Šta slušate - trenutno

Ima i toga. Ja isto npr volim Cold Play ponekad da cujem ali to su stariji albumi kojinsu bili manje komercijalni. Generalno slazem se da ima i sada dobrih izvodjaca ali su u manjini. Kod mene je mozda problem sto im ne dajem sansu.
Ja volim emociju da osetim u pesmi a nekako mi se cini da ona fali u danasnjim pesmama. Svi stari odnosno sa pocetka albumi sadasnjih megagiga zbezda su daleko bolji od novijih. Evo ti primer Beyonce, stvari kao sto su Listen, Hallo itd uporedi sa sadasnjim glupostima, za mene je to nebo i zemlja.

1 Like

To je istina…svi postanu zvijezde i kao da prestanu osjećati muziku :joy:

1 Like

Trenutno samo Nikolinu Romic. Nekako me smiruje

Disco '70

isprobao sam sve muzicke pravce u svojoj karijeri ali najproduktivniji sam uz METAL, Parkway Drive - Horizons, Ovih dana peglam metalcore/deathcore.

evo liste za pocetak dana

Parkway Drive - Horizons
As i lay Dying- sve pomalo (a greater foundation) kolko je ovo mrtvo dobro hoho

Forumaši, :blush:
ne propustite danas (nedjelja 10.12.17) onaj tko hvata HRT1; u 14:00 sati emisija Nu2. Gost je Darko Rundek. :musical_note:


Veliki Darko Rundek. :musical_score: :o:

3 Likeova

Da dignem temu… malo sam se podsjetio ove glazbene stvari od prije koju godinu koju prati i duhoviti glazbeni spot sa temom o “muškom prijateljstvu”… :blush::joy:

Pa gdje si Wolfe, :wolf: odmah se bolje osjećam. :blush:
Evo jedna bijesna tema u to ime, :smile: ovo će c3po plesati sad za Novu Godinu:


A i zbog ovoga John T. sudjeluje u prvih 4 od 5 glazbenih ili plesnih video tema svih vremena :man_dancing: kako god okrenete. :o:
1 Like

Sječam se u ono vrijeme gledao sam ga u kinu 3 puta… :sunglasses:

2 Likeova

Dark Necessities are part of my desing…

Dobra, dobra…

2 Likeova
1 Like

Malo kasniš, ali jako mi je drago da ima ljudi koji slušaju trap ovdje :smiley: Već je netko pred neko vrijeme ovdje stavio rockstar, zato pišem da kasniš…

Inače, za one koji ne prate domaću scenu koja se je zadnjih god dosta probila, možda se nekome svidi :slight_smile:

Čisto par koje su mi odmah pale na pamet :slight_smile:

1 Like

kad smo kod trap-a. Samo LSD jakuze :sunny:

Ovo je jedna poznata stvar i veliki hit čiji autor, deejay i producent, nažalost od jučer nije više živ: :frowning:


Avicii - Hey Brother
Laka mu zemlja. :angel:
Nekada nije lako niti sa (pre) mnogo novaca. :o:
3 Likeova

Nije se znao nositi sa svime, cuga mu je došla glave…šteta, mlad talentirani dečko…

1 Like

I took a pill in Ibiza
To show Avicii I was cool…

Nemoze ljudsko tijelo podnijeti svakodnevne ekzibicije…

Fan iz publike rasturio na koncertu Foo Fighters-a… :metal:

1 Like

Prije bih rekao " He sings for his ex boyfriend "… :laughing:

1 Like