Što bi ste drukčije učinili da se možete vratiti unatrag?

Poceo bih uciti Javascript :smile:

Danas bih vec bio expert :stuck_out_tongue:

1 Like

Odvajao bi dio zarađenog za nova ulaganja ili bih jednostavno štedio. Nažalost više nemam stalne prihode od interneta, što mi predstavlja velike probleme. Zadnjih 2 godine recimo zarađivao sam nadprosječno i trošio bezveze, što mi se sada obilo u glavu jer više nemam mogućnosti za zaradu, već obavljam honorarne poslove.

Veoma glupo je kada od velikih mogućnosti padnete na nulu, osim toga što nemate novaca, problem je što se naviknete na život na visokoj nozi, stoga savjet svima da dio zarađenog odvajaju i ulažu. To i ja sada radim, ali nažalost sad imam puno manja primanja, kasno sam se “opametio”. :slight_smile:

1 Like

Da i to.
Kad je bilo dobrih klijenata isplačivao sam plaću tako da sam državi dao veliki dio koji uopće nije morao ići tamo.
Sada bi isto možda uložio u nešto opremu, reklame, ili jednostavno malo lakše spavao:)

Počeo bih se baviti prije sa web-om umjesto što sam trošio dane, godine, na igrice -_-

Zaboravio na siteove koje u koje sam ulupao sate i sate i onda ih pustio da mi domene isteknu zbog ekipe i cura…da bi nakon par godina nasao hrpu novaca na adsens acc. a sve domene istekle…
E za tim danima zalim sad :slight_smile: