Tražim ulagača / pozajmicu (poprilično hitno)

Auu brane care pa ste je s tobom i tim brzopletim stavovima, ono ne trolujem svega mi ali ovo je 2 danas koji te zajebao. :smiley:

Mislim ozbiljan posao, a lik ne moze naci 180$, pa jbt ja mogu da nadjem te pare za pivo ako mi zafali, a ne za pokretanje posla, mislim nije neka suma da se ne moze pozajmiti od prijatelja, komsije, rodjaka ili sta vec znam koga. :smiley:

pa nije drugi jebote citaj nego prvi a drugi je prvi razumes a toomo je bio prvi a sada je drugi a sime prvi

Bi’će to velika borba do kraja. :smile:

1 Like

Svako malo se neko pojavi, zajebe nekog i nestane :smiley:

ni manje ni vise kao i celi ovaj zivot,problem je sto malo ljudi razmislja prizemno,
27 godina je od 1990 kada smo imali 1000 maraka platu koje su vredele kao 1000 eura danasnjih, i onda samo razliku izracunas 27 godina 1000 eura ili 27 godina 100 200 300 mozda 500 eura plata,e tolko je svaki normalan covek izgubio tj tolko su mu ukrali ovi koji i dalje kradu, onda ovih 100 200 dolara izgledaju smesni,

Napravi Fb stranicu i malo ga na reklamu baci na FB :joy::joy:

polako svaki dan pomalo ,

Eno ti ga u grupi Samo kod nas… e pa ubio se covjek za te grupe :smiley: Samo kod nas ovako te prevare ha ha

EVO ZAVRSENE SU TRANSAKCIJE paypal mu skinuo sa racuna

Evo paypal mu skinuo sa racuna i vratio na moj racun

Seller info
Tomislav Lalić
[email protected]
Refund details
Refund total (includes tax and shipping)180,00 USD
Total180,00 USD

6 Likeova

Odlicno, nadam se da ce se neverni Toma sad oglasiti.

Ajde drago mi je da si dobio svoj novac nazad…

Super. Drugi put ipak malo pametnije postupi, opreznije barem…

vidi kada bi ljudi sve tako radili sa 3 opreza i 20 razmisljanja i proracuna onda ne bi bili ljudi nego roboti koji odradjuju uvek iste radnje,

jednostavno mi onda nije trebao taj novac i mogao sam mu poslati sasvim jedno normalno razmislajnje sada sto je to sve postalo nenormalno pomoci nekome za 200 dolara to je veoma
duga prica,

Baš tako, da on toliko zarađuje kako se predstavljao, zar bi dozvolio sebi da dođe ovdje i prosi?

blago tebi kad imaš takvih trenutaka…u svakom slučaju drago mi je da si vratio pare, i nadam se da su admini banovali ip adresu ovog prevaranta…

Drago mi je da je završilo pozitivno za Branu. :thumbsup:
Više znači nemamo potraživanja prema njemu (Tomi)?
@brane333 a što je s onim drugim, Šime P.? :frowning:

pa taj je nestao u vidu magle,za sada ,

Odlicno!IOcekujem da ce sada Tomo da se pojavi jer nije zavrsio misiju :slight_smile:

Nisam pozorno pratio, šta su ga dvojica prevarila?

:frowning: :x:

He he :blush: Jeronimo,
nije valjda da se još nadaš da će ti Tomo odati Youtube tajne? :smile: