SP Brazil 2014 - Coupe de monde!

Onda se nadaj dobitnom na tom bez Arg :D. Šalim se, realno, nemamo mi šta tražiti protiv Arg, ali nada poslijednja umire.

Ma jasno da se nadate. I mi smo se nadali protiv Brazila. Realno su i Argentina i Brazil jači od Hrvatske i BiH i zato sam i stavio Argentinu na listić :smiley:

Želim Vam dobru utakmicu, da zabijete koji gol da bude veselja kod vas, ali ipak želim pobjedu Argentine zbog listića :smiley:

Dobro poluvrijeme, bez imalo stida mogu reći da smo bili bolji, ali eto, onaj autogol govori drugačije…

Bitno je da smo dali gol Brazilu i Argentini! :slight_smile:

Presretan, parirali smo Argentincima, da nije bilo onog autogola ko zna kako bi završilo, ali nebitno, vidjelo se na licima navijača Argentine da nisu zadovoljni, jer smo bili jednaki, možda je remi bio najrealniji ali Bože moj.

Dobri ste bili. Argentina s ovakvom igrom može samo sanjat naslov. Messi podbacio, ali je u jednom trenu ipak pokazao što može. Di Maria jako loš, osim jednog jedinog prodora kad je srušen. Aguero nikakav. Ne znam da li su doveli Riquelmea, ali on bi sigurno koristio ovoj Argentini. Niti jedan njihov veznjak mi se ne sviđa. Nekad su imali Gallarda, Ortegu…da ne idem još dalje pa ne dođem do Maradone.
Di Mariu i Messia ne smatram čistim veznjacima.

Možda će glupo zvučat, ali možda je za BiH dobro da je primila taj nespretni gol na početku. To je umirilo Argentinu, a BiH je morala krenut naprijed.

Sve u svemu, 2:1 i solidna igra, pogotovo prvo poluvrijeme, je dobro predstavljanje na SP

Dobra igra, dobra utakmica. Može se žaliti, ali šta je-tu je. Samo da ne žale previše za propuštenim konra Argentine (kao mi protiv Brazila 2006.), pa potonu u ostalim utakmicama. Sretno! :slight_smile:

Nije loša, već smo ih dobro čuvali ;). Čuj šteta, ccc…

Ode Portugal u mp3. :smiley: Nije da mi ih žao. :slight_smile:

Ja sam pak očekivao da će Misimovića ostaviti na poluvremenu u svlačionici. E to je šteta.

Kaže Goran Vlaović u 25oj minuti da Mislimović više ne može da mora van :smiley:

Ma može Miske do neke 70’, nakon toga treba ubaciti Sušića.

Jel još nekom ova Brazuca najgluplja emisija ikad za SP? I jel samo meni neugodno gledat ovu tuku Katanić ili nas ima više takvih? :wink:

Kakva Šačira, trebali su ovog za Official song:

Izgleda da si zaboravio na Afroviziju. To je bila bruka i sramota.

Po meni su najveca sramota ove reklame domoljubne, uvik sve isto, na istu šemu. Ja od ovih deset reklama sta se vrte tek na kraju kad stave logo ili spomenu ime firme svatim o kojoj je rijec, sve mi isto izgledaju.

Tvoj nick je po uzoru na Afroviziju? :wink: A valjda sam već zaboravio na Afroviziju. Možda se za 4 godine neću niti sjećati Brazuce radi nove sramote HRTa, ali ovo što trenutno ide je sramota. A Tina Katanić, katastofa. Što je ona uopće? Jel ima ta zanimanje? Spominje neke “uratke” i onda to prikazuju, užas i sramota. Ne bi mi ništa zanimljiviji bio niti “uradak s Tinom” jer mi je antipatična i nikakav poseban komad.

Ali evo nesposobni Brazilci nam začinili SP kad je već Brazuca totalno nezanimljiva. Ako bi ovakav Brazil postao svjetski prvak to je onda sramota i za Brazil i za nogomet općenito. U ovom Brazilu mogu igrati i Sammir i da Silva

Gdje ćeš pored takvih igrača imati u veznom redu dva destruktivca, to im je jedini razlog zašto igraju loše. Ali možda to i nije loše kada dođu jače ekipe, nema Brazil realno više ni onu ekipu Carlos, Rivaldo, Ronaldo i ekipa :).

Brazil danas ima jaku ekipu i to je to. Nekad je imao STRAŠNU ekipu. Oni danas u sredini terena nemaju kreativca svjetske klase, po prvi puta u zadnjih…ne znam koliko godina, možda i prvi put u povijesti.

Imaju oni kreativne igrače, samo što ih ne koriste. Hernanes je strašan kreativac, ne igra mu, ali zato igraju destruktivci Gustavo i Paulinho.