Upozorenje - OSman - Mirko Katić

Nisam ja Mirko,zna @zgubijumf tko sam

Uf sto si se uzbudio :slight_smile:
Na zalost danas ne mogu jer nisam u Zagrebu. Sutra svakako mogu poslije 12h. Dogovorimo kavu !

aha vidim već ste se makljali, što onda kažeš vjerovatno si narkoman … kontam da se bolje znate :smiley:

13 sati , korner???

sto mene citiras, ja sam pacifista :smiley:

mada kad bi se sreli volio bi se pošamarat

Javim ti tocno vrijeme. Nebi se ovdje htio vrjedati jer sam gospodin za tebe. Samo bi te lijepo molio da uzmes i novce koje si mi ukrao.

Koja sapunica na forumu :joy:

1 Like

M. Karić poznat kao CANE i OSman… danas si dobio prijavu u MUP zg, podnjeta prijava prijevare sa revalentnim dokazima. Predlazem svim prevarenima da ubuduce salju prijave kako bi stali na kraj ovakvim prijevarama. Citaj mangupe… naletio si na pogresnu osobu. Imao si vremena da mi vratis pare, cekao sam te danima…

3 Likeova

Decki, molim Vas… ovaj topic je napravljen samo za naseg dobro prijatelja Mirka Katica malog pederskog prevaranata iz Rijeke. Necemo mu ovdje blatit temu, ipak je momak zasluzio da dignemo temu o njemu.

Kolko glup moras bit da dajes nekom unaprijed 2500ə ?? Kaj se tice tog mirka… treba ga nac i mucit ga i odrezat mu tri prsta i poslat njegovoj mami te prste postom

Mene je jedan iz BiH, sjebao za mac lapić prije par godina, džaba policija i p¨cke materine, jednostavno nađeš gdje lik živi, i odeš mu u posjetu kao ja ovome, pa da vidiš sine kako INTERNET RAMBO drhti i plače, što je najgora stvar, nikad ne znaš sa kim ćeš se zakačit preko interneta, danas sutra ti može doći neko koga si prevario, i ta osoba isprazni sandžer metaka u tebe zbog popišanih 1-2k eura, nisu to neke pare, ali nekima i nije do para, jest do morala a i ponosa… A ja sigurno neću preko svog preći, nit bi dopustio, pa ne bi mi daleko bilo ni za Kambodžu otići…
Džaba policije i prijave, treba njega naći, i prst po prst mu lomit :wink: Sve ostalo ne pije vode

Bok ekipa, ja sam iz Aircasha. Naletjeli smo na ovu temu na forumu i žao nam je da je netko iskoristio aircash za prevaru. Inače, aircash je poprilično siguran, jer aircash posebnu pažnju pridaje sigurnosti svojih korisnika i zato primatelj novaca prvi puta treba pokazati osobnu iskaznicu na Ini. Ako netko misli koristiti aircash za prevare, lako će se utvrditi tko je i aircash će biti na raspolaganju svim nadležnim institucijama.

Aircash kao i druge slične usluge prijenosa novaca, pa čak i banke, ne može i ne smije ulaziti u odnos između korisnika usluge. Na korisnicima je pravo da definiraju karakter poslovnog odnosa na temelju kojega je transakcija pripremljena i uplaćena. Međutim apsolutno stojimo na raspolaganju svim našim korisnicima za bilo kakva pitanja, nedoumice, a naravno i nadležnim institucijama.

Ako još što treba, tu smo, slobodno nas kontakirajte.

Evo Mirkec se vratio

Tacno tako. Ja zivim u Austriji, grad Innsbruck, imao sam problema sa dva coveka, dosli mi u stan, pocelo kako pocelo ja ih izudarao koliko sam mogao, jedan mi pobego iz stana ali ovog drugog sam nasminkao kao lutku, normalno dosla policija, hitna pomoc. I sta bilo na kraju? NISTA. Alooo ljudi ovde je zakon strog u Austriju i nema zezanja pa sam ih izudarao kao picke i vise se nikad nisu pojavili niti sam ih ikad video vise. Sta zelim reci ovim? Skupite se preprobjte mu rebra i kraj.

Hahaha, a sto ako si ti smokljan s naocalama i 45 kila s krevetom, a on je gromada od 100 kila koja pusi i pije?

Mirko je sad dalmatinac

Dok citas ovog prevaranta koji je akos e ne varam ostetio jednog korisnika za skoro milijun kuna (20BTCa) ili za koliko je prevaren, pa sad citam Aircash za koji jos nisam cuo, pa INA. Dodje mi da vise ne tankam benzin na INI jer vjerojatno stavljaju vodu ako su povezani sa Mirkecom na bilo koji nacin.

5 Likeova

  1. dakle, osoba kojoj saljem novac nemora biti uopce osoba za koju se predstavlja.
  2. pošiljatelj nema nikakvu zastitu (vjerujem da se nitko nece j*** da nekom povrati par stotina kn)
  3. tehnička sluzba uopce ne odgovora na pozive
  4. Srecom pa ne zivimo u AUS ili nekoj razvijenoj zemlji gdje bi ovakve prevarante vec odavno doveli u red.

Ugl. ja sam predlozio i jos nekolicina ljudi da bude neki middleman na forumu (platimo nije frka, dogovorimo proviziju) nego neki treći posrednik koji ne omogucuje sigurnost.

Na ovo mogu napisat iz prve ruke - u teoriji dobra ideja, u praksi nikakva.

Od te teme, bilo je nešto upita gdje se nakon par izmjene poruka osoba više ne javlja. Bilo je par transakcija kao dogovorenih, gdje sam izmjenio XYZ poruka, da bi transakcije kasnije pale.

Rezime: Ukupno sam odradio 0 (slovima nula) transakcija, na toj usluzi inkasirao ukupno 5 (slovima pet) dolara od jednog (brojkom 1) člana koji uplatio tu minimalnu proviziju jer je ispalo da sam samo gubio vrijeme na razmjenama poruka (kao i on uostalom) - iako sam rekao da ne treba ništa uplatit, uplatio je za pivu reda radi.

Gubitak vremena. I to veliki gubitak vremena ( i živaca naravno).

1 Like

Mirko prezime mu znate. :o: