Tražim osobu za izradu HTML sajta

Ti neces imati projekata iza sebe u narednih 10 godina koliko ih ja imam u par mjeseci, zato bolje suti i uci i digni tu svoju satnicu, nemoj raditi za kikiriki.

1 Like

Bojim se da ne radimo na istim frekvencijama, tako da samim tim ti ne razumijes neke stvari.

Nego cudno mi nesto, sto ti jadni ljudi sto ih “pljackam”, uvijek se vrate i zele da im jos malo love uzmem.Zasto li ? Sta mislis ?

1 Like

Nije to pljacka dijete, to je jednostavno cijenjenje sebe i samopostovanje, a to sto ti radis je neiskustvo.

Lopove jedan, kako te nije sram???

Pa kolko se meni čini tebi za jedan projekt treba oko godinu dana ako za 8 sati napraviš samo 8 istih stranica sa različitim člancima.

Očito je da imaju para pa im je svejedno, ali smatram da je pljačka to što bi po jednoj stranici za copy/paste naplatio 100kn. Mislim da to nije nikako u redu i to smatram pljačkom.

Ti si jednostavno ovca koja bleji jedno te isto, a meni se neda vise objasnjavati neke stvari. Ja ti kazem da se ne radi o copy/pastanju, a ti blejis kako ja ne mogu za osam sati odraditi 8 stranica.

Pripazi na izražavanje bez obzira na to što si htjeo reći.
Sa druge strane se nalaze ljudi.

Onda ti naplati 1.66$ po satu, pa ce to biti u redu. Vise bih postivao da si rekao da bi to odradio besplatno jer ti treba portfolio.

1 Like

A neg što je nego copy/paste? Sam ćeš mu ponovno smišljat članke? Jedino što trebaš napravit je novi predložak i u to ubacuješ članke.

Imam ja sad pun kirac posla tako da mi ne treba ništa za portfolio. :wink: a kak ki se čini ti bi nekome jedan portfolio naplatio 10000kn i napravio za 2mj.

Nije bilo zle namjere. Sorry ako sam te uvrijedio.

Ja cu prepisati sve ove tvoje izjave neiskustvu.Da se razumijem nisam ni ja super iskusan, jos sam junior, ali znam cijeniti sebe i ovaj posao, a to znaju cijeniti i klijenti za koje radim.

@creatifcode mnogo me sram, mnogo.Bas sam nisko pao, pljackam jadne ljude :frowning:

Krivo, jedan portfolio 15k Kuna i mjesec dana. Kad budes trebao javi se na PM

Prepiši čemu želiš, ali svatko tko zna html i css zna da ne treba puno truda da se napravi najobičnija statička stranica.

Pa normalno da bi tolko naplatio, sigurno ni savjete ne daješ besplafno nego oko 1000kn po savjetu. :wink: A ova ponuda za portfolio, ne hvala znam si i sam napravit kako želim i brže bi bilo gotovo. :wink:

Nemam vise ni volje ni snage da objasnjavam.

Radi za lovu koja ti odgovara, zaboli me ona stvar.Sretno u daljem radu.

Ziv bio.

Pozdrav i tebi i sretno sa drkanjem kurca za masne pare.

Ovaj forum je stvarno daleko dogurao.

Članci se pišu za par kuna, stranice od 200-300 podstranica se izrađuju 30 dolara.

Polako ali sigurno krećemo prema tome da ćemo konkurirat Indijcima s cijenama.

Jer eto, neki to rade iz ljubavi i nisu lopovi.

1 Like

Svakim danom sve bolje i bolje, bas kao i drzava.

Nemam pojma koji ■■■■■ tu uopce vise i radim, ali me vuce uvijek nazad kao i neka dobra droga.