Što Vas motivira?

Druže kakvu sam ja MOTIVACIJU DOBIO !!! NEMAŠ BLAGE VEZE A I TEBI SAVJETUJEM :’) Pazi sad hocu se nakucat’ :smiley:
Naime prije 5 mjeseci mi dokurčio posao od kuce, svaki dan isti sve isto zelio sam neku promjenu u zivotu. Ajde reko odo raditi nesto za neku firmu. I zaposlim ti se u jednoj firmici u okolini nisu imali marketinga nikako skoro a polijepo su radili imalo se računa :smiley: Dođem sa tim direktorom dogovorimo se reko radit cu ti za minimalac 3 mjeseca MAXIMALNO posle duplo i necu na tome da stojim znač hocu da napredujem sa platom jer mu ja garantujem bolje poslovanje, trazio sam ga na procenat da radimo nije htio. Kaze on meni moze nije problem ti meni pravi pare (promet u firmi) ja cu tebi platu dat ne brini se ovo ono standardna filozofija svakog privatnika (kod njih je najbolje dobre plate ovo ono ,a plata sine 250e lete ljudi… ) Radio ja 3 mjeseca sine prometa do BOGA dragog znači para ko u priči, govori on oj isplati se ovo ono bolje sad radimo ja čekam kad ce reci za platu lik hladan ko špricer ne jebe za to… Prodje još jedan mjesec i ja njemu moramo popricati o plati kaze on meni rano je za toga ne znam nije se to bas najbolje pokazalo ( a do prije 3 dana me kuje u zvijezde priča otvoreno o boljem poslovanju firme nakon mog dolaska) reko sutra je vec kasno i na tome se zavrsi sve. Ja sutradan lijepo fino okupo’ se sredio se ko cura pred’ udaju u firmu i pravo pravniku na vrata, Jutro druze de mi reci kad mi ističe ugovor ka’e do nove smo ti produzili, reko skrati ga sa 31.10tim ode baba kuci :smiley: Ka’e ne ide to tako otkazni rok ljudino moraš radit, reko radio sam ga 4 mjeseca ne pada mi na pamet, il to razjebi’ il odo na bolovanje barem 2 godine :smiley: Posle 2h zove me ka’e ljudino ja zavrsio reko ponesi to u kafic haj slatka. Doso lik sjebo se kakva je slatka, reko dao sam otkaz. On se počne smijati :smiley: I ja sta cu dalje hajmo nekst kafic časti raju slatka u babe dao otkaz.:smiley: NIKAD VIŠE JA KOD PRIVATNIKA !!! Nema jače motivacije svega mi :smiley:

5 Likeova

A novac? to nista? :stuck_out_tongue:

Radio sam kod privatnika prije nego ću početi sa internet zaradom, znam koja su to gamad, lik ima stan, kuću, dva audija i nov motor od 14k maraka u garazi i meni daje 150km platu i to da još radim subotom tj. da slikam svadbe i po potrebi nedjeljom + iz tih para da plaćam prevoz (pošto tada nisam imao auto) i hranu…eto da vam dočaram šta je privatnik…

EDIT: Zaboravio sam reći i opreme ima u vrijednosti preko 50k maraka, ne treba biti filozof da se skonta da je bogat znači, tad su se neki klikeri pomjerili u mojoj glavi i od tad sam počeo sa internet zaradom za koju sam saznao od prijatelja, sad vidim neki momak radi tu u toj firmi, mislim se u sebi “Šta tebe natjera na tu muku, djete drago.”

2 Likeova

Sve zavisi šta koga može zadovoljiti? Novac je materijalno zadovoljstvo, a postoji još vidova zadovoljstva u ovom životu. :blush:

3 Likeova

Pa haman’ da si zaboravio sta je privatnik, odi’ do njeg radi koji mjesec doci ces nam bolji nego ikad bit ces pun ko brod’ gdje ces jacu motivaciju ahhahahahah

1 Like

Hahah, evo sad cu ja…ali razumijem šta hoćeš reći, bolje je nego prije…zato čovjek ne treba odustajati, ne znaš šta te sutra čeka, da mi je neko tad rekao da ću mjesečno zaraditi i do 1000€ ja bi mu rekao haj nemoj pričati gluposti, ali et…život donosi mnoga iznenađenja samo treba doći vrijeme za njih :wink:

1 Like

haha upravu si, samo sto mene taj novac vise zadovolji jer ovi ostali niko nece zahvaliti :stuck_out_tongue: haha

haha naravno novac

ja kad slabo zaradjujem, nemam motivacije i onda samo pijem pivo

a kada krene onda imam jos vise motivacije ne znam sta cu od sebe u 7 dana krenem sa 7 nacina internet zarade haha

naravno da mi je drago kad ne moram od oca traziti pare, ali mi je motivacija kada ja zaradjujem danas 20-30$ a znam da neko ko se slicnim stvarima bavi zaradjuje 200-300$ dnevno onda me jos vise motivira hocu i ja tako haha

a internet je takav da se svako moze takmicit, nemas ogranicenja kakvih ima in real life, zato volim ovu stvarcicu a familija mi govori da samo sjedim sa kompjuterom

jebo familiju

1 Like

hahahaha ja i kad nesto malo zaradim jer samo poceo prije par mj i kad kazem da sam zaradio bas tako familija govori pa gdje su te pare a ja ih ulozim odmah da se prosiri pa ne vjeruju pa jedva cekam da pocnem zaradjivati vise da im dokazem vis jednom. A motivacija kad mi opada samo odem pogledam one youtubere ili tako nekog ko je tu negdje moje godiste ili stariji par godina i vidim da je sve od interneta zaradio ima sve svoje da ne mora od nikog traziti odmah mi skoci motivacija haha

Uspeh, rezultati, ucenje,pozicije na G, organska poseta, viralni post, dobro podesena reklama to za sada mene motivise. Iz svega toga dolazi i novac al nekako gledam na novac kao na poene u igrici :slight_smile:
Nemam osecaj da sam ga zaradio pa se i tako ophodim prema njemu :smiley:

1 Like

To je veliki problen u ovom svitu, isti san. Sve vise bahatosti…

Najvise me motivira da mogu raditi od kud got hocu. Od pocetka ove godine napokon sam poceo malo bolje zaradivati pa sam obisao pola europe. Bio sam u Njemackoj, Italiji, Francuskoj, Spanjolskoj, Madarskoj i Ukrajini. Ukrajina me se dojmila i ako kroz koju godinu btc ode na 30k usd, tamo cu kupiti stan su im cijene doslovno smijesne. U veljaci planiran u Kambodu ili Zanzibar, jos nisam skroz odlucio. Takoder me motivira moj napredak u fizickom i psihickom smislu. Prije sam sam isao u teretanu, slusao starije (koji uglavnom sve znaju, ali obavezno uz metan i ostalu kemiju, inace nemaju pojma i ne znaju da na normalnoj osobi te stvari bez kemije ne funkcioniraju), a sad radim sa trenerom koji mi ujedno dode ko psihijatar jer je covjek stvarno majstor struke i puno mi je pomogao i izvan teretane. Mogao bi nabrajati u nedogled, ali gotovo sve se na kraju svodi na novac jer danas sve kosta.

4 Likeova

još reci da imas 20 godina pa da skocim sa mosta haha salim se

I izvan teretane…hmm…:thinking:
Pazi samo još si mlad i neiskusan… i Kevin Spacey se volio družiti izvan teretane…hm…hm…

Ma šalim se…al nisam si mogao pomoć’…

Ne skači @korisnik9758789 evo stiže :arrow_down:

29, ali fax i par poslova dok sam studirao mi je oduzelo pol zivota, ali bmk, sve se to naplatilo :grinning:

1 Like

ne svidja mi se taj sto posluzuje, ima li kakva sisara da nosi krigle haha

normala, i ja vjerujem da ce jednom sve doci na svoje haha

Niti mlad, niti neiskusan :smiley:

1 Like

Kak nisi mlad? Ja sam mlad, a dosta sam stariji od tebe :slight_smile:

2 Likeova

S obzirom da imam preko 10 real time chat sajtova, za različite zemlje iz EU (švicarska, norveška, slovenija, austrija…)

motivira da me da ću naći kakvu bogatu starku kako bi pogasio sve te chat sajtove i prestao voditi brigu o njima.

6 Likeova