studio4web.net

Kupujem host, prvo sam bio siguran u Infonet, al sam naiso na ove, vidim da su dosta jeftini…
jel ima itko kakva iskustvo s njima?

Preporučio bi ti hostgator

[quote=“Edge330”]Kupujem host, prvo sam bio siguran u Infonet, al sam naiso na ove, vidim da su dosta jeftini…
jel ima itko kakva iskustvo s njima?[/quote]

Ja sam s njim zadnje tri godine i imam samo riječi hvale kao za Mirona tako i za hosting, uptime i sve ostalo. Vidi se i iz mog potpisa.

[quote=“Edge330”]Kupujem host, prvo sam bio siguran u Infonet, al sam naiso na ove, vidim da su dosta jeftini…
jel ima itko kakva iskustvo s njima?[/quote]

Pouzdani su, nisam još čuo negativne priče o njima. Ako uzimaš, uzmi preko linka člana CreatifCode, ti ništa ne gubiš a on zaradi koju paricu :slight_smile:

Imaš tu detaljnu usporedbu pa usporedi :wink:

http://www.web-hosting.hr/top-10-hrvatskih-hosting-tvrtki/

Kupio sam 500 mb-a, ulogiram se u FTP i sve radi super, i pola sata kasnije se vise nece ulogirat, zasteka na command: PASS.
Kontaktiro sam ih jos jucer, nema odgovora. :S

Ne mogu vise Editirati post, bila je to moja greska, nisam znao da se u cPanelu namjestavaju FTP podatci za login. :slight_smile:

[quote=“Edge330”]Kupujem host, prvo sam bio siguran u Infonet, al sam naiso na ove, vidim da su dosta jeftini…
jel ima itko kakva iskustvo s njima?[/quote]

Ja ih koristim, gore je sajt razmjeni.com. Jos nikad nikakve greske, support brz i kvalitetan. Ja sam imao srece pa dobio free 11g hostinga i domenu kod njih :slight_smile:

na studio4web mislim :slight_smile:

Ja ih također koristim već 3 godine, zadovoljan sam , bilo je nekih problema , ali to su rješili, podrška je radila vikendom i u noćnim satima.Nemam neke velike i zahtjevne projekte tak da vjerujem da za manje web-ove teško da može bolje i jeftinije…

Samo da ostavim feedback :slight_smile:
Zadovoljan sam sa hostom, FTP puno brze radi nego na free hostu, stranica takodjer, da su 100-200kn skuplji ne bi se zalio. !
Preporuka!

Slazem se, ovo mi je prvi host, zamjerki nemam nikakvih a njihova korisnicka sluzba je fenomenalna. Takvu brzu i efikasnu uslugu do sada nisam nigdje vidio.

Pao im je server -.-

Najnormalnije mogu pristupiti i njihovim i svojim stranicama.

Sredili su brzo, problem je trajao 20-ak minuta. :slight_smile:

Ja sam skroz zadovoljan, kod njih imam reseller hosting (Oxyge2). Preporučam ga za svima koji rade male web stranice, tipa apartmani i to. Ipak ako mislite pustiti u pogon neku stranicu s puno posjeta, mogu se pojaviti problemi s usporenom stranicom.

Studio4web je odlican, Miron također. Preporučam iz iskustva (imam 10ak domena i par hostinga tamo)

Zanima me jel netko koristi Wordpress skriptu na Studio4web hostingu? (Ako da, neka posta link radi usporedbe).

Uređujem stranicu koja se nalazi u potpisu i nisam zadovoljan brzinom učitavanja, ne znam jel to ima veze s hostingom ili nečim drugim.

kreativnikod.com.hr i creatifcode.com obe straice su na jednom shared hostingu i nemam nikakvih problema s njima

ni nemos imat na sharedu, bilo kojem, cisto sumnjam da imas ikakve posjete…

ovo gore je zezancija, cisto u stilu kako ti nastupas kad nesto komentiras(moram te malo podbosti) :wink:
hehe, zajebani ste vi iz Đurdana…

Ja imam loša iskustva, iako sam sam zakupio prostor od lika koji je imao reseller kod njih pa nisam imao pristu njihovoj korisničkoj. Ima 2-3 godina možda se popravila situacija, cpanel mi je bio hakiran svaki 2-3 dana i otvoren Anonymous FTP, ubacivali su mi java skriptu u na index stranicu. Nisam više imao strpljenja pa sam otišao na drugi host.