Upit o zaradi na Instant Articles?

E jbg sad…sta je po njima low, to moze za njih biti low i 50k posjeta.

  1. Minimal readership je neko novo pravilo gdje moraš imati određeni broj mjesečnih otvaranja, a kako je @Jeronimo034 napisao sada je tu i dnevno pravilo :smiley:
  2. Low readership se valjda pojavi kada imaš izuzetno mali reach na IA člancima jer si negdje prekršio pravila, bio neaktivan ili imaš ovaj gore minimal haha

Pa ne mozes uhvatiti low, kad neces ni povezati sajt jer nema minimal :joy::joy: Uglavnom minimal ima, a to ce biti kako nemanja kaze i to je to…

Po njegovom sam do sada trebao 10 puta izgubiti IA :smiley:

A da li ti trolas ili sta vec, pravila su za nove sajtove. Ako si uhvati voz, a nisi dobio ban to je ok.

Gluplje pitanje nisam pročitao od kako je onaj deda bradati napustio forum.

Informacije o posjeti su toliko javne da nemo’š povjerovat…
Guglaj malo paša moj similarweb npr.

Naravno fejs sigurno nece koristiti ručne alate već imaju neki algoritam koji sigurno prati izlazne posjete ka tvojoj stranici koju si naveo u IA articles…

Jeste li sigurni kolega i jeste li imali iskustvo sa tim?

Hvala na odgovoru.

Zato što sam imao takvu situaciju :wink:

Da li je jos nekom danas cpm uzas .

Jucer i danas, bar 30 % manji

Meni je CPM isti u proseku ceo mesec ali zanjih 4-5 dana ali impressions i request palo za 20-30%

Samo da se pridružim ekipi “You’ve lost access to the Instant Articles” :smiley: Razlog je “minimal readership”. Ono što me malo raduje jeste što sam imao direktan razgovor sa podrškom u vezi mog problema. Rekli su da će me kontaktirat putem telefona i detaljnije objasniti problem i kako da se ovo više ne dogodi :wink:

Eh, sad ce ti patnja za povratak.

Je l te nazvao mark cukemberg i rekao izvini olaf majke ti, slucajno smo te banirali?

1 Like

Nije, napisao sam da čekam poziv od njega ali izgleda da je zauzet oko GDPR-a.

1 Like

Da li je neko uspio povratiti Instant nakon bana? Jucer mi se pojavi ono crveno obavjestenje bez ikakvog razloga. Rjec je o standardnom news portalu.

Ja sam isto juče primetio crveno obaveštenje (You’ve Lost Access to Instant Articles), odradio sam ono oko žalbe (Monetization Eligibility Appeal) i dobio odgovor
ggggggg

Ponovo sam danas odradio žalbu i ponovo dobio isti odgovor.

Ništa mi nije jasno.

I ja sam takodjer dobio istu ovu poruku ali idalje mi stoji ovo crveno i svi clanci su unpublished

I ja. Da li je neko od ranije, ko je imao problem sa tim, uspeo da reši? I da li je isplaćen mesec u kom je banovan?

nakon bana mesec se isplatti normalno jer je app aktivan, ali da se instant povrati to je tesko, a i nov da se otvori jos teze

Pisao sam žalbu i dobio odgovor.

Хвала вам што сте послали захтев. Тренутно се квалификујете за монетизацију.

Имајте у виду да Facebook задржава право да у било ком тренутку измени, обустави или оконча приступ функцијама за монетизацију садржаја или да укине њихову доступност. Препоручујемо да ускоро извршите надзор над усаглашеношћу странице тако што ћете прегледати критеријуме квалификованости за монетизацију јер ваш приступ монетизацији може да се промени у будућности.

Сазнајте више о критеријумима квалификованости за монетизацију: https://www.facebook.com/facebookmedia/get-started/monetizationstandards

Хвала,

Alex