Trebam savjet u vezi kupnje drona

Pozz svima :smiley: Htio bih kupiti nekakav dron,bitno mi je da snima u 1080p.

Naišao sam na ovog na Ebay-u

No kad sam provjerio cijenu na sluzbenoj stranici tog drona,cijena je oko 850$

Zasto je ovdje cijena tako manja? Da li je ovo nekakva replika?

Prodavač ima samo 3 prodaje…znak za uzbunu…ako zvuči pre doboo da bi bilo istinito… Vjerojatno i nije istina

6 Likeova

Ne dobijes remote conteroller pa je i to onda jeftinije… e sad neznam koliko je sa i bez controllera cjena.

plus ovo:
New other (see details)

A new, unused item with absolutely no signs of wear. The item may be missing the original packaging, or in the original packaging but not sealed. The item may be a factory second or a new, unused item with defects. See the seller’s listing for full details and description of any imperfections.

Znaci moguce da ima neki kvar ili neku ozljedu ili nesto…

1 Like

Ako mene pitas ne bih uzimao te kante, vec sastavis za Mavic Pro ili Phantom i zavrsis pricu.

1 Like

Bebop sigurno nije kanta, pa nije mu cjena mala ako se pogleda. Cijena mu je na ebayu mala, takva bi bila i Mavicu, manja da je nesto pokvareno i da dolazi bez remote controllera.

1 Like

Bolje Mavic da juri pa i polovan moze se nac povoljno na ove oglase.

1 Like

Nije baš da želim potrošit 1000$ na dronea :smiley: Trazim nesto tipa do 300-400-500$

@Sceko da li ovo valja išta?

Odlican je, mana mu je sto je malo bucniji i imas FPV 500m.
Koliko se secam Phantom 4 standard je oko 500$ pa pogledaj i to.

1 Like

Nije to lose mnogo bolje od tih sto si gledao i kvalitetnije, kao sto kaze Jeronimo pogledaj Phantom 4 obicnu verziju imas polovne po oglasima dosta povoljno.

1 Like

Imam Phantom 3 Advance i meni je super :slight_smile: To sa dronovima postaje kao i sa mobitelima, sto je noviji moras ga imat jer jbga ima malo bolju kameru i bateriju :slight_smile:

Koliko si ga platio?

Da li bi ga mozda prodavao? :smiley:

Nema sanse :slight_smile: Kad sam bio u Italiji htio ga kupit za bozic cijena bila 10 000kn neki popust bio, dosao doma nakon 3 mjeseca nisam ni upalio mail, a stize newsletter od jedne nase trgovine 7000kn+ dobije se privjesak za kontroler tako da sam ga platio 7000kn i ne zalim ni malo. Sjecam se drugi put kada sam letio puse vjetar za poludit, kazem ako ne izdrzi sada nikad vise necu uzimati dron i hebote leti ko lud, a vjetar mene nosi, a kamoli dron :slight_smile:

1 Like

Mavic je ljubav xd, ali neki ludi bug u sistemu i jučer sam skoro ostao bez njega. Znači poletio sam s jedne zgrade…i čim sam krenuo frajer je poludio i letio puni gas ravno s oštrim poniranjem. Toliko se nakosio kao da je u sport modu, a nije bio…zapravo nagnuo se i puno više od sport modea…pomislio sam čak da će se prevrnuti. Zbog oštrog nagiba je i jako ponirao…a toliki gas je nafrljio da sam ga čuo kako para zrak kada ga više nebi trebao ni čut. …a na daljinski nije reagirao tih nekoliko momenata. Hvala Bogu, nije dugo trajalo…jer se već opako približio dolje zgradama i kućama…

No nakon što je reagirao na daljinski i digao visinu (to je jedino što sam stiskao i molio Boga da primi) …zatim je puni gas okinuo na lijevo, haha. Ja gledam i ne vjerujem…reko nestat će u bezdan. Ja sam i dalje jedino dizao visinu da se izdignem iznad svih prepreka…mada sam već poletio s jako visokog. I uglavnom, odjednom se smirio i ljubav je preživila…ali ovaj šok ću mu teško oprostiti. Mrzim bugove, jer uvijek postoje… a sada ću tek osjećati da svaki let može biti zadnji.

Btw. čuo sam od prijatelja da je na youtubeu negdje čuo za ovaj bug…no nisam ga previše shvatio za ozbiljno.

Inače, mavic je zakon…ali ovo je baš baš…nemam pojma što bi rekao.

pa onda za te novce imaš DJI Spark
http://www.canosa.com.hr/dji-spark-dronovi-693/dji-spark-ready-to-fly-692/693/

1 Like

Sa ovim paketom dobijem sve na ovoj slici? http://www.canosa.com.hr/dji-spark-fly-more-combo-alpine-white-50kmh-bijeli-dron-za-snimanje-iz-zraka-s-2-axis-gimbal-stabilizatorom-i-12mp-kamerom-black-friday/03017319/product/

UKLJUČUJE:

DJI Spark Fly More Combo Alpine White 50km/h bijeli dron za snimanje iz zraka s 2-axis gimbal stabilizatorom i 12MP kamerom

sve što je na slici se dobije, to je combo s kojim dobiješ i te neke stvari koje ti možda ne trebaju

Zar mi nije bolje kupiti sa njihove sluzbene web stranice? Vidio sam da taj combo tamo dode 600$ sto je nekih 3600kn a ovdje to dode 5200kn

EDIT: Sad sam provjerio,izgleda da sa sluzbene web stranice ne shippaju u HR :S

ovdje ti je jeftinije nego na službenoj stranici s obzirom da su na službenoj stranici cijene automatski u dolarima bez PDV-a i bez carine za američko tržište, a kada klikneš gore desno na vrhu u EUROPE/EUR (bilo koju EU državu) onda ti prikaže cijene u EUR s uključenim porezom i te cijene su malo skuplje nego kad kupuješ od HR zastupnika

EDIT: šalju sa službene stranice u HR, samo tek nakon što gore odabereš državu i nakon što ti prikazanu cijenu promijeni iz te bez carine i PDV-a u onu s carinom i PDV-om :slight_smile: