Upozorenje - OSman - Mirko Katić

Eto govno se vratilo, već prodaje neke accounte za Adsense

Uskore će i njemu kraj … nemojte reći da Vas nisam upozorio

1 Like

btw koristi novi modus za prijevare:

http://aircash.eu/
na ime Marin Čugalj

Jeli sigurno da je to Mirko? :frowning:
Kako si ga ulovio? :o:

100% siguran… sve dokumentirano…možda se ukljuci u raspravu korisnik koji je prevaren ovih dana :smiley:

uglavnom upozorenje ostalima to je Mirko Katić naš poznanik

Nevjerojatno, 10 godina, punih 10 godina ovaj lik pljačka na forumu i još mu nitko nije stao na kraj. Točno 10 godina sam ja tu i od početka je aktivan, sjećam mu se prvog profila Pixy pa Zixey glumio je bio da je direktor firme od 30 ljudi i krao pare na forumu tu, na forum.hr-u, na njuškalu i ko zna gdje sve još.

3 Likeova

Istina… rođen za “Provjereno” NoveTV

Hahaha, treba mu odati priznanje za trud, toliko se covek muci da izmisli nove nacine i prevare, nije lako.
Jos 10 - 20 godina i napisace knjigu ili ce biti film po njemu snimljen.

1 Like

Hvala na upozorenju, Administrator bi mogao malo da proverava duple profile, prevaranata ima zaista puno na ovom forumu. Ovo je jedan od nacina da se prevarantima stane na put. Svaka cast na otvorenoj temi, mogli bi i ostali da slede primer i prijave prevarante. Odrzimo forum cistim. Ovakvi prevarnati kao OSman na kraju zna se gde zavrse.
Samo iskreno, posteno…

Ja samo u svemu ovom ne mogu da povjerujem, da ga jos nioko nije poslao da pokupi zube sa poda. Ove prevario, znaju gdje zivi, gdje radi, sta vozi…i tek tako preko toga predju…

Jeste hrabri ovdje na forumu. Sto ako je covjek mafijas? Zar cu se zahebavat s covjekom koji nema nikakvog morala zbog par tisuca kuna?

Ima tu policija, ako se oni ne pozabave njime onda se nitko nemoze. Em je covjek vjerojatno u HDZ-u, ili je stvarno mafijas pa ima policiju u saci, ili se policiji jednostavno ne radi, a i kome bi se radilo u ovoj vukojebini…

A kak bi admini mogli znati da je to korisnik kojem je nekad davno banan profil ili više profila?

Ma kakav crni mafijaš… to je neki peder koji smije samo ovako anonimno da se krije i vara ljude. Da je mafijaš ne bi krao tako sitno, radio par mjeseci na profilu na forumu da bi nekog zeznuo za par hiljada kuna, ne može se od toga živjeti.

2 Likeova

To je u biti sirotinja koja prezivljava…
Mene isto zajebo lik sa ovog foruma, cak sam se i nasao sa njim dok sam mu dao pare. Al nije nesto da nesto zalim jer lik izgleda kao klosar i drago mi je da sam mu pomogao jer bi vjerojatno umro od gladi. Tako i taj Katic, vjerojatno je kruha gladan i klosari. Obicno takve policija pusta jer ih svrsti u rang sa narkomanima i zadnjim olosima…

1 Like

u najmanju ruku bih ga udario po dzepu, auto npr se na ovoj vrucini moze i samo od sebe zapaliti. Nije to sica, ako se sjecam rokteza je prevario za finu cifru eura

To je poremecena osoba, klošar…da upeco me Cane dobro

Legalnim putem traje to dugo…ali optimist sam da je pravda dostizna

Od njega necu odustat dok ne vrati sve novce

Takoder na fb-u osobe iz Rijeke pisu o tom parazitu, lik je dosao do te mjere da ne placa kave u kaficima pa ga konobarice ganjaju, pa krao od ljudi u Tmobileu pa dobio otkaz itd. toliko o mafiozi…

Eto koliko topica i dalje prolazi ovdje i dalje ovdje vrsi prijevare…sada korisi aircash na tude ime

Nadam se da hoces, ali to razmisljanje je previse navino ako uzmemo u obzir gdje zivimo.

Ako se ne varam, tebi je maznuo 2k eura. Kako ide postupak, jesi došao do njega?

Da dosta je maznuo…bar si lik auto kupio heh…postupak ide sporo, ali siguran sam da ce na kraju biti pozitivan, tako je to kod nas u RH, a pronaci tu gnjidu je najlakse … klosarska posl, no neka uziva dok mu to jos sve prolazi

Jel mozes pojasniti kako te zalevatio za 2k eura?
Jel to Cane?

najgore je kod nas sto dugo traje pa se ljudi ne usude pravno ganjati

mom bratu su ukrali telefon i nisu htjeli moji da prijave policiji “ma sigurno neće ništa naći”, “niko ovdje ništa ne radi”, “dug je to proces” … i policajci kad su došli odvraćali su me od prijave … ipak smo prijavili, otišla prijava u mup za tri dana su našli telefon