Trebam pomoć oko Wordpress-a (Warning: Cannot modify header information)

Da li si slučajno neki fajl ručno editovao? Ako jesi, zameni taj fajl originalnom verzijom. Ovde je problem character encoding. To se još može desiti zato što ti ta nova tema nije u istom encodingu sa Wordpress instalacijom i onda ti dolazi do ovih grešaka.

Ekipa, hvala na trudu i pomoći, pokušat ću redom sve odraditi… No, ništa nisam ispravljao osim što sam upisa podatke od baze u wp-config.php … Drugo, obrisao sam template i ostavio samo one koji su već bili u WP… plugina nema, osim Akismet koji je došao sa WP… Nisam dizao nove jer i inače, kao što rekoh, ne mogu se logirati…

Učinio sam kako si rekao i evo me u Nadzornoj ploči… Thnx… :smile: sad moram potražiti template koji mi treba i koji radi sa WP 4.0
Hvala još jednom.
P.S. Nadam se da neću imati dodatnih problema, a ako bude javim se… Hvala svima!

Promini hostera

Post mora biti dugačak minimalno 20 znakova.

Problem ti je tocno onaj kojeg sam naveo gore. Sami ispis greske ti to govori. Nema veze s hostingom. Da si ovo gore ranije napisao, bio bi precizniji: pri saveanju config file si vjerojatno save napravio s ne-UTF8 enkodingom, sto je na vrh filea (prije php taga) dodalo nekakvu zbrljotinu (koju ti ne vidis u svom encodingu).

Leffe, slažem se i još jednom hvala svima na pomoći… :slight_smile:
Trenutno imam drugi problem… Naime, u slajdu koji se vrti na naslovnoj stranici postoji onaj tamni dio na donjem dijelu koji pokazuje tekst i broj fotke. Tekst sam obrisao, ali ne znam gdje mogu maknuti i tu podlogu za tekst i taj broj 1… 5. Dakle, samo da mi ostanu fotke koje se vrte…
Hvala unaprijed na pomoći…
Prilog, PrtScn…

Negdje u temi moras imat nekakav slider. Mozda je moguce to ugasiti u postavkama, a ako ne, treba editirati neki od fileova u tom slideru.

Ovo i je slider iz teme, ali bojim se čeprkati po codu da ne srušim sve…

E jbg, drugi nacin za izmjenu toga ne postoji.

Koja je tema u pitanju ?

Evo je: http://newwpthemes.com/sofya-free-wordpress-theme/

U svoj css file dodaj

.slideInfoZone { display: none; }

idem probati… thnx… javim …

tražim gdje je to, ali ne mogu pronaći… :frowning:

Pa u style.css file dodaj ovo na dno

File u kojem je definiran slider je ovaj:
wp-content/themes/Sofya/jdgallery/jd.gallery.css

Ali izmjene mozes radit u glavnom .css-u teme, ili napravit svoj pa ga includeat (sta sudeci po pitanjima ne virujen da je opcija). Problem kod ovakvih izmjena nad postojecim fileovima teme je taj sto pri updateu teme (ako ga ikad bude), ce se prebrisat promjene koje si radio.

Narode, veliko hvala. Problem riješen… Ne vjerujem da ću ikada raditi update teme… Za svaki slučaj spremit ću si ovo…

Ja stvarno čitam ovo po 100ti put i uopće nisam shvatila kako ste rješili problem.
Znaći ista stvar Warning: Cannot modify header information - headers already sent by…

a u configu što se tiće UTF8 ide ovako
define(‘DB_CHARSET’, ‘utf8’);

što trebam tu promjeniti?
velka slova? kaj?

hvala.

Nažalost, ne kužim koji problem imaš? Možeš malo pojasniti?
Ovdje je bila riječ o dva problema…o tome da se ne mogu logirati na novu stranicu i drugi, da se maknu slova i podloga sa slidera tako da se vide samo fotke koje se vrte na njemu… :slight_smile:
Koji je tvoj problem pa da svi rješavamo… :slight_smile:
Btw, template nije bio kompatibilan sa WP3.9 pa sam našao temu koja radi… Možda je i kod tebe taj problem…

Pozdrav,
problem je sa Loginom, izbacuje grešku 'Cannot modify header information - headers already sent by…'
Hvala.