The Moneytizer - iskustva

Nisi odgovorio:

samo ideš dalje i dalje i nešto pišeš što je totalno nebitno.

imaš brdo googleovih partnera po principu header bidding
bio je na forumu neko kačio link sa svim partnerima i onda tamo možeš tražiti tko ti odgovara …
potraži na srču foruma…

Pa to sam ja kačio, ali slabo ko od njih radi sa domaćim stranicama…

imaš filter tko radi sa našim prostorima… rade skoro svi, posebno ako imaš i zapad prometa… a opet zavisi koliki ti je promet, ne može mali

pusti filtere, daj jedan konkretan primjer da rade sa domaćom stranicom (ništa zapad samo hrvatska, srbija, bosna)

evo ovi iz moneytizer su me već kontaktirali :joy: ja se pre neki dan malo “igrao” s njihovim simulacija zaradom i već mi poslali mail kaooo dal bi da isprobam njihovu mrežu

Ajde ako ih neko bude probao, neka napiše iskustva. :blush::+1:

i jesi li ?
je li itko probao?
mene opet saljeću

I ja sam pre par dana dobio opet mail od njih. Nisam ih probao mada me kopkaju kako funcioniše Mada ono što sam čitao o njima kroz review ispadoše navodno dobra mreža. Nekome odgovraju nekome ne
.Dok se ne testiraju ništa prave Informacije dal valjaju il ne

rekoh da i ja njima malo dosađujem… i pitam ih da naprave procjenu, nakon par dana odgovore bla-bla treba GDPR banner…
rekoh, ako može bez toga mogu vas testirati 1mj…
odgovori ona meni, ja ostah paf, kaže da već imam to, i posla mi sliku
privatnost

pa se pitam otkud mi to?
niakd nisam ništa takovga implementirao, a niti sam IKAD to vidio niti potvrdio kad sam ulazio na svoju stranicu…
:thinking:

ne prikazuje posjetiocima van EU … bilo koji servis kojeg si implementirao na sajtu moze prikazivati taj popup

pokušaj da uđeš na svoj sajt preko VPN-a (sa područja EU) pa vidi dal iskače i tebi taj “GDPR baner” lako možeš skontati preko gogole Chrome DevTools koji je to baner to jest plugin

60 dana plaćanje.
pa jesu ovi dobri s glavom :fu:

1 Like

uuh pa što je previše previše! Čuj :roll_eyes: 60 dana! Ovo mi miriše na onu foru čekaj da obrnemo malo s vašom zaradom to jest nemamo dovoljno advestera za sve da vas isplatimo

znači imaju jedan format oglasa koji oni zovu pop
kad uđeš na stranicu i klikneš da otvoriš neku objavu, otvori ti se novi prozor i bet365…
zar je to u skladu sa adsenseom?

Koliko je meni poznato adsense dozvoljava do 3 pop up oglasa po posetiocu. A što se tiče ovih drugih nije valjda da samo imaju ( il daju) samo pop up format oglasa?

dozvoljavaju popupove ali ne popundere … veliki broj mreza danas promovise “pop” reklame a to su ustvari popunder reklame … adsense reklame ne treba ubacivati na stranice koje ce se prikazivati preko popundera i ne smiju se ubacivati na stranice na kojima iskacu popunderi

To simplify our policies, we are no longer permitting the placement of Google ads on pages that are loaded as a pop-up or pop-under. Additionally, we do not permit Google ads on any site that contains or triggers pop-unders, regardless of whether Google ads are shown in the pop-unders.

1 Like

za ovo nisam znao hvala :slight_smile: znao sam samo za pop up

sad je li dozvoljen pop up ili ne?
under nije.

pop up je dozvoljen po 3 komada po posetiocu (deo Oglasi na web-lokaciji sa skočnim prozorima ili pozadinskim skočnim prozorima)