Stari članovi

A di su vuk i gog? Sićan se da su oni gonili Linux. U mojin početcima san in postavlja pitanja o Linuxu. Godinama ih nema.

Vuk se nešto odavno naljutio - na moderiranje KriDoma u nekoj polemici između njega i Šljakera, pa je otišao s foruma. Kasnije se i KriDom naljutio, pa je i on otišao s foruma. Uglavnom, ljudi se naljute, pa odu.

Iako ja mislim da se tu radi o tome da sudjelovanje u forumima izaziva jednu vrstu ovisnosti (ja mislim zbog vremenske i emotivne investicije). Jedan način da se ta ovisnost prekine je da se “naljutiš”, kako bi si omogućio period “hlađenja” od foruma. Onda s vremenom možeš na forum i zaboraviti.

Gog se nije naljutio niti na koga. :slight_smile:

Ja se sječam remo Dži a, njega nema dugo… Ma ima ih barem 20 za koje mi je žao što ih nema samo bi trebao prolistati stare postove da se sjetim.

Na ovom forumu je lako ispaliti na neke teme pa je onda bolje biti suzdržan i ne uplitati se u sve.
Možda su ljudi koje navodiš pronašli pravi posao. Heh

1 Like

A ciril_stipsa? SupaDucta i njegova žuta patkica? :smiley: Siniša? Dobro, za njega znam da je sam sebe banirao :slight_smile:

Bit će toga još. Nekad mi je teško samo čitati.

A meni najviše nedostaje Višnja, Usput nedostaje mi i stari dizajn foruma. Ovaj nevalja. Ako nemože stari stavite phpBB. Odličan je.

1 Like

Najbolje da ti i Višnja otvorite svoj forum na phpbb-u i tamo razgovarajte. Za tvoje dobro ti govorim, prestani živit u prošlosti.

3 Likeova

A šta ćeš kad je prošlost bila lipa.

Prošlost čak i kad nije bila lepa, tako nam se čini u sećanjima. Pogotovo na neke trenutke iz mladosti ili detinjstva. Sve lepo nas seća na to :slight_smile:

Eee moja dico, da vi znate kako smo dobro živili u vrime druga Tita. Ko ga voli evo nešto slika:

http://itusluge.myartsonline.com/qwyx/tito/

a evo i Partizana;

http://itusluge.myartsonline.com/qwyx/partizani/

sve mi to razumijemo ali to je bilo

to je isto kao da kažeš jao jesam klepio jednu dobru trebu prije 10 godina … a pri tome u međuvremenu nisi ništa uradio

dakle to je bilo, razumijemo da vam je bilo lijepo i da to dijelom malo preuveličavate zato što je to vaša mladost pa vam se još više sviđa, više nego što bi trebalo :smiley: ne sviđa vam se vrijeme već vaša mladost … razumijemo mi to sve ali nama koji smo rođeni posle 90e ništa ne znače priče o trstu, zaostrogu, čehinjama, orgijama u kampovima, podmitljivim bugarima, mađarima i rumunima

dakle zato što je vaše vrijeme da kažem “prošlo” (bez uvrede) nemojte uništavati našu sadašnjost, jer se nama naša mladost sviđa isto kao što se vama vaša sviđa bez obzira kakvo je ustvari vrijeme

nemojte pesimističnim pričama uništavati naše doba, odbijam takve priče i roditeljima kontriram zbog toga

razumijem tita i sve, jedina ideologija iz drugog svjetskog rata koju podržavam je njegova, ali odbijam da slušam pljuvanje po današnjem vremenu, kako je danas sve puno kurvi, droge i razvrata a u vašem sistemu jer svaki direktor firme imao sekretaricu koju je klepao u posebnoj sobi u sklopu kancelarije … i direktori su izvodili te sekretarice i častili po restoranima … dakle isto kao i sada samo što više nisu direktori javnih preduzeća već menadžeri privatnih/državnih preduzeća plaćaju starlete, moete, votke i separee

dakle suština je ista, kalup je isti samo su se sitnice promijenile, da ne govorim o nepotizmu, korupciji i nedodirljviima u vrhu partije :smiley:

Vidim da me netko spomenuo :slight_smile:

Još pratim povremeno forum :slight_smile: ali bez da komentiram.

Što se tiče webmaster stvari još imam par sajtova uključujući i onaj svoj glavni budući da mi je to uvijek bila prva i prava ljubav. Dosta sam smanjio udio vremena kojim se bavim web stvarima u odnosu na vrijeme dok sam bio aktivan na forumu. Osim što je došlo dijete i u firmi sam dosta napredovao, vodim 30-tak ljudi, tako da mi naravno i to odnosi puno vremena pa kada dođem na forum na brzinu pređem što ima novo.

2 Likeova

E dobro. :blush:
Kad je već prozivka, slobodan sam pozvati i @ubergosu da se javi, nije odavno. :+1:
Ide, uz pozdrav, i: :wink: Use The Force. :o:

Pozdrav Dzi, kućo stara! Lipo te je opet viditi!

1 Like

Od stare ekipe meni su ostali u dobrom pamćenju tsereg, koji je sa zakonima i pravom bio na “Ti” i Creatifcode, koji je bio developer i pol. Nema ih više?

1 Like

Rijetko svratim, imam dosta posla i ne stignem previše šalabajzat…

2 Likeova

He he, :blush: pa dobro jer ionako; sve što je lijepo - kratko traje. :smile:
/nije bilo nužno ono “šalabajzat”/ :blush: :o:

Kad čitam forume onda više neke vanjske, ovdje je previše “sumnjive” ekipe, svi se uzjebu na najmanje stvari, puno priče malo rješenja i tak, uglavnom za početnike i dalje odlično mjesto za naučit par stvari ili idea za isprobat neke nove…

Možda kad mi gužva malo prođe sratim malo detaljnije vidjet šta ima, pokupit neku novu ideju, ne znam, vidit ćemo :slight_smile:

To je istina Uber, no Forum jeste takav kakvim ga mi napravimo. :slight_smile: Svatko će, naravno, njemu se prikloniti ovisno o svojim prioritetima, ali jednako tako se i uključivati u topice koji su u nicheu, ili na nivou zanimanja dotičnog člana. :blush:
Prevedeno; svatko će naći nešto za sebe, tako sam se nadao ipak i tebe češće vidjeti ovdje. :o: