Upit o zaradi na Instant Articles?

I ja sam dobio istu poruku ali mi idalje stoji crveno upozorenje i svi clanci su unpublished. To je izgleda automatska poruka

Znaci ban, nema pomoci.

Šta su naveli kao razolg, možeš slikat crveni dio?

Ma kao i svima. Izgubili ste pristup, bla bla bla

Da li je neko uspio napraviti novi Instant sa banovanom web stranicom i da li banuju facebook stranicu ili web opcenito?

Banuju ti samo IA, meni je na jednom nakon 30 dana vracena aplikacija za IA sa tim pageom, no ne moze isiti domen. Dok u drugom slucaju, banovali su mi i fb stranicu komplet, kao i domen jer je nosio isti naziv page-a.

.

U mene kao razlog ukidanja piše “minimal readership or content policies”. Pošaljem im mail da mi napišu šta je od ovoga dvoje (mislim da je prvo jer sam dugo vremena bio neaktivan), a oni mi odgovore da mi to ne mogu otkriti zbog moje sigurnosti :smiley: Kažu pošalji opet prijavu za 30 dana i to je to…

1 Like

Kako se moze ponovo poslati prijava? Poslao sam 3 zalbe i sva tri puta sam dobio odgovor da imam monetizaciju a idalje svi clanci unpublished.

Odeš na svoju FB stranicu > Alati za objavljivanje > IA > Postavke. Tu ćeš pronaći dio “submit for review” :wink:

Stoji samo da sam izgubio pristup. Ne mogu ponovo poslati.

Your site doesn’t follow Instant Articles policies. See “You’ve Lost Access to Instant Articles” above to learn more.

Moram cekati 30 dana da bi dobio tu opciju ili ?

Ovako to izgleda kod mene, možeš ti slikati svoje?

Kod mene je ovako

Vjerovatno je u pitanju neki ozbiljniji prekršaj…

Standardni news portal i vijesti. Nisam cak ni previse objavljivao, 5-6 clanaka na dan.

Ekipica svi vi kojima su stisnuli ban i neznate što bi sa pagevima sada, ja ih kupujem pa na inbox :wink:

1 Like

Profiter :smiley: Evo ja ti prodam moju koja je pravila skoro 2k mesecno za 5k :slight_smile:

Ukoliko si ozbiljan, mozemo napraviti dogovor. :slight_smile:

Takodjer mozete se i meni javiti u inbox ukoliko imate stranica na kojima ste dobili ban, zainteresovan sam za kupnju.

Ne salim se, Poljska stranica je u pitanju. 97% su zene.Ako si zainteresovan javi se. Preko glave mi je FB, nemam vise zivaca…

Pozdrav ekipa, je li vama zadnjih dana (2-3 dana) smanjen ecpm? Meni ja sa 1 eura pao na 0.5 eura. U pitanju je lokalni portal iz BiH sa nešto dijaspore.