The Moneytizer - iskustva

Na ovoj domeni da apliciraš za Adsense ?

2 Likeova

Znam da je nemoguca misija ali aplicirao sam.Posle 40 clanaka cu definitivno znati da ne moze besplatan domen.
Posle odbijanja i sa 40 clanaka cu dodati pravi domen.

Teško da ćeš na 100 riječi i embed video dobiti adsense

1 Like

Nisi uopšte trebao ni pokušavati. A ni sa ovakvim sajtom ne možeš proći Review.

Znam da ce me odbiti za 12 dana ali cu tada imati 40 clanaka pa cu opet aplicirati i onda ako me opet odbiju zakupljujem i sa njim apliciram.
Imacu svakako 40 clanaka.

Znam i to ali bas da vidim da li su i dalje ostri.Ako me odbiju zbog premalo teksta,dodacu tekst i ukloniti embed.

Mislim da je pametnije odmah domenu zakupiti i direktno pisati članke. Što stariji to bolji :laughing::roll_eyes:

Sigurno te neće Adsense prihvatiti sa 40 članaka koji s unijeti za 1 dan.

1 Like

Ma imam adsense i sajtove ne zuri mi se nego hocu cisto iz zezanja da probam.

Nije za 1 dan evo svaki dan 2 clanka.Racunam za 20 dana 40 clanaka.
Imas li neki domen da ubacimo.
Napravimo sajt sa vise usera pa svako svoju temu otvori,svoj adsense i reklame postavi. :joy: napravimo mrezu pomocu subdomena.
Ukljucio sam i automatske oglase,mislim kad vide sajt da ce se i oni smejati.
Kupicemo neki stari istekli domen.
P.S. Ipak sam iskljucio pregled.

Neka neko ako hoce stavi moj ca-pub-6020351799334213 na neki svoj sajt, da vidim da li cu dobiti obavestenje da potvrdim da se slazem ili ne, da bude moj ca-pub na tom sajtu.

1 Like

Kolega nikad ne objavljuj Publisher ID od adsensea.Misllim… ovako javno

1 Like

ove nisam koristio ne znam kakvi su ali testiraj ih vidi kakvi su i napisi ovdje iskustva

Znam to ali svakako ce se videti ca-pub preko source koda pa reko da pripomognem.Reklame kad odobre necu postavljati na sajt zbog namernog klikanja na iste.

Vidis da i oni imaju uslove,jedino ove sto nemaju uslove njih mogu postaviti.

u jbt pa ti si rasadnik adsense naloga :joy:

1 Like

Ne mogu oni toliko ugasiti koliko ja mogu da ih napravim i verifikujem preko komsija :joy: imam ih trenutno 4 aktivna.

Razlog za ovaj je invalid click a nigde nije bilo reklama ni odobren.Varaju oni varam i ja njih.

EDIT: Malo sam pobrkao gmail naloge pa se logovao na taj sto je ugasen davno.Ipak nije ugasen ovaj novo peceni.Za sada 5 aktivnih.
Da objasnim ovu gresku i nase komentare.Logovao sam se na pogresan nalog i mislio da je ugasen ovaj nalog i uslikao razlog invalid clicks(sliku sam uklonio).Posle ponovnog logovanja video sam da nije nalog ugasen nego da sam se logovao preko drugog naloga.Treba te sve gmail adrese pohvatati.preko sto ih imam plus ostale email adrese.

Ovo ne preporucujem nikome jer gugl dozvoljava samo jedan nalog na jedno ime i prezime.Koristim imena i prezimena od prijatelja i komsija koji su mi dali odobrenje za to…

1 Like

Da li je neko slučajno isprobao ovu mrežu?

Mislim da niko barem od nas sa foruma sigurno neće ni isprobati pored “milion” dobrih native ili običnih mreža

1 Like

Kako znaš da ovi nisu dobri ili čak i bolji od tih?

Ja nigde kolega nisam rekao da su dobri ili loši, samo sam rekao da ima milion ostalih dobrih isprobanih od strane forumaša s ovog foruma i naroda s interneta za koje se potvrdilo da su dobre mreže.

Možeš li navesti barem jednu da rade na kao ovi, a da će prihvatiti domaći sajt?

nativemedia? adnow? …

To su nativne, plaćaju samo za klikove, a ovi plaćaju samo za impresije i reklame su im kao na adsense

ima samo jedan sajt iz Srbije koliko sam skontao da drže njihove reklame (ispod članka) za ostale ja nisam video. I mislim da i oni drže native. na kraju krajeva ako imaš sajt ( sa više od 10.000 pagewievsa mesečno ) i registruješ se i daš nam iz prve ruke utiske
evo šta sam iskopao na netu
https://trends.builtwith.com/ads/The-Moneytizer