Šoping ideje, predlozi, dobri dilovi i rasprava o proizvodima

Kao ovaj lik:
https://instagram.com/krompeso?utm_medium=copy_link

1 Like

Grave of Fireflies - obavezno ću pogledati. Vidim već na netu da je odličan.
Hvala!

ne koristim društvene mreže skoro uopšte, samo fb i to vrlo vrlo rijetko i u zadnjih par godina uglavnom vezano za poso. a i ne bi to bilo to, ja bi to monetizovo i tu bi sve propalo. ovako ponekad ođe istresem šta imam.

eo još jedne jeftine a efektivne stvari za roditelje sa sitnom djecom

samo treba na vrijeme uzet.

eo još jedan predlog za roditelje čija đeca žarko oće ljubimce u stanu, a koji ne žele ljubimce u stanu

druga opcija bi moglo eventualno bit ovo
https://www.amazon.com/EcoSphere-Closed-Aquatic-Ecosystem-Sphere/dp/B005IZOB5M

1 Like

Ovo je super, eto mi rjesenja! Ali samo jos kad bi funkcioniralo. Em bi kucica pala dole, ovaj akuum priljepak ni peskir ne drzi kamo li kucicu. Al eto ako i zaljepim za prozor, (na dio koji ne otvaram), i da se zbilja neka ptica nastani, ja ne znam koja bi i izdrala odusevljenje djece (citaj lupanje, mahanje, crtanje srculenaca po staklu i tako to) :grin:

Ali ako bi sve to zbilja moglo (a cuda se desavaju i valja provjeriti, jer ljetos su im kokosi spavale u narucju, navikne se i ptica na svasta), onda bi ovo bila super ideja za produkt. Moglo bi se i prodavati

(Eto ti nise: za djecu koja hoce ljubimca i roditelja koji nece hehe)

1 Like

Moja cerka obozava zivotinje, al bas, i to sve zivotinje bez izuzetka. Pa mi je milion puta trazila kucu, a ja, ko coek koji zna kako bi to izgledalo u stanu i ko bi seto kera u šes izjutra i za njim skupljao, sam ostao nepokolebljiv. Pa je trazila macu, pa hrcka, pa ribice, al iako cesto popustim kad me djeca pitaju nesta vise puta, sa ljubimcima u stanu sa ostao dosljedan. Jedan dan dovodi zena djecu i vice šći mama je rekla ako ti das da mogu dobit papagaja. I gledam ja zenu jel me zajebava, ko da ne zna moj odnos prema ljubimcima u stanu. Uglavnom nema papagaja. No jedanred napravise laste gnijezdo kod terase a đeca nisu vidjela, pa ja reko eo djeco imate ljubimce, pa su bili odusevljeni, pa su pricali s njima, pa im je mala napravila neku plasticnu hranilicu, zalijepila na karton i napisala na njeg im par poruka sa srcima i zalijepila na terasu.

Posto sam sa sajtom sa poklonima imao listu poklona za djecu koja su se preselila u novu kucu na listi sam imao jednu skroz providnu hranilicu za ptice koja se isto lijepi za prozor i kao to bude poklon da djeca imaju nove prijatelje. Pa sam poslije price sa lastama guglao i vidio da pored hranilice ima i kucica za ptice koja daje vise.

Lagano bi moglo bit da je peskir tezi od ove kucice, a ima i tri priljepka.

Eo odje mozes vidjet kako izgleda slicna neka verzija. Ovi na klipu su pojacali ljepljenje sa onim jakim obostrano ljepljivim debelim trakama po ivicama kucice tako da sigurno nece spast kucica pogotovo sa tim pojacivacima. Inace ima na ovom kanalu jos videa apdejta sa ovom kucicom i malim ptićima koji su se izlegli u kucici.

Ne znam dal se u onoj verziji koju sam kacio sa alija (mislim da da) dobije ona kao reflektujuca folija, koja se zalijepi iznutra pa bi u teoriji trebalo djeca da vide ptice a ptice da ne vide djecu. Al da lupkanje vikanje i sl bi vrlo vjerovatno smetalo pticama. Uglavnom ima na yt dosta klipova i savjeta oko ovih kucica. Al kolko ja vidjoh uz neke smjernice djeci mogle bi fercerat.

2 Likeova

Bukvalno moja situacija. Njima je i zaba “slatka”, maze puza, i to onog bez kucice. Eto, ostadoh i ja dosljedna, ali nije da me ne pece savjest. Ja rekoh, ako se useli pas, moracu ja iz stana, nema mjesta za nas sve, a cerka veli, moze li bar ovca, ona moze na tersau :roll_eyes:

Elem, ove godine smo na odmoru bili u dijelu gdje je bila plaza za pse. Svaki dan su bile neke izjave sa zakljuckom, steta da nemamo jednog malog psica.

