Server is too busy

Zašto svako malo dobivam poruku da je server too busy

Tko zna… sve nas to nervira. :slight_smile:

Svi to dobivamo. Mislim da je to zbog previše zahtjena na MySQL bazu

Taj problem je prisutan već godinama i Višnja je upoznata s njim. A ne poduzima ništa!

Mislim da se radi o nekoj glupavoj postavci u samom vBulletinu. Mislim da je to bilo sanirano prošli puta, ali očito se prilikom upgrade-a foruma prepisala ta postavka…

Webmajstori ne rade??

Mjau :mjau:

ovo mi već stvarno ide na živce :smiley: daj popravite to ! :smiley:

I mene nervira. Nadam se popravci. :slight_smile:

O da, prvo ćemo dočekati redizajn, a njega ćemo čekati koliko smo čekali upgrade foruma…

Redizajn nećemo nikada dočekat :smiley:

Znaš li možda koja je to postavka ?

Admin -->Setting Group -->Server Settings and Optimization Options -->*NIX Server Load Limit staviti na 0 ince je 5 po default

"vBulletin can read the overall load of the server on certain *NIX setups (including Linux).

This allows vBulletin to determine the load on the server and processor, and to turn away further users if the load becomes too high.

If you do not want to use this option, set it to 0.
A typical level would be 5.00 for a reasonable warning level."

Dajte sredite ovo, još ćemo na bonove ulaziti na server. Kao profesionalan forum za web mastere, a 3 čovjeka ne mogu u isto vrijeme bit na njemu…

Dobivat ćemo kartice sa ID-om. Kada ukucaš taj ide onda će te pustit na forum ako ima manje od 3 čovika na njemu ako ima 3 ili više ljudi onda nas neće primit lol :slight_smile:

Kao u ovoj epizodi south parka (predzadnja u 12. sezoni, zove se over logging)

http://www.southparkstudios.com/episodes/

U admin panelu samo treba povećati osjetljivost da ne prijavljuje tu grešku - Pretraživanje blokati za load preko 8, a sve ostalo blokati za load preko 12. Ako je server imalo ok, radit će.

Dobra dobra:D
bilo vec negdje na forumu:)

Da, vjerojatno opet ja… SMF ima tu mogućnost skrivenu, treba ručno u bazi namjestit (nova verzija će imati i u cp), a ovaj vBulletin ima koliko znam…

ovdje se nezna tko pije a tko plaća :eu:

pa tipično hrvatska