Sto mislite o potezu Booking.com-a? Diskriminacija ili ne?

@Sceko ka onaj đetić sto ode u kanadu i dobi papire za 2-3 dana (bio je nesto glavni u cg za gejeve)

Bravo Cimbaljevic , taj odradio posao otiso dobio papire oni finansiraju sve vjerovatno i to ti je.

Boli ga uvo sad moze da se zeni, papire je dobio :joy:

E baš to!

Radi se o ozbiljnom poremećaju koji ide protiv prirode, ali pokušavaju nas uvjeriti da je to nešto normalno i da su takve osobe potpuno zdrave. Nisu zdravi oni koji misli da je to normalno. Netko je gore napisao da su infatilni oni kojima homoseksualizam nije normalan. Stvarno ne znam tko je tu infantilan i kome nisu jasne neke stvari:)

Ono da oni koji smatraju homoseksualizam poremećajem su prikriveni homići je gluparija izmišljena da bi se spriječilo ljude da govore činjenice i da ih se prisili da ili šute ili popuše laži gay lobija.

Homoseksualcima treba dati sva prava koja imaju i druge osobe, i naravno pravo na brak i sve što on nosi, osim djece. Nije slučajno da prirodnim putem dva muškarca ne mogu imati dijete i tako treba ostati. Ne sumnjam da bi dva muškarca mogla pružit puno ljubavi nekom usvojenom djetetu, ali isto toliko ljubavi mu mogu pružiti i muž i žena alkoholičari pa im se oduzima dijete jer to nisu zdravi uvjeti za odrastanje. Tko je tu ugrožen?
Dijete gay para ne može imati normalne uvjete odrastanja jer će od malena gledati nešto neprirodno i nenormalno. Uz to, 100% će imati traume jer će ga druga djeca u vrtiću i školi zezati radi gay roditelja jer djeca dok su mala ne puše navlakuše i laži gay lobija nego reagiraju prirodno.

Sad mi pada napamet još jedan poznanik. Bio je u vezi sa jednom mojom prijateljicom. Ja sam joj rekao da je poludila jer sam odmah vidio da s njim nešto ne štima. Prošlo par dana i vidim ga kako sam hoda i uz rub ceste po nekoj travici bere neko cvijeće. Vidi me i počne mahat, ali onako da mu je ruka uz tijelo i samo podignut dlan kojim maše, a mene bilo sram. Jel se tako pozdravljaju muškarci? Normalno je dić ruku i viknut di si majmune ili ako si baš kuluran samo široko mahnut rukom i ništa ne vikat, a ne mahat kao neka djevojčica. Jel trebam spominjat da sam zadnje o njemu čuo da je našao nekog dečka iz Njemačke i otišao k njemu živjet?
Dobar je bio, ono što se kaže drag, ne bi mrava zgazio, ali ima taj poremećaj. Nikako ga ne treba radi toga osuđivat niti degradirat, ali niti pravit se da je kao svi ostali muškarci jer nije. Femiziraniji je od nekih žena i to bi se sigurno moglo i znanstveno dokazati kada bi nekom institutu bilo uopće dozvoljeno to istraživati na pravilan način i onda javno objaviti stvarne rezultate.

Nisu problem normalni homoseksualci koji nikog ne teroriziraju nego ovi idioti koji iskaču iz pašteta i od nas hetero ljudi pokušavaju napravit budale uvjeravajući nas u svoje gluposti i laži.

Nije mi lijepo vidjeti brkatu ženu. Isto tako mi nije lijepo vidjeti muškog kako cupka kao štrumfeta dok hoda, da nosi štikle, ili da priča kao da je žensko. Ima i jednog i drugog, ali se radi o poremećajima. Ima gayeva koji se manje ističu od drugih, ali većinu možeš prepoznat nakon 30 sekundi i to puno govori.

