Trebam savjet u vezi kupnje drona

Instalirao sam DJI GO 4 Mod 2.0 aplikaciju i izbrisao originalnu… taj app koristi postavke neke sto se koriste u americi i tako ima vise kanala i veci domet

Evo i prvi video ako ikog zanima :smiley:

6 Likeova

Kako ne, kako da nas ne zanima. :blush:
Bravo bravo Liče s dronom, baš je super, snimak je skroz OK. :fu: I Pula jednako tako. :blush:
Izvještavaj nas i dalje. :o:

1 Like

wooooow dode mi da i ja idem kupiti drona :slight_smile:

1 Like
1 Like

Jeli valjaju sto ovi kinezi po ebayu do 100 dolara. Pocetnik sam u tome i treba mi samo za koji panoramski video do 30ak sekundi.

Onda kupi Dji Tello. Ipak je daleko bolji od tih koji se nude do 100$.

Imaš ga? Može li se montirati gopro na njega?

Nemam, ali sam dosta reviewa na YT gledao. Nema opciju da se doda kamerica jer je mini drone, ali itekako dobar. Generalno nema potrebe dodavati mu kameru kad vec ima svoju jako dobru.

Izgleda da moze samo 10m u visinu ici.

Ja sam pre godinu-dve sa GearBesta kupio dron za 20$. Tek sam ucio kako se upravlja i bilo je poprilicno tesko. Poslednji put kad sam upravljao sa njim bio je na visini od minimum 50m, a ja veoma neiskusan i onda se desilo da je odleteo u tri lepe i da sam ga tad poslednji put video. :smiley:

Da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje.

Imam ponudu za kupnju polovnog drona, ima racun, garanciju, original pakovanje, dosta je jeftiniji od novog.

Zanima me na sto paziti prilikom kupnje, na sto trebam pripaziti, da ne bih bio prevaren?