Što Vas motivira?

Hahahahah brate ti si moj idol hahahahah

Iskreno mene motivira vlastiti napredak, pogotovo u području web programiranja koje je preopširno da itko može reći da je sve svladao. Sama poanta svega toga je činjenica da se neki problem može rješiti na više naćina, pogotovo naglasak je na to kod programiranja. A i pogotovo je zadovoljavajuće dok rješim neki bug nakon sati i sati debugiranja…

1 Like

@dfusic

Slažem se s tobom i mislim da bi svima vlastiti napredak trebao biti najveća motivacija, ali sve nas ponesu tuđi uspjesi što je na kraju krajeva normalno.

Osobno sam slušao jako puno govornika u HR,Slo,SRB,CZ i dali smo “dosta” novaca na to (žena i ja) ali na kraju se sve vratilo stostruko.
Imao sam prilike upoznati i učiti direktno od puno uspješnih ljudi koji nisu dio ovog sustava “klasičnog posla i školovanja”. kao što ni ja nisam bio.

Moj mlađi brat je dio sustava i završit će fakultet i voli to, ali ja ne. Kad sam počeo zarađivati u direktnoj prodaji duplo više od profesora na faxu ispisao sam se s fakulteta i dan danas iako radim trenutno u jednoj od najjačoj multinacionalnoj IT tvrtci (cilj 5 godina) i dalje imam svoje redovne prihode od dodatnih djelatnosti koje mi daju “moć” da me nijedan poslodavac nemože zajebavati i reći da moram jer mogu sterati sve u 3pm i okrenuti se i otići…Nikad neću biti gladan…
Nisam bogat ali stvorio sam mogućnost da mogu birati raditi ono što volim :slight_smile:

Ciljevi…

Sve kreće odavdje i to je najteži korak…Tu treba biti realan i ustrajan…Treba biti truda,znanja i vremena uložiti u ovaj korak…

I na kraju krajeva neodređuju materijalne stvari naš uspjeh, nego znanje koje smo stekli na putu do tog uspjeha kao i osobe koje smo postali…

Kuća,auto,mobiteli i sve te gluposti nisu pokazatelji toga jer danas svako može uzeti auto ili mobitel…

Ja i žena zajedno imamo oko 3000€ mjesečnih primanja a vozimo auto od 1000€ nezato jer nemožemo nego jer smo ulagali u nešto što će nam donositi pasivne prihode “cijeli” život…
A auto će doći nove godine… jedan luksuzni jer smo to zaslužili :slight_smile:

Svakako preporučujem da poslušate Jim Rohna i Smiljana Moria a meni najdraži od svih je Steve Jobs i njegov rad je ono što me najviše motivira :slight_smile:

iako me je na ovom forumu antelof motivirao najviše to moram priznati :smiley:

Još nisam uspio u onom što bi najviše želio a to je Internet Zarada i nadam se da kroz sljedećih 5 godina ću postići i to i odoh onda u mirovinu :smile:

Za kraj bi još rekao samo red,rad i disciplina i sve će to doći na svoje prije ili kasnije… Netreba nikad odustati i poslije Zime uvijek dolazi proljeće… Okružite se pozitvinim ljudima, onima koji vas vole i podržavaju i nemojte dopustiti
drugima da unište vaše snove… Jer ako su mogli drugi, možemo i mi…

6 Likeova

Ne znam kako s vama stoje stvari ali ja mnogo volim novac. :grinning:
Da trošim :+1:

Ako je novac jedino što te usrećuje onda nećeš nikad biti sretan :wink:

1 Like

Pa nije baš samo novac, volim i da putujem i ništa ne radim.
Problem je što to niko neće da finensira. :grinning:

1 Like

Hahahahhahaha a stvori si sam to ili si moraš naći sponzora :stuck_out_tongue:

Bas to sam gore napisao, sve u cemu uzivas na kraju se svodi na novac, cak i slobodno vrijeme, imas ga jer si zaradio dosta novaca da ne moras raditi to vrijeme.

Nažalost to je činjenica ali zato smo radili 5 godina dan i noć bez godišnjih odmora i bez ikakvog luksuza (jelo se uglavnom tijesto i vozio raspadnut auto ) ali danas je druga situacija eto kad nam se neradi nemoramo raditi i tjt…

Prvo moraš dati nešto da bi dobio…

I ja se nepovodim za onim bogatstvo preko noći ili za godinu - dvije treba jedan perio rada i doći će :smiley:

Kad bude 10k € mjesečno odoh u mirovinu :smiley:

1 Like

“kad sve daš sve ti se i vrati”

Naravno ali pazi nemoj nikog zajebati i to se vrati :slight_smile:

U sve daj maksimalno vezo,prijateljstvo,obitelj,posao ali pazi kome daješ i koliko daješ… Daj onima koji tebi daju i koji su zaslužili :slight_smile:

2 Likeova

Vise (nazalost) nista.

Nažalost ima i toga …

Tak je bilo i meni dok zarada nije u svega par mj porasla 4-5 puta.

2 Likeova

A sta vas danas motivira, posle 2 godine :slight_smile:

Lova. Triba platiti misečne račune.

motivira me to što mogu ustati u 10 i raditi … mogu ustati u 3 popodne i raditi … dokle će ovo trajati ne znam hahaha

92 posts were split to a new topic: Anđeli, svjetlosna bića i glasovi u glavi