Tko je Vitaly i zašto ga volimo i pratimo? :)

Pa bemu…ako je kadar uskakat u teren (Vitaly op.mod.), onda je logično da je mudonja pravit i sve ostale svoje gluposti, tako da ovo nikako ne ide u prilog tome da išta namješta. Nego upravo suprotno.

No činjenica je da prankisti pretjeruju i to će sigurno prije ili kasnije dovesti do postroženja zakona za takva ponašanja. Jer došli smo do toga da prankisti takoreć pljačkaju banke i upola pljačke viču: “prank, prank…šala šala”
…ponašajući se da je sve dopušteno pod krinkom pranka.
No druga strana se mora prije ili kasnije zapitat, da kako to da neko smije zgrtat lovu na račun toga da njega isprepada, ismije, ili nešto treće.
S vremenom će se to postrožiti, a do tad…prankanju je očito puno dopušteno, tako da je ono trenutno “jako isplativo”.

moš mislit da ne namješta. nije to ni pitanje šta je ko u stanju učinit i za šta ima muda, no je pitanje prave reakcije učesnika u videu. mislim meni ne smeta nek namješta ako je zaniljivo ali ja lično ne vjerujem da ne namješta, ko i većina drugih pogotovo gdje treba prava reakcija ljudi koji učestvuju (ođe ne mislim na neke zajebancije kad neko prepada nekoga i sl). ima milion klipova o toma da ovaj vitalij namješta prankove no nije to ni bitno, jednostavno je logično po meni da se namješta jer je lakše brže i bolje kad se namjesti no kad se ne namjesti.

Ja dok sam ga pratio, nisam primjetio ništa niti najmanje sumnjivo što mi je dalo sumnjat na namještanje. Ne kužim od kuda vam to? Daj jedan video na koji sumnjaš?

Ne bih se baš složio…mogu svi ti ljudi onda pravo u Hollywood. Pa nije ni malo lako glumiti emocije…pogotovo ne te fantastične emocije koje se dese kada nekoga s nečim neočekivano izenandiš.

Hebote, jeste li gledali domaće serije i kakva je to gluma kada netko nešto pokuša odglumiti? I to su još ljudi koji su obučeni na akademijama za glumu…
Pa nije lako odglumiti kvalitetnu emociju, što vam je…

Ako sumnjate na Vitaliya zbog njegove izrazite uspješnosti kada upada ženama…onda se grdo varate. Taj skills ima čak svoje ime i vjerovali ili ne, ljudi to treniraju,. To spada u kategoriju zanata “pick ups”.
Totalni nubovi koji su svladali vještinu (koja se očito da naučiti)…zbare curu na ulici koju god. Di neće jedan Vitaly koji se tome pošteno posvetio…

Znam provjereno, frend koji je bio jako sramežljiv i prolazio nikako kod cura…naletio je na tutorijale o “pick ups” na youtubeu i to je pratio i hrabro je u praksi pokušavo primjeniti isto.
Nakon nekog vremena, ne tako dugog…lik kada god smo išli van bez problema je zbario u večeri oko 5 cura. Ako bi bio ispod tri, to je bila za njega loša večer. xd.

Toliko o tome, ako slučajno sumnjate u taj dio.

Evo jedan od tutorija, izvuče ga na prvi google try:


Dok je frend to pratio, pokazivao mi je neku ekipu koja si je davala zadatke još pod otežanim uvjetima da zbare curu na ulici.
Znači morali su se oblačiti kao totalni kreteni i totalne gluposti pričati u uvodu uleta…i svejedno pronaći način kako da se izvuku sa naknadnom spikom. I uspijevali su i u tako hendikepiranim situacijama…
1 Like

Cuvene PUA. I kod njih je tek izrazeno namjestanje.

Ocu ovo rec i to je moje nepokolebljivo misljenje, a to je da se namjesta uveliko. Ne sunjam ja da je sve zivo namjesteno, ali dosta toga jeste. I to ne znaci da tu neko ko trazi, ne moze nac ili zabavu ili stogodj edukativno za sebe kod tih likova.

Lakse je glumiti nego dobiti fantasticne emocije. Prije koju god je bio neki momak u Bg koji je snimao slicne stvari u bg i tu mozes vidjeti da nije namjesteno jer reakcije nisu namjestene a savim tim ni dovoljno zanimljive (uglavnom).

Jebasmo majku temi o fudbalu.

1 Like

Jesmo da…hebiga, odeliti se samo tako u drugu raspravu dok trepneš. Vjerujem ja da to @c3po lako razdvoji u zasebnu temu, pa smo komotni pričati bez da druge remetimo.

Nego, sasvim jasno da netko svoj poslovni model pronalazi u namještaljkama. To nije uopće upitno.

No bez obzira na to, nema smisla onda generelizirati da svi varaju…i nikome ne vjerovati.
Za sumnjati u nekoga treba imati opravdan razlog…inače hodaš svijetom tako da ne vjeruješ nikome ništa, što znači da zapravo ne vjeruješ prvenstveno sebi. Jer ispada da takva osoba nije razvila sposobnost rasuđivanja i procjenjivanja kategorije onoga što promatra. Posljedično tome, takva osoba će se bojati donesti bitnu odluku u životu…jer neće vjerovati sebi da poznaje situaciju i okolnosti i mislit će da je prepuštena u šumu nepoznatih varijabli.
A to nije baš istina, možemo se potruditi da spoznamo većinu varijabli i da kontroliramo i raspoznajemo situaciju koju promatramo.

Ja bi recimo bio poprilično šokiran da saznam da je nešto prijevara što sam konstantno pratio i gledao…i da nisam nigdje ranije imao nikakav znak da u to posumnjam. I samo tako da iz vedra neba saznam da sam varan…bilo bi mi šokantno. “Da kud sam gledao da ranije nisam skužio”
Ne kažem da se to neće jednom i desiti…ali uglavnom prevaranti ostavljaju puno dokaza iza sebe, i to se može relativno lako uočiti. Kako izreka kaže: “U laži su uvijek kratke noge”.

A ovo pogađanje iz vedra neba dal neko vara ili ne…pa sumnjanje u sve zbog toga…meni je to baš jedino i isključivo ne vjerovanje vlastitim očima.

Baš sam bio nedavno u situaciji kada su mi svi govorili da me čovjek hoće prevariti…i da ne srljam u nešto…a ja “svojim očima” nisam pronašao način kako bih mogao biti prevaren (mada je puno toga smrdilo na to da bi zaista mogla biti prevara) …i odlučio sam vjerovati sebi unatoč svim upozorenjima koje sam dobio. I nije bila prevara i puno mi se isplatilo što sam si vjerovao.

Zato govorim da je glupo nevjerovati sebi i propuštati svijet na taj način da prolazi pored nas.

Ne mora to bit iskljucivo tako. Koliko ima sportista koji su krvavo radili pa se poceli dopingovat. Koliko ima ljudi sto im nije to poslovni model al su nekad varali.

Ne generalizujem uopste, samo vjerujem mojoj logici. I zasto ista od napisanog znaci da nikome ne vjerujem?

Kao sto rekoh sumnjam u stvari u koje mi moja logika nalaze da sumnjam. I zivotno iskustvo.

Malo je zakljucak ko u nekim tin casopisima, ali nema veze :slight_smile: na osnovu neke nekome logicke sumnje donositi neko sud je poprilicno neozbiljno.

Pa to sto tebi nesto nije znak ne znaci da nekome drugom nije znak.

Ko sto rekoh nije to pogadjanje iz vedra neba. Sto tvoj mozak procesuira na jedan nacin, moj procesuira na drugi nacin i tako redom, mozes naci hiljade razlicitih dozivljaja jedne te iste stvari, ja za razliku od tebe ne tvrdim da je jedini moj dozivljaj ispravan, da si ti ili ostalih 998 u krivu za razliku od mog vidjenja.

Mogu i ja dati zakljucak neki filozofski, da ne mozes ici kroz život ko tele slijepo vjerujuci, da su neka najveca ljudska saznanja dosla iz sumnji i zato sto ljudi nisu vjerovali da je ono sto im je receno i sto je ustaljeno da je istina, istina. I jos bi mogao kenjat ako cemo tim putem, ali em ne volem to cinjet, em me smara kad to neko cini ili kad ja nekom kenjam. Ne znam sta mi sad bi pa se upustih u pisanije. Sto bi bil bur rekao kako starim sve vise sranja izgovaram, a ljudi kao klimaju glavom, diskutuju.

Ok, sorry na smaranju. Odavde smo počeli:

…i stvarno me zanimao neki dokaz zašto mislite da vara?
A završilo je na tome da svi oni varaju. :slight_smile: Pri tome si naveo da imaš i razloge zašto u to vjeruješ…pa mene eto čisto zanima koji su? Neću reći da me nećeš razuvjeriti…ali mogao bi stati iza svojih tvrdnji na bilo koji način… Inače nije baš korektno optužiti nekoga da vara, a ne stajati iza toga. :wink:

Ne smara diskusija, smara generalisanje i filozofiranje.

Sto se tice dokaza ja ih nemam nit me interesuju, ja vjerujem ko sto rekoh mojoj logici (ti guglaj ako te interesuju dokazi vitalyzdtv exposed, mene iskreno ne interesuju ni malo). Ja ne osudjujem nekoga da vara, nek vara koliko god hoce. Ako sumnjam u nesto kao npr da je grk na fer bio prvi na sp u atletici na 100 ili 200m meni ne treba dokaz da je varao, ja cu sumnjat da je na fer nacin to uradio, ali mi nece to smetati samo to varanje. Ne treba mi istrazivanje ili dokazi da bih imao sumnju da je varao. A ako coek krene citat i istrazivat onda moze vidjet da je taj isti grk odbijao poslije par godina da ide na doping kontrolu i da je kaznjen tada, ali titula ostaje. Kao i sumnja o prvog trenutka kad sam vidio trku.
Svaki coek ima neki svoj filter za stvari u koje vjeruje. Opet idem u kenjanje. U sustini je nebitno jel vara ili ne (bar meni).

Fousey je isto varao, kasnije se posvadao sa vitalijem i napravio video o temi tko je vitaly i sto se radi. Uglavnom vitaly ga je i naucio kako varati, pa dok je fousey placao ljude da glume reakcije po 30-40$, vitaly je to htio i radio je za 10-20$ (fousey prica), isto su se spominjale droge, kurve, nasilje itd…

Meni se svidio odmah vitaly, ali kasnije se ispostavilo da su reakcije lazne, placeni ljudi itd, bilo je masu unsubscribea, a vitaly je nastavio po svome.

Da se nadovezem na ovo varanje, imena sam zaboravio uglavnom 1 prankster je snimio 2 drugih prankstera kako pricaju s ljudima i kasnije prave video o tome, kada je dosao do njih odmah su pobjegli.

Rekao sam odavno, zelis li uspjeti u zivotu moras biti lud. Zelis li uspjeti na jubitu udaratj glavnom od stol 10sek i eto subova. Kasnije stavi neki stari stol u kucu, snimi reakciju kako se nesto dogodilo i kako razbijas stol u 100 komada, a u naslovu “i destroyed 10 000$ desk” ^^

1 Like

69M views, Remi je zakon :slight_smile:

1 Like

remi je prvi počeo sa ovim koliko ja znam, pratim ga dugo godina, od početka :smiley:

Jimmy Jump je prije dosta vremena bio aktualan, ali on je radio pi***rije samo na sportskim dogadanjima.

Ako vidiš zamagljeno lice znaj da je štimanje u pitanju, jer u večini zemalja dozvoljeno je javno snimanje ljudi i bez njihove dozvole.

Vitaly i nije baš prošao nekažnjeno zbog uleta na terene i penjanje na “Hollywood”. Ko mu je pratio vlogove, on je bio gotovo izbačen iz zemlje, tako da se sada dosta smirio kakav je bio.