Top buzz aplikacija

Sto se tice isplate, isplatili su mi tih 150$ nisam imala nikakvih problema. Samo stavljajte DEVOJKE (video snimke) i laka zarada! :smiley:

A kad si napravila taj novi nalog?

Kolege ja sam rešio da odustanem, previše je ljudi počelo da radi ne ispalti se trošiti vreme. Ovo je bila fora da privuku ljude, sada su smanjili zaradu a izgleda da i kontrolišu klikove. Ako neko želi da kupi nalog sa 550 pratioca neka se javi :smiley:

Ocigledno nisi jedini.
Ima li kod ikoga ikakva isplata do sada?

Pozdrav svima.Ja sam bas nov u ovim vodama…Krenuo sam iz zezanja…i za sada mi lepo ide ali…Kako da prebacim novac sa Top buzza na pay pall…Hvala

Od 1-6 u mesecu ako si presao 100$ trazis isplatu. Do kraja meseca oni ti prebace pare na paypal.

Ok Hvala,ali kako da ubacim pay pall… PayPal Mailbox AccountYou haven’t linked your PayPal account

Pa napises mail s kojim se logiras na paypal i to je to.

Resio sam.Hvala…

kako ovima što su počeli sa topbuzzom prije ide sad? uvećava li se zarada?

ja sam stao zbog nekih obaveza …

i ja sam stao…zato sto svaki clip koji dobro krene oni iznenada odbiju. Pises podrsci, oni ga vrate…ali vise nema klikova kao sto je imao.

Prodajem nalog na top buz sa sve novcem … Ponudite pa se dogovaramo! 508 pratioca a ja licno pratim 16 osoba… Profil star mesec dana. kontakt mail sasanisch@gmail.com https://s17.postimg.org/az6jyiqcf/screenshot-www.topbuzz.com-2018-03-28-23-15-22.png

Zasto bi prodavaokad mozes da podignes pare…

Sad mi legla prva lova…ali samo 4$ za 117k impresions , 11k clicks …mozda je ovo za juce … posto mi juce nije leglo nista…nalog je otvoren preksinoc oko 20h…Sta vi mislite?Hvala

U 00 se radi presek sutra ce ti pbracunati za ovo ostalo tj vcrs posle 00

Ok hvala puno :)…

Idem preko, a nalog je dobar aktivan sa pratiocima, pa mozda nekoga zanima…

A to sto ides preko ne znaci da ne mozes da podignes novac… Taj nalog vredi onoliko koliko ima na racunu, Topbuzz je jedan divlji zapad koji nema nikakva pravila ani garancije.
A ono realno sta covek i da ocekuje od kineza, rodjeni su za copyright.

Ljudi sta znaci taj clikcbait?

Bombastičan naslov koji će privući ljude da kliknu na vijest.

Primjer:

Naslov: Kevin de Bruyne izjavio da nije važno gdje će, samo da ode iz Manchestera

A post: Guardiola je dopustio igračima Manchestera da otputuju 5 dana na odmor, de Bruyne je pritom izjavio: Nije važno gdje ću, samo da odem iz Machestera negdje uz more i odmorim se. Čeka nas napet ostatak sezone i zasigurno mi je potreban odmor.