…i onda nam je jedan dan, sama, dosla u apartman maca. Joj te srece…otisla je, ali virsle i mlijeko su na podu, ako se vrati.

Tako da ovu kucicu kupujem , da probamo iako cisto sumnjam da ce se neka nastaniti…

PS. Sad kontam, tu nema onda spustanja roletni. Na vrata od terase ili prozore da kacim nema smisla, ici ce s one strae, ptica ce pobjeci. Znaci jedino u kupatilo da stavim, tu su zaluzine s unutrasnje strane. Znaci bice guzva, neces moci doci na red :grinning:

Sve mi se cini da je ipak lakse imati ribicu

Trenutno na amazon. De imate akciju na Amazon Fire HD stick. Sada je 30€. Veoma dobra stvar. Od bilo kod ekrana za HDMI napravi dobar multimedijalni uredjaj. Mogu samo preporuciti

1 Like

jel moze link molim te

https://www.amazon.de/dp/B07PW9VBK5/ref=cm_sw_r_wa_api_glt_i_dl_D702SDDWMBPA8GAWGGQY

1 Like


nesto pise 60 eu sad ili meni tako nesto izbaci bobo

Moze biti da je vec isteklo, ja sam kupio po 30


Stiglo danas.

1 Like

Jel ima neko ovako nesto:

ju kakva sprdnja od četkice. nek sam dvije naručio. nisam mnogo očekivao ali ovoliko lošu vibraciju rotaciju il kake gođ pokrete glave četkice za zube ne očekivah. bukvalno se ne vidi a još manje osjeti kakvo micanje glave četkice pa se ova četkica da koristit jedino ko ova obična da se ručno trlja, al eto dobiju se 4 glave :slight_smile: pa se može trljat do iznemoglosti. sa popustom na količinujedna četkica sa 4 glave je oko 7 dolara. vrijedi te pare jer sam se zabavio iščekivao saznao kakva je to najjeftinija punjiva električna četkica za zube. da li naručit opet? čeme? sva zadovoljstva oko četkice su iskorištena i istrošena.

1 Like

imam oral B, dobra mogu ti reci i vibracija i baterija i nije bila nesto mnogo ni skupa ako se dobro secam. ja bih je preporucio, a za dodatne glave mogu da prodju sa alija kao zamena, mada i tu ima nekih razlika u odnosu na originalne.

1 Like

a koja je tačno to četkica oral b? ima tih oral b iljadu modela i verzija. a ove krš četkice više iz radoznalosti naručih no da ih koristim, trebalo bi uskoro ona šaomi t500 četkica da mi stigne, ona bi trebala da je ok.

Ja kupio bezicni punjac iz Ikee koji ide ispod daske. 40€. Naravno, snimio sam i video

2 Likeova


ovu sam konkretno ja uzeo. bilo je nekih 20 eura, i jos nesto dao za dve glave dodatne. posle toga glave uzeo i sa alija i evo jos radi. u sustini mislim da vredi narocito kao prelaz sa obicne cetkice.

1 Like

@faroALI eo imaš na akciji ove glave za četkicu trebalo bi da odgovara tvojoj četkici. sa 23 sniženo na 16 maraka + 10 posto popusta ako plaćaš viza karticom
https://www.ekupi.ba/bs/Kućanski-aparati/Aparati-za-osobnu-njegu/Aparati-za-njegu-zuba-i-pribor/Pribor-za-električne-četkice/ORAL-B-ZAMJENSKA-GLAVA-EB50-CROSS-ACTION/p/EK000360154

Četkicu GENIUS X kolko ja viđo svi hvale a sad je na nekom jebačkom popustu na ekupi. Provjerih baš ovu verziju GENIUS X limited edition koja se prodaje na ekupi na amazonima us uk de i nema niđe (bar kolko ja istražih) jeftinije no na ekupi. totalno zanimljivo. sa 329,00 KM na 199,00 KM + 10% popust viza karticom ako se plaća. dakle izađe 179,1 marku ako me matematika služi.

https://www.ekupi.ba/bs/Kućanski-aparati/Aparati-za-osobnu-njegu/Aparati-za-njegu-zuba-i-pribor/Električne-četkice/ORAL-B-ČETKICA-ZA-ZUBE-GENIUS-X-SPECIAL-EDITION-BLACK/p/EK000360162#tabDetails

1 Like

Naručih novu turu svega, gluposti većinom

čisto da mi jednom zapišti.

1 Like

Death note! Bravo!:slight_smile: