Tražim osobu za izradu HTML sajta

HTML sajt, star cca 10 godina želim potpuno obnoviti.
To znači da trebam osobu za izradu potpuno novog sajta, novog dizajna i veći dio novog sadržaja.
Video, slike, zabavni sadržaj itd . Potrebna i pomoć oko idejnog rješenja dijela novog sadržaja
Tema sajta – uređenje stanova i poslovnih prostora.
Veličina sajta cca 200 - 300 stranica ili više
Molim samo punoljetne i ozbiljne osobe da me kontaktiraju na PM. i daju svoje ponude i prijedloge.
Posebna napomena – molim ponude bez nebuloza i puno potpitanja.

Očekujem samo ozbiljan i kreativan pristup, vrhunski rad sa punu detalja. Jedino to me zanima.
Očekujem razumnu cijenu, ali ne želim nikakav posao koji je gotov za tri dana i košta 3 kune.
Preferiram sivi li crni dizajn.
Obavezni su primjeri dosadašnjih radova. CMS me ne zanima.

PS. Hrvatsko govorno područje.

Ne želiš CMS ili nije bitno o kojemu se radi?

Ne razumijem pitanje?
Pojasni mi molim te.

Opet želiš imati website bez CMS-a u pozadini?

Da, želim HTML sajt. Imam nekoliko sajtova u joomli pa želim ovaj obnoviti u HTML-u

javi mi se na PM i posalji link od joomla da vidimo sta se moze uraditi

On hoce u HTML-u ne u joomli
Znaci u dreamweaver-u da se naprave stranice

Pogledaj www.in4.hr javi mi se na PM ili sluzbeni mail.

300 stranica u html-u, koliko novaca si spreman izdvojiti za to?

Ja ti napravim 300 stranica pomoću PHP-a i onda ću svaku Save As u HTML i to je to :slight_smile:

1 Like

Ti baš želiš da te netko “oženi” ?

Em filtriraš jeftinu radnu stranu koja fuša…em tražiš fuš pristup, CMS te ne zanima.
Uz sve to se zoveš karitas :smiley:

Šalu na stranu, pretpostavljam da ne razumiješ u potpunosti riječ CMS.
CMS nisu samo joomla, wordpress…nego CMS je skraćeno od “content management system”, što bi značilo da ti imaš kontrolu nad uređivanjem sadržaja.

Svatko tko radi web od 300 stranica, trebao bi razmišljati da ti ostavi kontrolu da nešto možeš samostalno izmjeniti doraditi po potrebi… …a to ne znači da sustav mora biti baziran na wordpressu ili nekom takvom CMSu, dovoljno je da se integriraju funkcije koje će koristiti u tvom primjeru, koje će i pri izradi stranice olakšati da se napuni sadržaj za 300 stranica…isto kao što će i tebi kasnije olakšati održavanje istoga (izmjene/nadopune).

Vjerovatno si spreman keširati neku lovu za tih svojih 300 stranica…onda bi za svoj budget trebao još inzistirati da ti se pripremi kvalitetan CMS tvojim potrebama…umjesto da odbijaš isti.

Ja nisam zainteresiran za job…ali samo savjetujem. Naravno, sorry za pametovanje ukoliko ti je sve ovo jasno…a ti znaš vlastiti razlog zašto ti je potreban plain HTML.

Dakle cca. 300 stranica * 100 kuna/stranica je cca. 30k Kuna. Mislim ovo je samo racunica koji ce se javiti na oglas da se ne zajebu sa cijenom. I da mislim da je 100 kuna malo po stranici, jer ces na svakoj izgubiti vise od 1 sata, ali eto da ne kazu neki da mi cijenimo previse svoj rad pa nek cijena bude 100 Kuna po stranici.

Neka se uspije odraditi 8 stranica po danu, dakle 1/h to je posao od 300/8 = 37,5 dana, a ja cu reci nadodaj jos na to 20%

Potpisujem! Slažem se u potpunosti, to je realna cijena! Samo mi nije jasno zašto traži taj plain HTML koji je ZASTARIO još prije 15 godina…

javi mi se na pm a moje radove mozes vidjeti na www.webburza.com

Nije to baš tako, pa ne radi se svaka stranica posebno pa da treba sat vremena nego se napravi jedna stranica, kasnije se samo mijenja jedan dio, npr: ako se radi o 300 članaka, kopira se 300 puta taj .html file i izmjeni se samo tekst u njemu. Dakle, baš da treba sat vremena za to je glupost, prije bi rekao 1 min. Radio sam u početku tako web stranice, jedino je bitno predvidjeti sve da se ubace include filovi na prava mjesta, a onda ide skoro jednako brzo kao kod cms-a, samo je ■■■■■■■ ako nešto ne predvidiš na vrijeme.

A šta je sa navigacijom, a šta je sa footerom, a šta je sa raličitim slikama, a šat je sa itd, itd, itd,
Ajmo reći da ti treba za svaku stranicu 10 minuta (mojih sat je optimistično, a tvojih 1 minuta je za supermena, pa je ovih 10 za nekog bliže supermenu nego običnom čovjeku ali ajde nema veze), to daje sljedeću računicu:

60 minuta / 10 min = 6 stranica po satu
6str/h * 8h = 48str/danu
300str / 48/str = cca. 6 dana,
6 dana * 8h = 48h * 100kn = 4800 kuna,
a onaj koji bi ovo mogao napraviti za 6 dana taj posao uopće neće niti pogledati jer od drugog posla se s ovim ne stigne niti zajebavati, pa zato računaj na nekog koji će to raditi po gornjoj računici, ako ga uopće i nađeš.

Sve u svemu inzistiranje na HTML stranicama danas je budalaština veća.

P.S. Ja sam nedavno kopirao rucno članke sa jednog weba u novu WordPress stranicu, pa mi je za par stranica trebalo nekih 10-12 sati, a kamoli da sam radio ovo što hoće pokretač teme.

jednostavna organizacija i običan find and replace npr. svih fajlova u folderu, navigaciju i druge module možeš mijenjat u sekundi kao da se radi pomoću php

Daj jebote nemojte kenjat bezveze, jeste li probali takvo sto vec odraditi i koliko vam je trebalo za to. Radi se i o tekstovima i novom dizajnu, a ne o jebenom search and replace.

O kakvim search and replace vi pricate i copy paste? Sad kad procitam ponovo onda je i onih mojih 1 sat po stranici za supermana.

Jel vidite vi velicinu sitea?

Jel vidite vi da je cak i autor ove teme svjestan da to nije 3 dana posao.

Evo ja sam radio tako nešto. Nisam radio dizajn ali sam mjenjao 500 različitih html stranica. Za to mi je trebalo malo manje od 9h tako da za dizajn uzmeš dan ili dva i mislim da nebi nekome trebalo bit to problem napravit za 3 dana maksimalno. A cijena za koju sam ja to napravio je bila 15$.

Znas koliko ti vjerujem isto koiko i vjerujem u Chemtrailse, NWO i ostala sranja. Kazem ponovo procitajte zahtjeve!!!

1 Like