Upit o zaradi na Instant Articles?

Ne znam da li si u skorije vreme pokušao da dodaš instrukcije za plaćanje iz Srbije, ali uopšte neća da ih prihvati… Dok recimo ako unesem za Bosnu prihvati bez problema… Ne znam o čemu se radi.

Isti problem, pisali, sve pokusali, dobili neke nebulozne odgovore od nekih posrednika koji rade za Fejs.

Ko neko iz grupe pronađe rešenje neka nam javi…

Pa sta je problem? Postavke racuna za placanje, ne podrzava zemlju ili?


Kada hoću da linkujem plaćanja iz Srbije, prijavi ovo što sam zaokruzio plavom bojom:
“1 property could not be linked”
“Some platforms unavailable in payment account’s region.”

Ja ne dodajem property tako. Idi na Payouts( s lijeve strane) pa Add payout account

Onda dodas sve podatke , bankovni racun mora biti devizni za dolar valutu

Mozda je fora kao sa gAds…kad se odobri nalog iz HR samo moze bankovni racun iz HR

Nešto su ga zbutali, da li samo meni ili svima saznaćemo.

Pozdrav, imam pitanje , ako uopste jos neko ima aktivan instant :smiley: . Da li je neko skorije dodavao sajt? Ja sam pokusao da dodam dva sajta i na oba kaze da nemam dovoljni poseta, na jednom 650k pgw u avgustu, na drugom oko 400k

Mislit da je sad pravilo da sajt mora biti star više od tri mjeseca.

Sve te uslove ispunjavam, ali saznao sam malo pre da racunaju posetu samo kada je link u pitanju, ja duze vreme radin slika i link u opisu. Verovatno je do toga

Pozz, tek sad vidim za ovaj članak…
Zanima me ima li ovako šta za Instagram?

Pozdrav, imam jedan problem, imam zaradu za koju sam uneo devizni racun jedne banke koja ne posluje sa dolarima (a ja to nisam znao, jer su mi prilikom otvaranja racuna rekli da mogu dolari da se isplacuju). Zvao sam devizno odeljenje, rekli su da ce se novac vratiti nalagodavcu, oni uopste nemaju u sistemu tu uplatu, medjutim od 20. novembra mi stoji paid. A ja sam prekjuce uneo drugi racun. Da li neko zna kad ce i da li ce da mi legne ta uplata?

Ako je PAad, znaci da je isplaceno na racun koji ste imali u Payment i vjerovatno su vam novci na racunu, ako imate aplikaciju fino provjerite, ako ne onda odete do banke. A zasto su vam rekli u banci da ne posluju sa dolarima? Jer da je tako i da ne primaju dolare ne bi vam prihvatili Payment racun u IA. A da vam je banka odbila isplatu pisalo bi vam u IA Rejected. Nego provjerite u banci, i ako je vracen naknadno reci ce vam. Onda se informisete kod support za audience network putem ticketa. Link za njihovu pomoc je na dnu stranice u Bussiness manageru kad otvorite uvid u zaradu. Na dnu stranice pise Need help? Read help topics or contact the Audience Network team. Vjerovatno cete dobiti sljedeci mjesec

Zvao sam sefa devizne sluzbe, kaze da nemaju uplatu uopste u sistemu jer nemaju korespodenta za dolare. Pa zena kod koje sam otvarao se ocigledno zeznula, a ja nisam gledao i eto. Sacekacu desetak dana, pa ako se nista ne promeni javicu se supportu.

Ovako stoji od dvedesetog. Iskreno ne verujem da novac moze da “propadne” .

Hmmm ma napravi se lud i otiđi do banke. Ladno kazi da zelis da podignes novac sa racuna, nemate sta izgubit, ako kaze da pare nisu na racunu, zamoli za izvadak/podatak da su vracene posiljaocu jer vama stoji da je isplacen. Vjeruj da su vracene tamo bi pisalo Rejected a ne Paid i dalje

Vjerovatno je sa bankom neka caka, meni je jedino raiffeisen uvijek pretvarao odma pare iz nebitno koje valute u KM (odma sjede na racun poslije uplate, nekoliko sati eventualno da se to procesuira)
Ostale banke, bukvalno 4 (sparkasse, ziraat itd) prime uplatu i pise u kojoj je valuti i oni to trebaju samo pretvoriti, mozda im se zagubi negdje pa ne procackaju lijepo sistem.

Da imas internet bankarstvo ti bi ovo sam mogao odraditi.

Moraju pare biti tu, Naglasi im da provjere ima li uplata iz drugih valuta pa da ti to rijese.

Zvao sam sefici deviznog odeljenja, nemaju uopste uplatu u sistemu da postoji. Pretpostavljam da ce za neki dan biti rejected kad se vrati kod njih iznos koji su poslali.

Prilikom kreiranja instanta izbacuje mi ovu grešku, kako ovo da rešim, ima li neko iskustva?