Prije nego me neka udruga odluči tužiti moram podsjetiti da mi čl. 38. Ustava RH jamči slobodu mišljenja i izražavanje mišljenja. Ne volim nikakve zakone jer se ne smatram ničijim robom, ali u ovom slučaju bi mi Ustav išao u korist :slight_smile: Ako netko ne zna, većina gluparija da se nekoga tuži zbog govora mržnje su protuustavne tužbe jer niti jedan zakon, pa ni taj koji brani govor mrže, nije iznad Ustava RH i ako je u suprotnosti sa Ustavom ne bi smjelo biti kazne ako ga prekršiš. Mislim da ne bi bilo prvi puta da se tuži nekoga tko kaže da je homoseksualizam bolest, a Ustav ti garantira pravo na izražavanje svog mišljenja, pa taman da je ono i pogrešno. Naravno da sam protiv bilo kakvog pozivanja na bilo što čime bi se ugrozilo homoseksualce, ali ako misliš da je to poremećaj onda to možeš slobodno i reći.

Mene već godinama užasno nervira robovski sklop u glavama ljudi i zato me nervira uvjeravanje “tolerantnih hetero osoba” da se ne radi o nikakvom poremećaju. Rečeno je, pod utjecajem gay lobija, da se mora širit takva propaganda i neki su to bez pogovora prihvatili. To što mene netko pokušava napraviti budalom nije bitno, jelda, i ja ne bih trebao imati pravo pobunit se.

Da se gay osobe ako ih ima na ovom forumu ne uvrijede, nemam ništa protiv njih i smatram ih potpuno ravnopravnim članovima društva koje nažalost imaju poremećaj. To što su nekom gayevi antipatični je stvar ukusa svakog pojedinca i nitko mu to pravo ne smije uskraćivati. Nekome su antipatilni i ljudi sa pjegicama pa se oko toga ne diže prašina. Oni koji misle da gay osobe treba izolirat ili gluposti tog tipa isto imaju poremećaj. Isto kao i oni koji misle da su svi Srbi za vrbe, da sve Rome treba protjerat, da crnci nisu ravni bijeloj rasi itd.

3 Likeova

Odem na Index i vidim ovo:

Takve stvari su naravno za svaku osudu, ali ništa veću nego da su napali dva hetero prijatelja samo zato što su recimo iz Sirije ili zato što su puštali glasnu muziku ili zbog bilo kojeg drugog glupog razloga.

Ako je razlog napada bio samo to što su gay onda je to agresivna netolerancija i naravno da se počinitelje treba kazniti.
Probloem je u tome što su im pretučeni, koji su im navodno bili susjedi, možda prethodno otrovali mačku ili su možda oni njih prebili par dana ranije pa su ih ovi sada prebili za osvetu. Onda ovi policiji kažu da su gay i da su ih zato prebili i odmah postaju velike žrtve, a napadači bivaju kažnjeni gore nego da su ubili neku hetero osobu. To mene i puno drugih ljudi nervira i zato postoji odbojnost prema gay osobama, a ne zato što se oni neprirodno vole.

Možda se stvarno radilo o napadu samo zato što su gay i to je naravno užasno i treba ih kazniti, ali jednako kao da su na isti način prebili neke hetero osobe.

1 Like

Dve majke su gore od jedne majke? :smiley:

pa ako su te dvije majke lezbejke onda su “slobodnije, otvorenog uma, sirokih shvatanja i seksualno liberalnije” onda čisto sumnjam da će to dijete izrasti u normalnu porodičnu osobu … što je stub svakog društva ma ko šta pričao

naravno nije valjalo ni ono vrijeme kada su đedovi i očevi birali 20 godina starije muževe kćerkama i unukama, ali ne treba ići iz krajnosti u krajnost

1 Like

U domovima odrastaju najbolja djeca

Još malo “gay” novosti…vidim da vam se sviđa tema…

2 Likeova

He he, :wolf:-e, uvijek svježe šale. :smile: :o:

Da, baš kad je aktualno… :grin:

Naravno, a što bi naš svijet bio i bez takvih ljudi? Evo jedan od velikana te vrste, u acoustic verziji poznate teme: :notes:


:o:
1 Like

Još nekih gay bendova from 80’s …

Dugo sam mislio kao klinac, da to pjeva žena…

Ovu dvojicu nemoram ni spominjati:

1 Like

Evo plako postajemo i gay-friendly forum… :sweat_smile:

Treba malo više boja ubaciti, malo žute i crvene :D.

