Stars review plugin za Wordpress

Zanima me da li netko zna za jednostavan stars review wp plugin koji prikazuje zvjezdice u Googleu?
Imao sam na svim sajtovima kkstars plugin ali odnedavno nema zvjezdica ni u wordpressu a ni u Googleu.
Zatim sam postavio Yet Another Stars Review plugin koji prikazuje zvjezdice na postovima u Wordpressu ali ih u Googleu nema.
Pokusavao sam sa jos nekim pluginovima ali nisam uspio naci nista iskoristivo,ili su preopsirni(ne treba mi da mi se ispod posta otvori ogromna tabela sa svim mogucim opcijama - zelim da se vide samo zvjezdice i da se moze kliknuti tj.dati ocjena) ili ne funkcioniraju dobro.
Pa eto ako neko zna nesto provjereno neka napise.

Probaj ovo. Meni je ok i pokazuje zvjezdice.

Ali nisam sigurna da sam dobro razumjela to sa kliktanjem i davanjem ocjena. Ti mozes dati ocjenu produktu, ne useri…svakako najbolje provjeri sam, pa mozda ti bude odgovaralo.

Mozda ti ovo pomogne https://www.premiumleads.com/en/why-stars-rating-disappear-in-googles-serps/
Ja sam znao u proslosti povremeno gubiti rich snippet i to je gotovo uvijek bilo povezano za autoritetom same domene.

Mozda nisam najbolje objasnio: meni treba da posjetitelji ocjene moj post, a ne da ja sam stavljam zvjezdice. Sada sam stavio gd stars review plugin pa cu vidjeti za par dana ima li zvjezdica u googleu.

P. S. Meni definitivno nije pao autoritet domene, posjeta nikad bolja tj. u zadnjih 2 mjeseca posjeta se utrostrucila.

Evo malo jasnije

If you have a blog, writing articles, posting news, you will no longer be able to have rating/review stars displayed in Google SERP because these snippet types (Article, NewsArticle, BlogPosting, WebPage) no longer allow ratings to be included, because they also fall into the category of self-serving.
GD Rating System Pro will continue to include Article, NewsArticle, BlogPostin and WebPage snippet types, but they will have rating/review option disabled by default. You can enable it through settings, but that will make a snippet invalid.
Make sure to recheck all the Pro plugin settings related to rich snippets, check the individual posts rich snippets settings and configure them properly. Test the snippets to make sure they look OK.
If you are using Article, NewsArticle, BlogPosting or WebPage snippets, either disable rich snippets for them or only disable the rating inclusion for them – snippets will be generated without the rating, and will be valid and usable. The plugin version 3.8 has a new tool that can do that.

2 Likeova

Meni je sve oznaceno kao Product u gd review pluginu,prema tome trebale bi se prikazivati zvjezdice u googleu. Pricekat cu par dana da vidim da li sam uspio.