Trebam pomoć oko Wordpress-a (Warning: Cannot modify header information)

Izbrisala sam sve teme te ostavila samo jednu po preporuci odozgor twentytwelve, wordpress je zadnja verzija 4.1.

(Moram priznat, da nakon što sam poštimala domenu, host, bazu i server, pa čak i samu instalaciju wp da funkcionira, ovo je zbilja šok i nevjerica da se evo već 8h neuspješno mučim za Loginom…kakav im je to propust, ne želim ni razmišljati što me tek poslje čeka kad sam tu zapela :frowning: )

Evo …skinila sam današnju verziju wordpresa…ponovila postupak instalacije, evo sve radi kao podmazano!
Hvala svejedno na dobroj volji :smile:

Drago mi je da si riješila problem… :slight_smile: Isti prtoblem sam imao i ja, nakon desetaka uredno odrađenih web site-ova, ali eto dogodi se glupi problem i onda se “ubijaš” oko rješenja problema. Zato ovdje ima dobrih ljudi spremnih za pomoć… Svaka vam čast ljudi!

Opet ista priča, ispočetka…
Imam stranicu gore, ali ne mogu se logirati u Nadzornu ploču ili kako se već zove na engleskom.
Zatražim novu lozinku i kad kliknem na poslani e-mail pokaže ovo:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tucicima/public_html/wp-config.php:1) in /home/tucicima/public_html/wp-login.php on line 387

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tucicima/public_html/wp-config.php:1) in /home/tucicima/public_html/wp-login.php on line 400

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tucicima/public_html/wp-config.php:1) in /home/tucicima/public_html/wp-login.php on line 565

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tucicima/public_html/wp-config.php:1) in /home/tucicima/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1228

• Tema je samo jedna (twentysixteen), ostale pobrisao…
  • Plugin, obrisao…

Prema nekoj logici file wp-config.php ti ima neke razmake u prvoj liniji. Ne smije biti razmaka mora pocinjati sa <?php a zavrsavati sa ?> . Moguce da je problem i u permissions.

Sto puta sam otvorio i pregledao wp-config.php, encoding je UTF-8, više ni sam sebi ne vjerujem … Onaj ?> sam dodao jutros, ali opet ne ide… Čekiran u bazi All privileges…Stvarno više ne znam. Možda da obrišem bazu i napravim novu?

<?php /** * Temeljna konfiguracija WordPressa. * * wp-config.php instalacijska skripta koristi ovaj zapis tijekom instalacije. * Ne morate koristiti web stranicu, samo kopirajte i preimenujte ovaj zapis * u "wp-config.php" datoteku i popunite tražene vrijednosti. * * Ovaj zapis sadrži sljedeće konfiguracije: * * * MySQL postavke * * Tajne ključeve * * Prefiks tablica baze podataka * * ABSPATH * * @link https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php * * @package WordPress */ // ** MySQL postavke - Informacije možete dobiti od vašeg web hosta ** // /** Ime baze podataka za WordPress */ define('DB_NAME', '...obrisano...'); /** MySQL korisničko ime baze podataka */ define('DB_USER', '...obrisano...'); /** MySQL lozinka baze podataka */ define('DB_PASSWORD', '...obrisano...'); /** MySQL naziv hosta */ define('DB_HOST', 'localhost'); /** Kodna tablica koja će se koristiti u kreiranju tablica baze podataka. */ define('DB_CHARSET', 'utf8'); /** Tip sortiranja (collate) baze podataka. Ne mijenjate ako ne znate što radite. */ define('DB_COLLATE', ''); /**#@+ * Jedinstveni Autentifikacijski ključevi (Authentication Unique Keys and Salts). * * Promijenite ovo u vaše jedinstvene fraze! * Ključeve možete generirati pomoću {@link https://api.wordpress.org/secret-key/1.1/salt/ WordPress.org tajni-ključ servis} * Ključeve možete promijeniti bilo kada s tim da će se svi korisnici morati ponovo prijaviti jer kolačići (cookies) neće više važiti nakon izmjene ključeva. * * @od inačice 2.6.0 */ define('AUTH_KEY', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('SECURE_AUTH_KEY', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('LOGGED_IN_KEY', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('NONCE_KEY', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('AUTH_SALT', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('SECURE_AUTH_SALT', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('LOGGED_IN_SALT', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); define('NONCE_SALT', 'ovdje unesite svoju jedinstvenu frazu'); /**#@-*/ /** * Prefix WordPress tablica baze podataka. * * Možete imati više instalacija unutar jedne baze ukoliko svakoj dodjelite * jedinstveni prefiks. Koristite samo brojeve, slova, i donju crticu! */ $table_prefix = 'wp_'; /** * Za programere: WordPress debugging mode. * * Promijenit ovo u true kako bi omogućili prikazivanje poruka tijekom razvoja. * Izrazito preporučujemo da razvojni programeri dodataka (plugin) i tema * koriste WP_DEBUG u njihovom razvojnom okružju. * * Za informacije o deugim konstantama koje se mogu koristiti za debugging, * posjetite Codex. * * @link https://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress */ define('WP_DEBUG', false); /* To je sve, ne morate više ništa mijenjati! Sretno bloganje. */ /** WordPress apsolutna putanja do WordPress mape. */ if ( !defined('ABSPATH') ) define('ABSPATH', dirname(__FILE__) . '/'); /** Postavke za WordPress varijable i već uključene zapise. */ require_once(ABSPATH . 'wp-settings.php'); ?>

