SP Brazil 2014 - Coupe de monde!

Ajde ti Interovac :slight_smile: Ne kažem da nemaju dobre igrače u sredini, nego da nemaju pravu svjetsku klasu kao što su nekad imali. Ronaldinho kakav god da je danas, koristio bi ovom Brazilu. A čuveni 3R bi uz još 8 amatera pobijedio ovaj današnji Brazil.

Razočarali su me totalno u ove dvije utakmice. Uvijek sam guštao gledat Brazil, ali više mi nisu zanimljivi.

Brazila će Španjolci nakantati u osmini finala. Ne razumijem ove svijetske medije i njihovo napuhavanje ‘moramo osvojiti’. Jedno je što bi netko htio a drugo je realnost. A realnost je da Brazil nema šanse za naslov i čim prije to shvate manje će biti nereda u Brazilu nakon što ispadnu.

Aaaaaaaaaand Spain is out. :smiley:

Četiri gola utrpaše naši, ali ja njima još uvijek ne vjerujem… Puno curi, puno početničkih grešaka, puno nesigurnosti. Opet smo imali igrača manje u veznom redu, formacija sa Modrićem i Rakitićem kao zadnjim veznima (ili što su već) nikako ne drži vodu, da ne spominjem Sammira.

Uz to, puno su promašivali. Jes’ da su dali četiri, ali onakve se šanse/polušanse moraju zabiti. Meksiko neće biti ovako darežljiv.

Pranjić je bio jedina rupa u našoj obrani, ako malo bolje pogledaš cijela taktika Kameruna je bila igranje na Pranjića. Taj čovjek je najslabiji igrač na cijelom prvenstvu, ja to svima govorim već mjesecima ali netko bi te u hrvatskoj ubio zbog toga. Isto su mu radili Švicarci, Australci…pored Vrsaljka koji je igračina mi držimo Pranjića.

Nadam se da je to shvatio izbornik jer ako nije ne gine nam 3 komada u 10 minuta od Meksika.

Slažem se.

On zapravo nikad nije niti bio lijevi bek, Vrsaljko, pa čak i Ćorluka su bolje rješenje od njega. Tko bi rekao da ćemo žaliti za Strinićem…? :smiley:

Kakva nedisciplina igrača Kameruna, to nisam odavno vidio, sramota! Nije mi jasan razlog zašto je Song udario Mandžu, morao je biti neki razlog.

Nije to nediscliplirana igra Kameruna nego moć Hrvatske.

To je kod 4:0, normalno da su pukli zbog nemoći.

Gubile su neke repke i više, pa se nisu udarali međusobno :).

@milito ovaj Ekotto ima neki problema sa samim sobom. Ovo je već radio dok je igrao u Tottenham i to nad našim Ćorlukom

1 Like

Nije mi jasno, frajer metar i žilet, 50 kila ima, i on nešto udara glavom, gura se, što ga ne prebiju u svlačionici.

Jes’ da bih se trebao radovati porazu Irana, ali ne mogu, ljudi su zaslužili najmanje remi, ako ne i pobjedu. Penal čist nije dosuđen. Ova Argentina prolazi grupu, ali ko kaže da bi mogli osvojiti SP nema pojma, opet Messi presudio, jača repka mu to neće dozvoliti.

Treba dobro obratiti pažnju na neke igrače Irana, vidio sam par strašnih driblinga i pasova nekih igrača, koje top klubovi mogu dobiti za 1€.

Messi već drugu utakmicu odigrao loše, totalno ispod svog nivoa. Ali tom čovjeku je dovoljno doslovno par sekundi po utakmici. Nevjerojatan je. U 180 minuta odigrao je dobro 30-tak sekundi, i zabio 2 gola.

Sad mi je baš palo napamet…njemačka himna Deutschland uber alles. Evo jedan dio teksta o toj pjesmi: "…Međutim, uskoro je Hitlerova nacistička stranka počela koristiti pjesmu u skladu sa svojom ideologijom. Prvi stih protumačili su kao “Njemačka mora vladati nad cijelim svijetom”…,

Bitno da je govnarima iz Fife problem Šimunić

Hehehe, pa oni pate od toga. Ja kada pregovaram za posao, uslov je da znaš Engleski ali ko poznaje Njemački on će definitivno dobiti posao prije tebe bez obzira na stručne sposobnosti.

Ronaldo više nije jedini na vrhu liste najboljih strijelaca svjetskih prvenstava. ŠTETA! Ronaldo je vanzemaljac za sve napadače koji su ikada igrali nogomet.

Od danas mrzim Novi Zeland, strašno šta su svirali kao ofsajd, a na drugoj strani nema faula. Faul ok, sudije griješe, ali ofsajd da je bio blizu pa inekako, ali ja ne znam šta je sudija mogao vidjeti da svira ofsajd.

Vaš gol je bio čist kao suza, nikakav offside.
Ne znam zašto ne igra Ibišević. Ne pratim detaljno vašu repku, ali mislim da je on trebao biti u prvih 11.

Ma Sušić nas je sve iznenadio formacijom, znači cijele pripreme forsira dvije formacije, uigrane predobro, on izađe u trečoj formaciji, očigledno da su igrači pogubljeni. Vjeruj mi da ne znam ni ja zašto mu Ibišević ne igra, ne zna ni sam Vedad i jako je ljut na Safeta.