The Moneytizer - iskustva

Ima li neko iskustva sa ovom mrežom? www.themoneytizer.com

Nemam iskustva. Imaju li nasih oglasivaca, zanima me kakve su im reklame otprilike

1 Like

mene bombarduju mailovima, ima jedno 20 dana. nisam isprobao… u fazonu sam, dok smaraju sigurno nisu nešto :confused:

1 Like

Jooj ti mreža u zadnjih godina a boga mi i meseci se nakotilo samo tako . Što je najgore sve su na isti fazon reklama il su neke one crvi parazit bla bla ili one u fazonu on zarađuje 1000 eura mesečno .A zarada pretpostavljam ni za kifle

4 Likeova

Jos i u minusu :joy: zapao u dugove.

1 Like

ne. ovo je google partner…

ps. i googleovih partnera se isto nakotilo…


Evo ih :joy::joy:

2 Likeova

Ni za kifle se od nekih ne moze zaradit, ove mreze nicu na sve strane a sve slicne reklame vrte…da rezimiram jednom rijecju uzas.

1 Like

Od koji se ne može zaraditi? Navedi primjer

Prelistaj malo forum odmah ces nac…ne bi poimenice navodio

Koristim Google u kombinaciji sa Adskeeper i mogu reci da sam zadovoljan. Uredna isplata sa obe strane, cena klika oko 0,03 sa obe strane za domaću publiku. Potpuno prihvatljivo. :blush:

Ovaj adskeeper neka kopija mgid-a ili je to njihovo?

1 Like

Nisam koristio Mgid nikada, tako da nisam siguran. Adskeeper placa uredno po principu NET30, isplacuju na Payooner, PayPal itd. :blush:

Ove cu ubaciti na sajt koji trenutno punim clancima.Taman da ih isprobam ako adsense odbije.

Sve isto kao mgid vjerovatno je to njihova mreža.

@anon67150764 koje? Adskeeper ili moneytizer?

Prvo cu adsense zatim ovaj moneytizer pa onda adskeper a pogledacu i ove native mreze.
Upravo sam sad napravio preko sajta novi adsense.

Za adskeeper moraš imati 100k korisnika mjesečno, a za moneytizer 10k.

1 Like

Unikatnih ili ne?Onda cu adnov ili native media.Evo ga novi ca-pub-6020351799334213

Da, unikatni. Ali opet možeš probati možda te odobre, nikad se ne zna.

NativeMedia je najbolja jer su isplate svakog utorka, a za adnov ne znam. Dok kod ovi moraš čekati po mjesec dva dok ti uplate.

1 Like

Ma sajt napravljen preksinoc iz zezanja pa smo pisali o broju clanaka i apliciranju kao i po kojoj bi se ceni takav sajt mogao prodati i resio sam svaki dan da napisem po par clanaka i da apliciram: https://nalivpenkalo.000webhostapp.com

Ako ga neko kupi posle odobravanja adsense uplaticu za donaciju.

Evo aplicirao sam posle 5 clanaka,ocekujem odbijanje.