Upit o zaradi na Instant Articles?

Erste banka, to je u bosni sparkasse kako se vec zove

Je li istina da sada treba 10-20k traffica imati da bi vas odobrili?

Zna li neko kakva su pravila?

To su sve nagađanja. Slao sam im mail s ovim pitanjem i rekli su da ne smiju otkrivati takve informacije.

Kako promovisati IA na fb ads?

Naime kada promovišem neki članak on ga prikaže sponzorisan ali vodi ka webu, tj. nije instant i ne prikaže onu munju. Je li radio neko promociju IA ?

Ja imam IA na sajtu koji nema ni 200 posjeta :joy:…e sad, taj portal je bio banovan u onom valu banova. Mozda je neki bug ili sta vec, ali normalno radi…

Ma ja sam dobio zimus na sajtu sa 0 posjete, ali su promijenili pravila u međuvremenu

Poslao appeal, ali nazalost negativan odgovor, sljedeci appeal tek za 90 dana :frowning_face:

Ja appeal šaljem svakih 5 dana, valjda im jednom dotužim :smiley:

Da li delite linkove po grupama? Da li je to dozvoljeno?

To je zakonom zabranjeno. Mozes zavrsiti na robiju. Obrati paznju ili proguglaj malo ovaj Forum. :wink:

Pozdrav,

Kojeg datuma uplacuju fb zaradu od IA?

Otp 21og bude na banci

Ok. Tek sam ih prosli mjesec podesio i da su proradili. Nista cekamo 21, valjda ce i uplata proci u redu.

Nekima bude 23-4 zavisi jbg

Ma samo nek ono dode, a kada ce manje je bitno. Prvi je mjesec pa cisto da vidim kad ce i hoce li sve proci bez problema!

Da li postoji neka aplikacija za iOS preko koje bi se mogla pratiti zarada. Nesto kao google adsense?

Sta koristite za postavljanje linkova?

na sta tacno mislis?

Prihvatili su mi Web adresu

Zar nije prije bilo odmah da ti prikaze clanke u production articles pa da ih ti oznacis, ili kako već, koji je sljedeći korak?

Treba da sacekas malo, a ako si nestrpljiv mozes i rucno da ih dodas.