Vežite pojaseve, stiže majski core update

Copy/paste sa domacih sajtova ili si prevodio sa drugih jezika?

Copy/paste je sve sa domacih sajtova. Od a do ž.
Prvi je poguran sa 2 expired domene, ima nekih 200 tinjak kopiranih clanaka. A drugi nema nikakvih backlinkova i ima oko 100 clanaka. Na njemu sam u zadnje vrijeme testirao onaj pilot za kopiranje clanaka. Pa ubacuje dnevno po 10 tak.

2 Likeova

kopirao tudji sadrzaj od a do z? pa jesi naveo izvore?

Nisam…niti planiram.

1 Like

pa sram te bilo bas, da prostis :roll_eyes:

1 Like

Bas. Stida nemam…

dabogda ti gugl sudio za pokradeni sadrzaj. et! :mask:

3 Likeova

Pjur E-A-T (Expertise, Authoritativeness, and Trustworthiness)

1 Like

hahaaha a koja je niša ako nije tajna :smiley:

Adult price…

1 Like

ima li koga da mu se počelo popravljati nakon pada? :smiley:

Oca mu danas bolje nego zadnjih 4-5 dana …

Bolje zato sto je nedelja :slight_smile:

Vrlo moguće. Jbg kad ne znam ni koji je dan zbog ove korone,znači sutra ponedjeljak, banka račune platiti… Kad prije mjesec prođe xD

Bar je kod mene uvek nedeljom najbolja poseta. Tj i ponedeljak bude dobro jer povuce bolju posetu tokom noci nedelja na ponedeljak zbog vremenske razlike. Mozda se tebi stvarno vracaju pozicije :slight_smile: Mada evo sad gledam, Semrush ne pokazuje neko tumbanje, tako da tesko da se vracaju pozicije… Mora jos neko pretumbavanje da bude da se vrate pozicije.

Iskren da budem imam neku nadu da me nisu kaznili toliko, naime reklame koje sam imao na sajtu u single postu su se učitavale cijelo vrijeme. Da pokušam pojasniti stranica se nikad ne bi loadovala sve dok si na njoj cijelo vrijeme je otvara zbog reklama. Uklonio sam sve reklame sa sajta i čekam opet bota da prođe i da vidi da je sve okej sa stranicom.

Ma nema ovaj apdejt nikakve veze, ispred mene za pojedine kwe su smesni sajtovi sa po 200 reci, bez ikakvog uredjenja itd. Imam utisak da oni apdejtuju neke tehnicke stvari koje prouzrokuju tumbanja bez neke preterane veze pa onda posle peglaju.
Zimus su mi deindexirali sajt, sta sve nisam radio, da bi se na krajj samo od sebe vratilo…A to nije bilo samo kod mene, na hiljade ljudi je imalo taj problem. Skoro dva meseca mi je sajt bii sklonjen…
Zbunjuju se oni jako cesto…

2 Likeova

Nema taj semrush sensor bas puno veze. Koliko vidim,skoro svi keywordi su mi se vratili na iste pozicije,isto tako i posjeta. Jer svako jutro prije posla u isto vrijeme gledam posjetu i znam da ako je u ovo doba oko 200 ljudi bilo na sajtu da je to dobar dan jer na kraju u ponoc uvijek bude 700 ili vise. Evo trenutno 183 ali sam se ustao pola sata ranije danas.

Google i njegova daljnja pretumbavanja. Vidi se da jos uvijek testiraju u odr. sate neke algoritme.

Meni se malo vratilo po stranicama, ali i dalje je pad od 20ak%.

postoji li mogućnost da je ovaj apdejt pogodio sajtove koji nisu baš dobro optimizovani za mobile?