Top buzz aplikacija

Meni su na pendingu bar 30 objava i tek dnevno mi puste jedan… A ja svaki dan udjem pa izbacim bar 5… I sad ne znam koja je fora… :thinking:

Ne znam, meni uvijek odobre osim jedno 2-3 sto su odbili kao “agresivne”…Mada po meni gubljenje vremena i ne postavljam vise.

Ja sam krenuo pre 2 dana da se mlatim, i evo rezultata. Svaki dan se zarada povecava *3, kako raste broj objava tako se i zarada i pregledi povecavaju.
Screenshot_8

Koliko posta dnevno izbacujes? Tekst, gif ili video? :smiley:
Ja sam izbacivao par dana od svega po malo, tekstovi se najbrze odobre(bar je meni tako bilo), ali zarada je bila par centi pa sam prestao da izbacujem :smiley:

Ja pustam video snimke, imam veliku bazu zbog FBa i onda po 50tak dnevno objavim. Pola sata posla :slight_smile:

Nije lose ni malo, koju vrstu postavljas?

Klasika, viralne klipove. Drugar ovaj mesec 1300$ uzeo.

Procitao sam gore, ali nema koju vrstu videa nisam pokusao nijedan ne daje konkretne rezultate…

jel moze savet kako da povecam broj svojih gledaoca pratioca kako god mislim da li je moguce ???

Svaka cast njemu :smiley: a kolko on postova dnevno izbaci? jel mu isplatili tih 1300? :smiley:
Ja sam ponovo poceo da izbacujem i u poslednjih 24h sam izbacio preko 100 posta
i klikovi i impresije su krenule da rastu, ali zarada stoji (kao pre za 10ak klika) nzm jel to mozda treba za zaradu da prodje neki dan da bi se promenila ili…

Danasnju zaradu sutra izbacuju tj dodaju na nalog. Vec je imao nekoliko isplata tako da sve radi ok.

Ja sam poceo za top buzzom, za dva videa imam cetiri pregleda. Ali planiram ubaciti jos videa, mislim da sa vise videa se brze dodje do pregleda i da budu video snimci raznih tematika

Evo moje zarade za prvih 17 dana, cak mi je i nalog bio banovan 3 dana, jer sam objavio neku glupost da se obama razvodi i jos tako neke gluposti… U zadnjih 7 dana objave idu bas sporo, pisao sam im i kazu da rade na tome i da ce ubrzo biti popravljeno…

Na koji nacin vrse isplatu paypal ili na neki drugi nacin

lijepo lijepo, znači samo viralne stvari ubacuješ?

kakvi su oni oko autorskih prava? mogu li ubacivat ovo viralno sa instagrama?

Koliko dnevno ubacujes i sta ? Slika video ?

Ja ne znam kako uspevate da dobijete toliko klikova, ali svaka cast :smiley: da li postavljate neke clckbait naslove?
ja kad god hocu da izbacim neki gif ili video koji mislim da bi dobio dosta klikova, oni mi odbju(mozda od 20izbacenih 1 odbiju), a ostalih 19 stoji na cekanju po dva dana… :frowning: mada napredujem do sada sam zaradio 20centi :smiley:
Clanke ako je samo tekst onda u roku od 2min odobre, ali ako ubacim slike u clanak onda opet cekam dan dva…

Na koj nacin dobijate followerse? ja idem komentarisem druge postove ali i to slabo ide :S

Samo redovne objave i kolicina. 5 dana “rada” imam i ovo su rezultati.

Vremenom se drasticno povecava, ovo je tek pocetak.

Sta objavljujes ? /20 znakova

Klasika, viralne klipove uz clickbait naslove naravno :slight_smile: