Upit o zaradi na Instant Articles?

A sada je 7 sati uvece, banke ne rade vise pa ti je zato frka? Ili je jutro i ima jos celih 7 sati da moze da ti legne?

Nemoj se odmah ljutiti :slight_smile: Pitam iz razloga sto je prosli mjesec isto bio vikend pa je u ponedeljka leglo odmah ujutru zajedno sa adsense-om. Druga mi je ovo uplata.

Odes negdje vani, ili ako se skolujes uzmi uci nesto ili otidji negdje na kafu, skreni malo misli s novca :slight_smile:

Popio dvije kafe od jutros :slight_smile: Ma nije mi frka tolika nego ne znam kako funkcionise. Kazem prosli mjesec je bio u ponedeljak ujutru. Kod adsense-a se uvijek zna. Svakako 22. budu na racunu osim ako nije vikend. Prvi radni dan ujutru su na racunu. :slight_smile:

Tvoje pitanje ujedno sadrzi i odgovor - “osim ako nije vikend” :slight_smile:

1 Like

Ja od kad sam se registrovao na ovom forumu uplacuju mi i pre vremena,
A prica se da ovima sa vip znackama, ako uplata kasni placaju sa kamatom…tako da opusteno :wink:

1 Like

Zanima me da li trebam zatraziti uplatu ili to ide autom… Hvala

Dodaj Mark Zucemberga na fb, pa mu reci oko 20tog da ti posalje pare.

@Q_Line i @Jeronimo034 gori ste vi sto se upletete u ove teme.

3 Likeova

Imam zanimljivu situaciju danas, ne pretvaraju mi se članci u IA, niti jedan članak na stranici kad gledam preko app nije IA, plugin aktiviran sve namješteno kako treba, nema apdejta nikakvog, u audience network također sve štima, osim što zarada danas stoji jer članci nisu u IA,…nema restrikcije, obavijesti niti maila nikakvog…ništa…da nije neki bug? da li je neko imao sličnu situaciju?

Kod mene sve uredno radi. Sta ti stoji u Production library na stranici. Vidi da nisu Unplublished pa ih probaj PUBLISH.

Meni je bila ista situacija, problem je bio u meta tagu. Iz nekog razloga nije postojao, sto je nemoguce jer je trebao za verifikaciju. Odmorio sam bio 7 dana i pojavio se taj problem, provjeri to kao i feed da li je sve ok.

Jesu li unpublish ili se ne pojavljuju uopste?

Mene na jednom sajtu zeza plugin, neke clanke prebaci, neke ne (uopste se ne pojave na fb)…pa ih ubacim manuelno, onako kako je Jeronimo objasnio u onoj drugoj temi

Ja sam pare na paypal dobio jos u petak.

Kakav je vama odnos Requests/Impressions? Meni do pre desetak dana bio 50% i vise a sada palo mnogo, a ubacujem iste linkove…Kako da povecam to? Tekstovi svi preko 300 reci, ima i slika. zarada

Kolega ja nisam dobio još sve podešeno normalno na Pay Pal ali nista i nikakve informacije od njih.Stoji Pending i dalje prešao prag kazem sve ali nista .Ako ima neki link da kontaktiram FB IA da vidim o čemu se radi.
Hvala unaprijed!

Da li se nekom desava da mu ne radi instant oo 2-3-4 dana i da vrate odmah? Meni se evo desava cetvrti peti put

Meni se to nije nikada desilo.
Inace kako se ubaca video u post?

<figure>
  <video>
    <source src="http://mydomain.com/path/to/video.mp4" type="video/mp4" />  
  </video>
</figure>

Ubaciš taj kod na mjesto gdje hoćeš video, i promjeniš taj url u svoj naravno…

Gde ubacujem kod? u post kad ubacam tekst?

Samo URL ubaci u tekst posta i to je to!

Isto tako i s YouTube ili DailyMotion … ne treba ti embed kod, samo ubacuj URL