Simple web shop :D

Pozdrav svima :smiley:

Dal neko zna dal ima gdje na netu ili codecanyone neki simple shop sa ovim karakteristikama… sto sam god trazio il je preveliki projekt ili premali

Da postoji admin panel sa tipa 2 taba

  1. tab bi imo kao dodat proizvod ime opis slika kolicina cijena i u koju kategoriju spada…
  2. tab bi se mogle vidjet narudzbe te ih kasnije admin izbrisati…

a index.php bi sadrzavao sve prozvode gdje bi korisnik mogao odabrati i poslati i zatim taj proizvod se pokaze u admin panelu.

Najjednostavnije rješenje bi ti bio Wordpress + WooCommerce Plugin. Za nešto ozbiljnije Magento ili Prestashop (koristim ga u zadnje vrijeme, jako dobar izbor).

Kad uhvatim vremena odradim ja neki jednostavni CMS u php-u pa se onda ti pozabavi oko sigurnosti :wink:

1 Like

Baš to, nema smisla izmišljati toplu vodu. Uzmi wordpress, i dodaj woocomerce, ako nemaš beda sa dizajnom gotovo za popodne.

AKo trebaš dizajn uzmi temu, i gotovo za popodne.

AKo trebaš promijeniti dizajn, uzmi neku modularnu temu tipa avada, ili nešto, stavi plugin i gotovo za 2-3 dana.

Ako hoćeš out of the box riješenje uzmi novi opencart, jednostavno za instalirati, mnoštvo opcija, a može furati gomile artikala. Imam jednog klijenta koji ima cca 3000 artikala i to mu je core biznis i sve 5. Puno toga autmatizirano itd.

AKo petljaš po kodu, onda ako ne trebaš online plaćanje nabavi neki cart sistem, koji sprema u session ili teko nešto i šalje na mail narudžbu.

Ak treba neki backend, onda jeftinije i brže riješenje, a možda sigurnije ti je neki CMS.
Nemoj zaboraviti na obavezne stvari ako se radi o web dućanu: