Vežite pojaseve, stiže majski core update

Mesec dana unazad vracanje…

to je jednostavno tako kod Google-a, katkad rasteš, a katkad padaš… između nema…

naravno ovo ne vrijedi za velike igrače.

Kod mene na hrvatskom portalu promet pao za 40 do 50 posto u odnosu na prosli tjedan. Strašno!

Bas lijepo i kod mene…
image

Malo manje pogoden, al opet.
image

Jos nisam video da je neko profitirao od ovog apdejta :slight_smile:

ima li stvarno ikog ođe da ima neki sajt na engleskom jeziku da je dobio neki bust?

kolko mi se nekad mililo radit i sa guštom sam sjedo za laptop da radim sada me neka nelagoda spopada kad god trebam počet radit. i nije to zbog trenutne situacije sa amazonom i guglom no zbog budućnosti ovakvog rada koja mi se čini baš klimava.

1 Like

Ja sam uvjeren da ce sve doc na staro za koji dan. Ja ovaj mjesec do danas 200 $ na sajtu iz US a iz UK 30 i nesto funti. Bolje nego ikad,i dok je tako necu se zabrinjavat oko pozicija previse.

Abnormalno varira sad 15 ljudi na sajtu za minut 100 i opet nakon pola sata 10-15…

Ponekad mi se čini da je sav trud i posao oko optimizacije uzaludan kada Google radi kako želi.

Ovo je udar na sve affiliate sajtove, ja doduse imam na 2 sajta skok od po 50% a ostali su u padu u proseku 20% na jednom imam pad od 50% taj ne zaradi vise od 100$ mesecno tako da nije prevelika steta, na ovom jednom gde mi je pad 20% cini mi se kao da mi se poseta polako vraca.

Ja nemam veze s affilateom, imam ekipu koja godinama piše originalne članke na hrvatskom, no promet s Googlea se dramatično srozao.

Na mojih desetak sajtova nema ama bas nikakvih odstupanja :thinking:

Meni svi stari, skoro zaboravljeni, opako skocili.

Kakvo je stanje danas? Meni se cini da se polako vraca sve u normalu.

Nemoj da te zavara to sto je vikend pa ima uvek vise posete. Kod mene i dalje tih nekih 20-25% manje.

Meni je bio pad od 30/40% a danas do sad se vratilo u normalu cak mozda i malo vise, ali moguce da je i zbog vikenda, videcemo kako ce dalje ici…

Ja se bojim i pogledati :slight_smile:

2 Likeova

Žalosno ali istinito, nagli skokovi i padovi. Fakat me mrzi ući u analitiku, čas 10 ljudi na webu čas 100 ovo je ludilo…

1 Like

Kod mene ništa bolje… dakle, i dalje je vidljiv pad od 40 do 50 posto.


Kod mene na ova dva copy paste skok.
Ostali na istome.

2 Likeova