrome onda znade sto cete jesti.

Dali voo sljaka ili ne, neznam, no znam da postoji slicno u beta verziji program, koji navodno sljaka.

Slicno sam ja napravio nedavno, ali odustao bas zbog toga jer google dobro zande sto se desava i pitanje penala je samo vremena.

1 Like

Nisam skidao fajl, ali sam pretpostavio o kakvoj fori je rijec.

Ako netko zeli ovo testirati, ja mogu napraviti bot. Znaci sve sto ce trebati je ispuniti detalje i kliknuti start. No mislim da bi to bilo gubljenje vremena.

Bravo Dadaas, ova ti je dobra, i to bez tipfelera u cijeloj rečenici. :smile:
Nažalost, istina je i ono što kažeš na kraju posta. :blush:

1 Like

Ne vjerujem da od ovoga ima ista, preko proxy stranica ti uopce ne daje podatak da je preko te kljucne rijeci neko dosao.

Prvo treba gledati za koju zemlju je google , pošto je proxy iz različiti zemalja pa i rezultati budu različit ali t bude u par pozicija, kao štio sam napisa prije ovo služi samo za slabije riječi di nema navale.

Primjer:
Ukocajte riječ “teranil” prva je stranica od firme samoborka a druga da-da firma, ovim načinom rada može se prestići samoborka.
Mjesečna pretraga za riječi teranil je do 1000 pretraga

Ovo je kao mali boost ništa više