Ulaganje u Amazon Affiliate Marketing

Pozz svima,

Planiram se ubaciti u amazon affiliate marketing i stvarno nalazim korisne savjete za početak no zanima me ona strana što se tiče ulaganja šta i kako?
Jasno mi je da je što više to i bolje i veća mogućnost no zanima me za početak s koliko treba krenuti.
Ovo je moje neko viđenje te molim starije i iskusnije kolege kao i one uspješne u tom području za preporuke.

  • Kvalitetan Web hosting i domena …Cijena? Od koga uzeti hosting i domenu?
  • Što se tiče samo programiranja i dizajna sajta to ću ja odraditi.
  • Članci … Odakle ih naručujete? Koliko riječi bi trebao imati jedan review? Preporuke za nekog s foruma
    ko piše kvalitetne članke. Koliko bi minimalno trebao imati članaka prije nego što se prijavim za amazon
    affiliate
    program? Koliko često ih objavljivati? Cijena članaka?
  • Guest postovi? Kako dolazite do njih? Cijena
  • backlinkovi? Cijena? Kako do njih?
  • Reklamiranje? Odakle dovlačite posjetu na svoje stranice? Koristite li fb kao glavni alat za oglašavanje ili
    neki drugi? Isplati li se kupiti fb stranicu od nekog na sličnu temu ili krenuti s svojom od početka?
    Koliko mjesečno uložiti u marketing?

Koliko otprilike na kraju dođe neko “početničko” ulaganje u IM i kad se mogu očekivati povrat novca i kasnije zarada?

Molim ako netko bude imao strpljenja,volje i želje pomoći sa svojim odgovorima kako meni tako i ostalim članovima na ovo temu.

Mislim, da ce ti ovo dati odgovor na vecinu ili na sva tvoja pitanaja. Sretno.

https://wmforum.geek.hr/t/pitanja-oko-amazon-affilate-sajta/33465

Ima toga jos na forumu samo potraži :eyeglasses: :slight_smile:

1 Like

Hvala ti Žele. :blush:
Naš Rdamorei nije primijetio jednu od najpopularnijih tema na Forumu; Pitanja oko amazon affilate sajta (link je iznad). :blush:
Znam da je duga, ali svejedno predlažem mu da prvo pročita nju, a zatim čekamo pitanja tamo… (ne ja nego Amazon masteri kojih ima na Forumu) :o:

1 Like

Hvala ekipa a ništa onda uzet slobodno poslijepodne za vikend, kavica pa čitati redom :smiley:

1 Like