Top buzz aplikacija

Ok… hvala puno :smiley:

Imam 30k clikova 285k impresion a samo 14$…da li je to ok?

Da li mi moze neko pomoci…Kako izbaciti vesti na sajtu i kako izbaciti npr neko pitanje tipa Da li je PZG zaista zasluzio da izgubi od real madrida? … Kako se postavljaju te vesti ?gde se ide tacno?Kako ubaciti sliku… i da li se nesto kuca ispred teksta?Ako moze detaljno hvala.

SMESNO je to sve.reci.1k clik au za prokleti lardo…koja crna masa tu dolazi veca od yt,to je laz.od ljudi tesko 1k na dan ko se cima za po 50 gifova npr.ta prica uzo soma lardo,moze sa par k clips i 20 profova,pa reci onda sedi i klikta iljade puta,posto je sajt pun rupa mora da udje video pa se vrati,pa na vrh pa dole rolaj ko sizif beda

Da li je neko pogresno izabrao currency na pocetku kao ja?Da li isplacuju iako sam odabrao Us/Us dollar umesto Other/US Dollar?

Meni je TopBuzz radi i zaradio oko 700$ sa 500k klikova, ali je odjedno, od pocetka jula prosto poceo ispocetka. Dobijam za 5.000 pregleda samo 1$, da li neko zna o cemu se radi. Da li je mesto za lake pare presusilo ?

Gde treba da kliknem da bih video koji su najgledaniji videi na topbuzz-u u julu, avgustu na primer? Pre par dana sam počeo i ne znam kako da pretražujem. Preko kompjutera radim.

Koliko se pazite od copyright infringementa. Pitam zato sto mi najbolje prolaze klipovi iza kojih stoje ozbiljne kompanije, tipa sony i slicno… Je l imao neko losa iskustva zbog toga, banovan account ili tako nesto?

ja 1.dan gifs i bilo je ko lupi lajk,i nekih 4k sutra i onda sam probo u svako vreme gifs al kako je moguce svaki 0 da ima,ispade1.dan tolko a onda niko sve su od pon do petka,bio je neki Illegal Content. If you violate our policy again, your account will be suspended al nisu me,i pre sam imao i ide samo na startu:grinning:

Da li neko i dalje postavlja i zaradjuje na ovom sajtu?