Utjecaj Korona virusa na webmajstore

…a ovaj @sjekira je odličan trol. :smiley: Ja sam nasjeo samo tako …al Brane je mudar čovjek. :slight_smile:

kada BTC bude 100 k onda ce web cam sex biti ilegalan :stuck_out_tongue: u prevodu malo sutra ,ili prekosutra ,

Dabogda ti tipkovnica crkla! :stuck_out_tongue:

Ne prizivaj …jef BTC će sigurno na 100k …

ma neka ga na 300 $ , hahahha

Brane, ja krajem godine, ako se ovo sranje smiri, planiram otic 2-3 mjeseca tamo na Tajland, Vijetnam, kambodzu i Filipine… Znas li ti kakvo je tamo stanje? Ima neki biznis da napraivmo samo tako, webcam ovo ono :smiley:

Naravno da moze ti ces biti web cam agent ,instruktor :stuck_out_tongue: obucavas filipinke da koriste sajtove :stuck_out_tongue: , em zaradjujemo em ti prcas pomalo …

4 Likeova

Ne znam za ostale ali ja doziveo ozbiljan skok od kako je pocelo ovo sranje s izolacijom.

Sad moja glavna mreza nije puno oko 10% rast, ali sporedna mreza koja je generalno bila nebitna skroz noseci oko 2-3$ na dan, ako bas ima srece dodje do 6-7$ s vremena na vreme od kako je pocelo ovo cudo prosek 10$, skoro 300% rast, evo danas za dan koji jos nije gotov doslo do 32$, sad nisu to neke cifre ali toliki rast od toliko nebitne pozicije i mreze je za mene licno odlican. :slight_smile:

Kupujem BTC samo od starih i provjerenih clanova.
Placam 100k :sunglasses:

Ja otisao u seks i evo sad izolacija 15 dana, jer je ta imala dodira ss zarazenim. A da se drkalo ne bih imao taj problem, ne znam sta tu moze uzrokavati problem, konkretno za ovo sranje…

1 Like

not bad :stuck_out_tongue:

znači medicinske sestre preferiraš

1 Like

Glave mi dodjose…

1 Like

Rpm na googlu- 0.17e :d Inace bio 0.40e… cc sta ucini korona, valja ici na pauzu

Mrda malo prema na bolje … vidjet ćemo. Pozicije na WMT nemaju značajnih odstupanja. Ljudi se okrenuli koroni, a ostalo kada bude

Jedna stvar koja odlicno sad prolazi su ovi brijaci i sl na amazonu… Stavio sam jedan da se prodaje… ksota 23 na amazonu… Stavio sam prvo da se prodaje za 35$, pa povisio na 40$… pa je nestalo tog, ali ima neki jako slican pa sam povisio na 50$ da ne bude mnogo narudzbi pa ako prodje prodje… al jbg ide i to ko ludo- 10-15 komada dnevno i povisim na 60$… a idalje se dobor prodaje hehe Plus ima neki sto inace kosta 25$ a ja prodao 6-7 komada danas po 90$ i 100$- al trenutno nije na stanju pa ne znam sta cu, vidjecemo neku razmjeni il cu morat otkazat… Uglavnom. Sa 5 listinga isto prodaja kao inace sa 500

1 Like

Nemoj da te prijave zbog neopravdanog podizanja cijena :rofl: :rofl:
Kod mene konzervirana hrana ide ko luda u 5 6 dana prodao sam kao lani u pola godine.
Ja sam ostao bez zalihe jer sve sam saljem i svima saljem mailove da zbog korone kasni dostava tako da se pripreme da ce cekati…
Taman si napravis lufta ako se mozda uskoro stvori negdje roba.

1 Like

Reko mi je ovaj sto prodajem preko njega da ne bi slucajno prodavao papir za wc, brasno i tako to hehe

Ja cu svima ovima poslait poruku, pa vidjeti da dobijem na vremenu jer bi trebalo kasnije da dodje ovih… pa ako se moze uzet 60-70$ po brijacu- sto da ne hhaha

Sad sam stavio i velik handling time i dug shipping time… plsu dodacu jso dosta ovih brijaca pa cemo vidjet kak ce to ic. Kontam da bih sa 20-25 razlicitih vrsta mogao prodavat po 2000$ dnevno sa 300-400$ zarade ciste, al vidjecemo jos… za sad smo nesto iznad 100$ :smiley:

Da se to ne tretira kao ratno profiterstvo?

War is good for business.