Stvarno će jos malo biti čipovanja

Uskoro trebamo ocekivati cepice za ANALNO cipovanje ubacis cip ,svako kome se prohte
ti skenira podatke ,sajtovi , inspekcije,policija, tvoje je samo da se naguzis,

posle 10 godina racuna na jednom kladionicarskom sajtu …

1 Kopije u boji obje strane Vaše osobne iskaznice.
2 Sliku Vas (u krupnom planu) kako u rukama držite svoju osobnu iskaznicu (primjer u prilogu).
3 Dokaz za adresu na kojoj trenutno živite (s aktualnim datumom). Na primjer, to može biti račun za struju, plin ili neki drugi račun kojeg ste dobili poštom na kućnu adresu, a iz kog možemo pročitati Vaše osobne podatke (potrošački račun s crtičnim kodom).
4Uvjerenje o primanjima (odrezak od plaće ili neki sl. dokument koji dokazuje porijeklo novca s kojim igrate na

Moj odgovori njima

hvala lepo na dugogodisnjoj saradnji ,

ali ni mami svojoj ne podnosim raport o svojim primanjima

a ne vama tako da slobodno mozete ugasiti moj racun

sednem u avion odem i radim u bilo kojoj zemlji europe pokazem

pasos sto je dovoljno za bilo kakvo dokazivanje ko sam i sta sam za celi svet

a jedan sajt za kladjenje ce me ispitivati ,za moju adresu ,za moja

primanja , otisao je svet u PICKU MATERINU

pa sta ce te mi vi vise … kada na svakom cosku u svakoj drzavi

ima fizickih kladionica udjem i opkladim se ,

Slobodno Ugasite moj racun …

3 Likeova

Lijepo napisano, nek se nose. heheheh :slight_smile:

O tome sam ja pricao u onoj temi BTC nego me ne vjerujete, zasto ce najbolje kriptovalute posluzit. Bas za ovo sto si naveo u naslovu. Samo nas polako pripremaju imace to i neke dobre strane jer mora nesto da ima i dobro u tome kako bi se vecina i pridruzila. Cipovanje ce se dogodit postepeno kroz zatvore, pa jake firme itd. Evo ti novi nano ledger, sve bolji i bolji samo zamisle jos da ga imate u sebi, a to ce doc kad tad zbog bas te kao sigurnosti da niko i ne moze imat pristup bez vi.

Sve ces ti to kad tad morat dat ako oces da si u bilo kojoj prici., jer ce se u svakoj sve to pocet trazit.

Zasto bi cipovanje bilo lose? Oznacis lijepo serijske ubojice, pedofile i ostale problematicne ljude i lijepo ih policija prati online. Ili jos bolje neka ih stave public, pa da svi vide gdje su. I onda ako su na nekom kupu vise gamadi lijepo spakiras kofere i odes tamo gdje ih nema.

Zamisli kako bi svijet bio idilican, gamad na jednom kupu ostali na drugom, brzo bi se to sfiltriralo i svijet bi bio mrvicu bolji.

Zato DA cipiranju.

1 Like

To je vec izigravanje Boga

Mislim da bog zavredjuje svoj topic. Kad je covjek otkrio vatru izigrao je boga. Najednom mu vise nikakav grabezljivac nije mogao prici. Kad je u moderno doba covjek poceo presadjivat organe da pomogne unesrecenima mozemo reci da se prakticki igra boga. Odnosno odlucuje tko ce zivjeti a tko nece. Pa nevidim kako je to razlika u ovom slucaju…

Nije. Recimo dobra je ova fora sto uvode kinezi sa bodovanjem svakog pojedinca, npr.max.broj bodova je 1000, nisi platio koji racun ili si pijanac ili si bio u zatvoru, to ti sroza bodove i sad ako zivim u zgradi i svi se slozimo da osoba mora imati minimalno 800 bodova da bi dosla zivjeti kao podstanar ili kupila stan, jer hocu znati tko su mi susjedi.

I stavio bi da bodovi zastarjevaju za racune 5 god., zatvor do 5 god. zastara bi bila 15 god. od odsluzenja itd.

Tako da mi susjedi ne bi mogli biti pedofili, pijanci, drogerasi, oni koji su bili u zatvoru sl…

Samo glasno razmisljam.

3 Likeova

Evo koja je razlika, uopsteno u zivotu ti napravis neko djelo, ili ti ga namjeste? i treba da bude public gdje se ti nalazis. I dostupan si manijacima za koje se nije nikad otkrilo, isto vazi i za zene. Neka mozda kroz zivot napravi neko djelo i sad je public gdje se nalazi i na meti je je istim tim pedofilima silovatejima ubicama koje pomenu.

Nema od toga srece bez samo jos veci problem. Interesatna ideja, ali to je vec ovo sto nam plasiraju svaki dan na tv i na youtube Veliki Brat, ili kako li se vec sad zove.

Dobar system. Vrijem je za nove systeme. Zatvorski system ne prolazi. zamisli kako bi se kriminal smanjio kada bi kriminalci po defaultu bili na jednom kupu i nebi mogli prici nekim zonama.

Mislim da ovo moras bolje objasniti. Tko to kome namjesti i sto, a jos vise zasto?

naveo sam kao primjer, evo ti kroz zivot u samodbrani napravis djelo ubijes nekoga ti ces da lezis za to djelo i sad treba da si pubic toj porodici? pa evo ja prvi neko mi ranio nekoga iz porodice i posle on izadje i on mi je public? pa to je odlicno da ne moram da ga trazim i pratim itd sam ce mi se namjestit. to su gluposti totalne to nista ne resava evo imas ove nanogice pa mislis da su ista rijesile.

naravno sudstvo kao takvo nemoze funkcionirat. Ako je tebi ubojica ubio koga i ti sad ubijes njega proci ces gore process spomenut u ovom topicu za dtube i ako se totalno bjektivni moderatori sa stazom postenja posalju medju ubojice onda dragi moj ti tamo i spadas. Naravno da u takvom systemu sudstvo nemoze biti korumpirano ili amoralno.

Ili jednom rijecju decentralizirano sudstvo kojem je jedino cilj da donese pravu odluku bez obzira na subjektivne i druge stvari koje u centraliziranom korumpiranom i nemoralnom sudstvu postoje.

Lijepa je to ideja ali neizvodljiva, mislim ja bih prvi volio da je to tako sto kazes da znas od koga da se klonis itd. i da znas kako zlo luta u mjestu gdje zivis. To samo moze dovest do jos veceg broja osveta i svega ostalog loseg.

Jedino dje je izvodljiva i dobra je u trajanju njihove kazne za to neko djelo to je vec druga stvar.

Da kad system prvotno bude predstavljen vjerujem da ce biti toga, ali kada drustvo vidi da sudtsvo nije briga i da ih boli djon i da su njihove odluke 100% pravedne brzo ce se pojedinci isfiltrirat. Onaj koji ima osvetnicke namjere ce prije ili kasnije napraviti neko sranje u zivotu pa je onda moze i bolje da ga se prije strpa medju ljude koji su skloni ubijanju…

A ovo sto gore pricam prije godinu ili dvije bi bio science fiction a sad je vrlo moguca stvar. Cipovi dolaze, quantna racunala su tu navratima imamo ultra mega brzi internet i unlimited storage… i jos AI dolazi koji IMO nebi smio biti clan sudstva.

EDIT:
Nema kazni, covjek kad ubije je na slobodi, radi sto hoce, jedino su mu odredjene zone nedostupne, kad udje u njih ili ga drma struja ili mu zuji u usima, sto je veci kriminalac to je u goroj kriminalnoj zoni, pa nek se kradu, ubijaju pedofiliraju medjusobno… Bas bi bilo dobro spojit sve te razlicite u jedno. Ubojice, pedofile, lopove i politicke prevarante, haha

Nista ne bi bilo javno, samo broj bodova bi trebao dostavljati, ali ako imas 200 bodova, nitko ne bi znao zasto, zato jer nisi placao racune,ukrao lovu, dobio kaznu za prekrsaj i sl.

Da slazem se nista javno samo bi te cip drmao kad bi htio uc u VIP zonu sa zero kriminala…

EDIT:
S vremenom bi system trebao biti jaci, pa ne samo kalkulirati jesi li kriminalac ili nisi. Nego kalkulirati i tvoju dobrobit po nekim svojim algoritmima koji su fer za sve. Sve to ce biti jako moguce kad dodju quantna racunala, a dosla su vec…

Ja trenutno igram jednu igru:

nije bas bilo dojeka, ali ti prakticki igras real life igru koja te tjera. Recimo ja sam na levelu gdje ako izgubim kontrolu ili pocnem psovat lako mogu izgubiti level, a to je strasno…

Kako vam radi ta mastica bgm ste dobri :slight_smile:

Ne treba ni chip. Samo pametna osobna koja bi se potvrdjivala sa otiskom od 3 prsta.

Odavno smo mi robovi ovom sistemu, tako da nas nemaju kud vise zarobit. I ovo sad kuda idemo je samo tok onih koji gledaju da uzmu lovu. I svi ti roboti i sve to se ne pravi da nama olaksa ili bude bolje vec da se te kompanije obogate.

2 Likeova