Upit o zaradi na Instant Articles?

Ne zalim ja uopste velike mreze, narocito ne FB, izvarajte ga kako god mozete ali u granicama gdje necete nastetiti drugim, sto u ovom slucaju hocete…mislim to sto si ti pravio profile, mi uopste ne predstavlja problem niti mi smeta, samo sam naveo niz tih “prevara”. Radi kojih su moguce restirekcije.

1 Like

Ma laze fb mani ih,sad smo im mi krivi sa par naloga a 6 meseci bile zemlje u fidu i izgubile oglasivace… vidis da pisu bezveze,kako im ja mogu nastetiti sa 3 naloga WAOO

1 Like

Ali to su sve mogucnosti, radi kojih se moze uvesti restirekcija. Ti si tako dizao CPM, mislim nisi sam, jos se neko javljao…i ko zna jos koliko. Osnivac ove teme je skupio preko 250k na racun prevare, cak sam mu i ja lajkao stranicu licno a da o tome nisam imao pojma. Onda je mozda neko varao na klikovima, prikazima itd…kad sve to saberes, postoji materijal za restirekciju. Nije fb ni malo naivan…

Ma ja nisam dizao cpm nego proveravao da li je stranica sa US nalogom bolje kotirana i bolji cpm…ma probao neku glupost a oni mogu uvek ako hoce da uvedi verifikaciju licnom kartom ili pasosem,mani i oni lazu.

Pa bas i ne moras pitati autora za dozvolu za kopitanje. Bitno je naglasiti izvor i time se ispunjava uslov da to nije plagijat, vec preneseni tekst.

Da se razumijemo, svakom jacem portalu imponuje da se njegove vijesti prenose, jer je to u sustini njemi besplatna promocija.

Jel izlazi vama ova poruka kad otvorite network audience:
Reminder: Graph API v2.5 will be deprecated on Apr 12, 2018. Please use the API Upgrade Tool to understand how this might impact your app. For more details see the changelog

Da li dobijamo na racunu dolar jer nam na fb ia u $ prikazuje.

Nije bas tako kod svih u vezi pravila oko copy paste ali dobro,a ako je tako sto su @cupomakarska banovali…ne verujem da je banovan jer je bio nevin.

Daj prestanite prijavljivati fb stranice,zato ce nam i zabraniti IA,jer ce ispasti da su u ovom regionu svi prevaranti.

Ti ocito imas neki mentalni problem, ja sam banovan na Buzz-u i ni tamo nisam banovan radi copy paste, nego radi agresivnog materijala.

A vidim da si agresivan,i imas neki psihicki problem,jer i ovde nista drugo ne pises nego kako nekoga prijaviti.Idi zaradjuj bolje ti je.

@Petar.P jel se to bojiš da ćemo naletiti i na tvoj portal?

1 Like

Ma gde on da naleti na moj portal na engleskom, ne zna ni svoj jezik. A i da naleti ne moze mi nista jer sve radim posteno.

Nego da zavrsim ovo pisanje i da kazem da ce svi imati problema zbog prijavljivanja jer ce oznaciti ovaj region kao prevarantski zbog mnogo prijava,mene ne dotice ja imam sajtove i portale na engleskom…a vi slusajte ovog neradnika @cupomakarska mada ne verujem da je iz Hrvatske jer je imao prijavu na adsense i zalio se na cirilicu,koju imaju samo ko koristi google.rs i iz Srbije je. Tako da mislim da je ovo kreiran nalog od nekoga iz Srbije.

Što ti smeta onda što se prijavljuju ti trash portali što koriste razne malverzacije?

Jeste ali ce nas sve blokirati zbog tog trasha. Nisam vise za ovaj forum,jer se ne pise o zaradi nego se unistavaju i adsense i fb ia sa masovnim prijavljivanjem koji moze dovesti do suspenzije celog regiona jer ispadamo najveci prevaranti.I vidim mnogo ovde desetoduplih naloga i necu da se prepirem uvek sa istim covekom koji nista ne radi osim u fotosopu i ima ovde preko 10 naloga. U pitanju je osoba @Jeronimo034 koja ima ovde 10 naloga. @cupomakarska @Antun …ulazi na njih preko vpn,mrzi me da ih nabrajam. Lik izgleda nije psihicki normalan. Sada ce uci na sve naloge i ovde ce pisati svoje gluposti,i braniti sam sebe.

Dzabe mi je slao poruke sa raznih naloga i raspitivao se koje sajtove imam i kanale…uvek sam po nacinu pisanja znao da je uvek ista osoba,jedan dan muski,drugi dan zenski nalog…Idi brate leci se,smaras sa tim nalozima i unistavas forum. Non stop mu radi fotosop. Ogroman reach, samo njemu dobra zarada na slikama…au ala si dosadio sa fotosopiranjem i laganjem.

Goodbye

2 Likeova

Neeeee , vrati se! Ko ce sada da me uveseljava?

Ovaj forum se moze ugasiti kad ti odes heheh toliko ce nastetit zajednici, ja stvarno ne znam da li ce se moci opstati.

I opisujes sam sebe sa duplim nalozima (monika itd) haha…A ostali profili sve sam ja, cak i ti sam ja, sve je iluzija.

Tako je, nastelovane objave za naredna dva dana, sad je sve na autopilotu, a ono kap po kap :smiley:

1 Like

Tako je! Ja mislim da je ovo ona Marina lol :roll_eyes:. Idem sad na račun @cupomakarska čisto da potvrdim sumnje :joy:

1 Like

Ispravka sa ovog profila sam napisao Monika, a mislio sam na tu Marinu ili ti ga Marina :smiley: pa sam se sa racuna @antun ipsravio

1 Like

Stalno ga spominjete; vratit’ će se i prije nego što očekujemo. :smile:
Sad vas je “otkrio”, pa što ima veze.
ha-ha
P.S. Molim manje offtopica, hvala. :o:

5 Likeova