Vežite pojaseve, stiže majski core update

Vezite pojaseve!

1 Like

Meni traffic skocio za nekih 30% jos sinoc na glavnim sajtovima :smiley:
Mislio sam da je neki bag ali izgleda da je do updejta.

1 Like

I meni također, ali sam mislio da je do mene sto sam aktivan i radim na webu :smiley:

Relativno mlad sajt sa 700 posjeta na 1700 prije 2-3 dana …
image

1 Like

ako nije tajna koja je niša?

Sigurno glavni razlog.
Al’ ne bi’ u kalkulaciji preskočio ni [eventualno] kažnjenu konkurenciju.

Kod mene zasad promjena nema.

Moj je odvezan odavno, koje olaksanje kad te boli ona stvar sta ce bit sutra sa mojin sajtovima…
Nisan osoba koja lako odustaje jer san u ovome desetak godina, al sto je previse, previse je.

Bam bam bam, sa 164. mjesta na 2. :rofl: Micro site podignut 24.2.2020., trenutno ima 2 clanka: od 1000 i 300tinjak rijeci.

2 Likeova

Koliko zapravo pomaze clanak tj ta razlika jeli clanak 200 ili 1000 rijeci?

Ja sam oko 15% dole, bar sto se tice KWa koje pratim. Ali tek je prvi dan apdejta, konacan rezultat ocekujem za jedno 10tak dana, mozda i vise.

Drma i domace stranice…

Ja cu vidjet u ponoc, pisem sutra kakvo je stanje, ali po svemu sudeci cca 10tak posto down. Jer su mi danas svi keywordi potonuli za par mjesta.

Je, pad je za 10-15 posto u posjetama. Maloprije gledam svoje backlinkove na ahrefsu i za dosta njih koji su pod lost ahrefs kaze da ne postoje a tamo su i zivi su. Pa je moguce da je Google jednostavno preskocio neke linkove ili ih zbog ovog updatea ne indeksira vise. Nadam se da ce se stvari vratiti u normalu

Ako vec treba da bude nekih promena, bolje u prva nekoliko dana apdejta nego na kraju. Ovo se da ispraviti do kraja apdejta, a kad te rokne krajem apdejta, tu nema pomoci. Dosta nerezonskih stvari je sad ispred mene, tako da se nadam vracanju do kraja apdejta.

Jah, nada umire posljednja. Mene ubilo za 40% za sad (u odnosu na proslu srijedu)

Ma mora do kraja da se izmeni, ne moze ovako da ostane sigurno.

@Jeronimo034 to i ja mislim, nemoguće da Google odjednom ne vidi backlinkove koji su tamo. Moguće da je i kod @Kosana isti slučaj. Kad se sve opet poindeksira doć će sve opet na staro.

Kod mene nema linkova, samo bolji sadrzaj od konkurencije.

jel ko provjeravao i došao do nekih zaključaka koji članci su pali koji su ih prestigli i zašto. prihvatam svaki paušalni odgovor.

moj sajt zeru napredovao, mada je mlad i još raste i nevelik je broj posjeta u pitanju pa ko zna zbog čega je.

Nije ni kod mene los sadrzaj,sve su unikatni clanci i to velikom vecinom preko 1000 rijeci,neki i sa preko 2000.