Probaj skinuti novi wp-config.php file i samo u njemu zamjeni podatke sa svojima. I ne treba ti ?> na kraju, dapace, preporucljivo ga je ne stavljati jer samo moze prouzrociti probleme.

?> nije ni bio u originalnom codu, ali sam jutros i to probao… Evo skinuo sam ponovno Wordpress 4.4.2 pa ću podići, a napravit ću i novu bazu… Javim se, hvala…

Snimaj fajlove kao UTF without BOM. I kako su ti sugerisali ostali ne stavljaj ?> na kraj fajla zato sto u tom slucaju iza njega moze ostati neki space ili drugi “nevidljivi” karakter koji se tretira kao ispis i zbog toga dobijes takvu poruku.

Jbt, ako ne poludim… Instalirao sam novi Wordpress 4.4.2, napravio novu bazu (staru sam obrisao), podigao sve na server, a sad više ne otvara ni stranicu nego prijavljuje:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tucicima/public_html/wp-config.php:1) in /home/tucicima/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1228

Ludnica, brale… Što bi rekli splićani…
Ukucam adresu http://www.tucic-imanje.com/wp-admin/install.php upišem user i pass i ne ide…
Prijavljuje ovo:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tucicima/public_html/wp-config.php:1) in /home/tucicima/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 957

i ovo:
GREŠKA: Kolačići su blokirani zbog neočekivanog rezultata.

Pa wp-config ti ispise nesto prije nego sto aplikacija pokusa da izmjeni header podatke sto ti i error kaze. Dakle, provjeri taj fajl, posebno gdje pocinje <?php tag(nek bude na samom vrhu bez ikakvog sadrzaja ispred), obrisi ?> i snimi fajl kao UTF8 without BOM.

Sve sam to već napravio… :frowning:
Nema ?>
Snimljeno kao UTF-8 … Ne znam više…

A jesi iskljucio byte-order mark zato sto zapravo on pravi problem a ne neki drugi encoding? Dakle, na ovom UTF8 without BOM je kljucno ovo without BOM a ne UTF8.

Upravo sam dobio istu potvrdu. Ekipa sa servera je to ispravila, iako ne znam kako. Uglavnom, sada radi…
wp-config.php editiram u Notepad-u. Iskreno, ne znam što je to BOM pa ako se da kome pojasniti.
Provjerio sam u Notepad-u u što sprema, bilo je samo UTF-8 …

Notepad, u kojem editiram ne pokazuje BOM, pa sam dobio savjet da skinem Notepad ++ …
Svejedno, hvala svima na pomoći i trudu…

Ne znam ni ja točno, odnosno ne čita mi se ali znam da ti Notepad tu neće pomoći.

http://unicode.org/faq/utf_bom.html << Evo link, a ako se nekom bude dalo neka i obrazloži u par redova teksta…

Evo Notepad koji treba koristiti. Učiš cijeli život i opet umreš k’o budala… (Narodna izreka :slight_smile: )
https://notepad-plus-plus.org/download/v6.9.1.html

Zašto uopće za ovo koristiti notepad. Editiraš to unutar FTP-a ili u c-panel-u. Bar ja tako radim i nikada nisam imao problema.

Da ne otvaram novu temu, može li mi tko pomoći kako ukloniti ovo gore? Nakon refresha nestane.