Top buzz aplikacija

450 klikova ili impresije?

Samo da je malo iskoristit google sve bi našao. Garancija sigurna :grinning:

2 Likeova

Impresija, a klikova 140.

Jesi li samo title pisao ili si i duzu diskripciju napisao?

Ma samo title na oba, title i opis sam stavio isto. Jedan je dobio odmah prikaze, dok ovaj prvi kad sam postavio jucer nekad oko 17h, prikazu su krenuli tek tamo oko ponoci.

Mozda si lose prosao zbog vremena postavljanja. Lose je sto ne odobravaju bas video koji moze otici “viralano” tipa nesto smijesno, kao naznace agresivno. Ali dobro, vidjecemo ovih dana jos materijala ubaciti, pa ako sta donese-donese.

Ja sam pre dva tri dana napravio nalog na topbuzz i pokusao da izbacim dva tri videa ali evo i posle dva dana pisu da su na Pending, da li i neko od vas ovliko ceka?
Ne znam zasto je tako, probao sam jedan moj video, jedan sam uzeo sa youtuba a drugi sa fb, i svi su na Pending, cak sam otvorio i drugi nalog i tamo probao i tamo pise Pending :smiley:

Meni je prvi bio na pendingu otprilike 30 tak sati, pa su ga odbili. Odbili i drugi, a onda dva su prosla. Pokusaj staviti koji GIF.

:clap: :clap: Congrats!! Your posts earned $0.01 yesterday :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face: Keep going!

Sada kada počnem da se razbacujem ovim “jednim centom” :slight_smile:

1 Like

Ostani isti, nemoj da te novac promjeni!:joy:

Ovo izgleda koliko dobijes pregleda kad objavist, to je to. Vise nikada neces ni dobiti haha

2 Likeova

Čisto otvorio account da vidim i to čudo … i CTRL + F4 … ova Tema me podsjetila da vidim šta je bilo … tj. “Di su pare” (mal ne rekoh) :slight_smile:

:clap: :clap: Congrats!! Your posts earned $0.25 yesterday :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face: Keep going!

Sta pije forum?

Ma glupost teska, ja mislio impresije su pregledi, kad ono klikovi pregledi haha

1 Like

Hvala na savetu, izbacio sam par GIFa i nekoliko teksta, neki gif su odma odobreni a neki nisu, tekst se odma odobri, a video od pre nekolko dana tek je danas odobren :smiley:
Za sada sam zaradio 0.03$ sa 11klika i 304 impresije :smiley:
Jedino me plasi jer sam citao na Quora da je neki lik radio mesec dana sakupio 100$ kolko je minimalno za isplatu i onda na dan isplate oni su mu ugasili nalog zbog krsenja pravila

Moguce jer odobravaju sve zivo, ma ja necu vise ni postavljati. Koliko dobijes impresija i klikova kad objavis to je to, nikad vise neces dobiti nijednu haha

Jos sto mi je glupo imas milion impresija, a bude 13k klikova.

Ti si jos i dobar, 13k klikova. Ja sam izbacio 30 videa i imam 108 impresija i 15 klikova :rofl: Glupost nevidjena, nikakvo pravilo nema kako do pregleda, vec lutrija. Mada znam ljude koji prave od 400-1000$+ .

Nemam ja, nego kazem sto se desi, vidio sam sliku. Kod mene je bilo 1.4k impresija i 270 klikova.

Ma koliko sam ja na prvu vidio, vrijeme objave je bas bitno. Ali ono nema logike, nikad vise ne dobijes ni impresiju ni pregled hahaha

A to od 400-1000$ mozda mozes napraviti, ako objavis 1k videa oko ponoci :joy: I kroz 5 dana ces zaraditi, ali vjerovatno i dobiti bananu :joy:

Ma jok, koja banana isplacivani su regularno. Drugar koji je zaradio 400$ je ravno 1000 videa objavio. Ma ako nemas drugi posao onda vredi mlatiti se sa ovim, ali mene mezi. Ni ono sto treba da radim, ne radim kako treba :slight_smile:

A šta da izbacujem?Par ljudi mi je reklo bebe i životinje.20 klipa sa bebama i životinjama sam izbacila i samo 6 klika za 24h.Ovim tempom do 100$ stižem za par godina.Šta radim pogrešno?Dajte neki savet

Koliko vremena je potrebno da se ostvari neka zarada od Topbuzza?Juče sam izbacila 20ak klipova,par GIF ova i nekih sličica a većina još nije odobrena,par je odbačeno.Imam oko 60 impresija i 6 klika

Ja sam juce bas razgovarao sa mojim stanarom koji radi Topbuzz i pokazao mi je da je do jucerasnjeg dana za ovaj mesec imao 1100$! Tako da definitivno moze, e sad koja je fora, ne znam…

Hvala,probaću svako.Samo mi je frka da ne izgubim previše vremena i da na kraju bude uzalud.Pozz :grinning: