[Tutorial] YouTube: Od 0 do 1000$ za tri mjeseca!

Ovaj Edis je Omčo :smiley: 100%

Ziv sam ljudi ali sam slabo aktivan. Nista, standardno radim i to je to. Nije se nista drasticno promijenilo. I dalje sam misljena da je YT najjaca “drustvena mreza” sto se tice zarade.

Po meni ne postoji nista ni blizu.

1 Like

Daj neki tutorijal kako i sta radis…

Daj upute da i mi zaradimo koji imamo porodice i koji ne mogu doci do posla

Istrazuj malo niche istrazuj malo kako youtube algoritam radi i nauci editovat videe i pravit thumbnailove. Bez toga ne mozes nije to kao izdvojis 1 dan i zaradis milione.

Npr. kanal za djecu, kako ga gurati, djeca ne kucaju i ne traze sta im se svidja vec gledaju sta im youtube ponudi

Tu je bitno prvo dobar video dobro izeditovan i sto veca kvaliteta da bi ga jutjub ubacio u algoritam, a onda i dobar thumbnail jer sto bolji thumbnail i naslov veci CTR ce biti sto je veci vise ce ga yt gurat, i na kraju ti ostaje samo da snimis sto vise kvalitetnih jer ako su ti videi kvalitetni morace yt nekad probit ga u algoritam. Najbolje je da istrazujes malo kako yt algoritam radi itd po google-u i yt-u.

Nije pravilo da video bude kvalitetan.
Bitan je sadrzaj i naslov.
Naravno i privlacna slicica.

Pozdrav svima, nije me bilo odavno na forumu :smiley: , evo mini tutorijal za ove početnike na YT (Google je tvoj prijatelj :smiley: ) i zanimljivost jedna na kraju, inače mogao bi dosta toga napisati što sam naučio baveći se youtubeom i napisaću jedan poduži tekst uskoro…

3 4

3 Likeova

Dodao sam masu kljucnih rijeci tagova, evo 2 dana proslo nista, promjeno i naziv kanala, ne pali nista

Treba proci dva meseca, a ti bi za dva dana hteo da se obogatis.

1 Like

Kako znas 2 mjeseca da treba, ako ukucam pravu kljucnu rijec i neko to ukuca,trebao bi me youtube pozicionirati medju konkurente

To je tacno sto si rekao,ali vazi samo za jake i razradjenje kanale,a ovi novi treba da se tek dokazu da bi se borili sa konkurencijom.

A kako se dokazati,kako do prvih pregleda ako nemam facebook stranicu i nacin da dovedem publiku a videi grme?

Pa treba vreme da prodje.
Treba samo redovno da objavljujes dobre snimke i rezultati ce doci.
Jest da to ubija u pojam,ali u praksi se tako pokazalo.
Meni je krenulo malo bolje tek posle pola godine rada.

Samo pravi dobar kontent i objavljuj ga ne ide to preko noci treba vremena

Pomaže li da promovišem na youtube ads videe?

Pa i ne bas, onda ces da navuces YT na placene trklame pa ces da ostanes bez organic pregleda.

@Jeronimo034 Jesi siguran? Dali je to provjereno ili je pretpostavka? Stvarno me zanima jer i ja sam razmišljao o boost-u videa na youtube kanalu. Hvala na odgovoru

Nekog lika sam gledao i pricao je bas to. Kao da za video za koji se aktivira paid boost mozes da se pozdravis sa organic reachom.
“Ako on laze mene i ja lazem vas” :slight_smile:

2 Likeova