Ali kao takve ih ne moze iznajmljivati na bookingu i airbnbu. Nek se drzi pravila ili nek ljude trazi na cesti.

I pazi sad naslova! Pa neka se onda primjeni isti zakon i na one koji ne primaju djecu i životinje u apartmane!
“Bolje” prođeš kad ubiješ čovjeka nego se zamjeriš nekoj pederčini! Nije da sam homofob i boli me tuki šta netko radi u svoja 4 zida, ali ova Gay zajednica je pre jaka i gazi sve i svakoga… A to da pokušava uništiti temeljne obiteljske vrijednosti nemoram ni spominjati…
Znači Gay! :-1:t3:

2 Likeova

Gora je policija i sudski organi ako ga optuže, sramota šta rade za brazilske tranvestite za malo reklame u brazilskim medijima. Postat će Hrvatska gay atrakcija ako ovo urade, a samim time dolazi i aids.

3 Likeova

to je najgore od svega i najveći problem, pogotovo kada ovi počnu da se uvlače pederima u šupčine pa počnu donositi neke presude da bi dokazali kako su pederi dobrodošli …

2 Likeova

Reaktivirao sam račun čisto da bih odgovorio neznalicama koje ne znaju šta je diskriminacija.

Da se odmah razumijemo, ne volim pederčine, niti njihov pokret. Možda je moj naziv “vulgaran”, kao što je i “Cigan”, ali u suštiini, to je pravi način za LGBT populaciju. No to je druga tema, vratimo se na uslugu.

Bavim se uslužnom djelatnošćju, te za nju važi zakon koji kaže:

Zabrana diskriminacije primjenjuje se na sve javne organe kao i na sva fizička ili pravna lica, kako u javnom tako i u privatnom sektoru, u svim oblastima, a naročito: zaposlenja, članstva u profesionalnim organizacijama, obrazovanja, obuke, stanovanja, zdravstva, socijalne zaštite, dobara i usluga namijenjenih javnosti i javnim mjestima, te obavljanja privrednih aktivnosti i javnih usluga.
GLAVA II - OBLICI DISKRIMINACIJE

Član 3.
(Oblici diskriminacije)
(1) Neposredna diskriminacija je svako različito postupanje po osnovama određenim u članu 2. ovog zakona, odnosno
svako djelovanje ili propuštanje djelovanja kada je neko lice ili grupa lica dovedena ili je bila ili bi mogla da bude
dovedena u nepovoljniji položaj za razliku od nekog drugog lica ili grupe lica u sličnim situacijama.
(2) Posredna diskriminacija podrazumijeva svaku situaciju u kojoj, naizgled neutralna odredba, kriterijum ili praksa,
ima ili bi imala efekat dovođenja nekog lica ili grupe lica u nepovoljan ili manje povoljan položaj u odnosu na druga
lica.

Kao što je i navedeno, ti u svojoj kući možeš da radiš šta hoćeš, da provodiš zakon koji ti odgovara, da ti WC bude usran, ali to isto NE MOOŽEŠ NI U VLASTITOM APARTMANU koji izdaješ drugima. Kada to radiš, onda moraš poštovati određene zakone, a jedan od njih je i zabrana diskriminacije.

Prema tome, ne postoji niti jedan zakonski način na osnovu kojeg možeš zabraniti, odnosno onemogućiti pružanje usluge Kinezu, Jevreju, katoliku, ateisti, muslimanu, crncu, pederu, lezbi, midžetu i slično.

2 Likeova