Upit o zaradi na Instant Articles?

Ma gde on da naleti na moj portal na engleskom, ne zna ni svoj jezik. A i da naleti ne moze mi nista jer sve radim posteno.

Nego da zavrsim ovo pisanje i da kazem da ce svi imati problema zbog prijavljivanja jer ce oznaciti ovaj region kao prevarantski zbog mnogo prijava,mene ne dotice ja imam sajtove i portale na engleskom…a vi slusajte ovog neradnika @cupomakarska mada ne verujem da je iz Hrvatske jer je imao prijavu na adsense i zalio se na cirilicu,koju imaju samo ko koristi google.rs i iz Srbije je. Tako da mislim da je ovo kreiran nalog od nekoga iz Srbije.