Tražim osobu za izradu HTML sajta

Neću se ja sad brinut dali mi vjeruješ ili ne. :wink: To sam radio za jednog člana ovog foruma, a to što tebi treba minimalno tjedan dana da to napraviš nije moj problem. :slight_smile:

Čestitam jer radiš za 1.66$/h :slight_smile:

1 Like

Čovjek želi html stranicu, u čem je problem? On nije tražio savjete niti izračun cijene. Tko se vidi u ovome nek se javi tko ne neka produži

Hvala xD to je bio samo taj jedan posao i više tako što neću radit. :smiley: Ne radim ja baš za siću ali trebale su mi pare, evo prije 2-3 tjedna sam zaradio 30$ za manje od sat vremena. :smile:

Naravno. Tvoj problem je sto ne razumijes sto covjek trazi. Ali u krajnjoj linij jebe mi se.

1 Like

Jedan je pitao koliko je spreman izdvojiit, a ja sam samo onda nabacio racunicu, kako se janjad na ovom forumu nebi zajebali u ponudi.

1 Like

Kako si ti to zaključio da ne razumijem što čovjek traži? Mislim da su svi tobro razumjeli što čovjek traži. Nemam ja nikakvih problema, očito je da ih ti imaš jer mi se čini da je ovaj posao prezahtjevan za tebe. :smile: Onaj tko je spreman radit i potrebni su mu novci neće biti izbirljiv kao ti i nabacivat da je to premala cifra ili da je previše posla. Ako želiš prihvati se posla, ako ne, ne jedi govna.

Ako cemo po proceduri ovdje treba:

  • Izraditi PSD za svaku vrstu stranice (Home,About i slicno)
  • Taj isti PSD iskodirati
  • Na kraju dodati 300 stranica

Nije mali posao, nemojte se zavaravati.

Dijete koji te ■■■■■ muci. Prekratko si tu na forumu da bi se mogao tako izrazavati, pogotovo kada ne znas nista o sugovorniku s kojim pricas.

Ma daj belmine ne zajebavaj, pa to ti je smao copy/paste od par minuta, ako ti za to treba vise od 2 sata, e onda si majstore nesposoban.

Baš ne volim osobe kao što si ti. Gle u jednu ruku se slažem sa tobom, belminom i ostalima da to nije baš malo posla za recimo napravit u psdu ili napravit različite stranice da malo drukčije izgledaju(home, about, contact, idt.) ali ovo za članke gdje je sve više manje copy/paste to napraviš predložak i u to samo ljepiš sadržaj, a ne da filozofiraš da ti treba 1h da to napraviš (jedino ako misliš sam smišljat sadržaj onda da). Jedino na čemu gubiš dosta vremena je dizajn i posebne stranice, a ovo za članke to je copy/paste i ne vidim zaš bi ti trebalo sat vremena da to napraviš. :confused:

Šta se umišljate? Realno i jeste C/P. Kakav PSD, kakvo kodiranje? Milion CSS frameworka s kojim ćeš napraviti skeleton za par minuta. Najveći problem tu je što moraš povezati sve to, ali i to nije neki problem. Dan posla u vrh glave, ko se prihvati radit, a ne drkat okolo, ispijat kafu i polako, ima vremena…

Tebi ako treba 1h da kopiraš sadržaj 10 stranica u 10 htmlova, ti onda definitivno ne trebaš se baviti time uopšte, jer je to proces o 2,3 minute…

To uopšte nije neko i znanje, više fizički pos’o… Pusti pametovanje i brojke :smiley: Ti radiš i računaš tako da više zaradiš, i da izvučeš što više.

Postavi isti taj posao na freelanceru, stavi budžet 30$, i naći će se bar 100 koji će to uraditi za jedan dan.

2 Likeova

Slažem se u potpunosti sa tobom, jedino da ja to radim ne bi koristio nikakve frameworkove ili slično. A može se skinut i besplatan tamplate i promjeniš mu ikonicu i naziv i opet samo radiš copy/paste.

Moram ti ovo reci, ali ti si u najmanju ruku supermen.

Cestitam.

Slusaj mozes ti mnogo toga uraditi za male pare i za kratko vrijeme, samo kvalitet je upitan u svemu tome, pardon ne upitan nego 99% odsutan.

Toliko o profesionalizmu.Sve je to fus.

Pozdrav.

P.S Izmedju ostalog ne znam koji se k ja ovdje raspravljam sa vama i pokusavam vam dokazati neke stvari.Vi radite za 1.5$/h , ja cu za 15x vise i svi sretni.

1 Like

Nisam reko da bi ja to tak napravio, ali za ove što ne žele gubit vrijeme i mučit se sa dizajnom i nemaju vremena smišljat dizajn od nule jer ne stignu kopirat i zaljepit sadržaj stranice u jedom satu, to bi njima preporučio. A u ostalom ne vidim zašto su besplate teme gore od plaćenih? Kolko ljudi koristi besplate teme i pluginove za wordpress pa su zadovoljni i koliko ljudi koriste wordpress i slične cms sustave pa su zadovoljni iako su besplatni. Zašto onda večina ljudi ne koristi custom cms ili teme nego kupuju ako je custom bolji i profesionalniji?

Ne znam stvarno, ja vecinu stvari sam izradim, osim tih Pluginova za WordPress.Svaki dizajn koji sam radio je unikatan, tako da me kupovina/download tema uopste ni najmanje ne zanima.

Na kraju krajeva, koliko vidim, autor teme trazi novi dizajn, ne da mu neko skine ili eventualno kupi neku temu i nabaci.

Volim pročitati ovakve stvari jer mi daju na znanje koliko sam napredovao u poslu sa kojim se bavim.
Kakav jedan dan posla, o čemu vi to pričate?
Dajte pročitajte uvodni post i razmislite još jednom.

1 Like

Novi dizajn koliko ja znam je sve što nije isto kao i staro, tako da ako kupiš ili skineš neku temu to je ponovno novi dizajn. A mene baš birga ako ćeš ti zarađivati 15x više na krađi ljudi od mene koji pošteno pokušavam zaradit da ne pljačkam ljude kao neki ovdje za nešto što nije težak posao.

Superman je ■■■■■ za tebe. Ma i Neo iz Matrixa ti ne moze nista.

Ja ti ponavljam opet da tu nije smao copy paste.

Znas koji ce se naci? Indijci koji ce uzeti taj posao i zaposliti ostalih 40 kojima ce svakom dati po 3 stranice, a tebi sretno kasnije kada budes trebao nesto mijenjati. O kvaliteti takve usluge i takvog posl ane treba trositi rijeci.

1 Like

Sad i ti ■■■■■? Nije jedan dan posla nego 5, max 6 sati, a ako ti treba vise onda si nesposoban. Pa ja to odradim za 12 minuta.

1 Like