Vps potreban za sajt s igricama

Dobro vecer svima,
Imam jedan problem pokrecem jedan sajt s igricama pa me zanima kakav bi mi vps treba koje odprilike jacine.
CPU 3 vCores
RAM 4 GB
Hard drive 50 GB Raid 10
http://www.ovh.ie/vps/vps-classic.xml
Zanima me dali bi ovo bilo dosta za sajt s nekih 1000-2000 posjeta dnevno ?
Uglavnom sve igrice i to bih sam sebi hostao :slight_smile: na svojem serveru nebih ih embed s drugih sajtova.
Uglavnom ako netko zna i moze da mi kaze koliko posjeta i toga bi moglo podrzati ako sam ja pogrijesio s mojih 1000-2000.
Koliko bi isto vremeno moglo ih biti na sajto i tako to?
Hvala unaprijed svima

Ako ga dobro optimiziras onda moze.Nekom palestincu sam pinterest clone stranicu podesio da radi ko urica, a ima slican hosting. I vide od 500 000 posjeta unkatnih mjesecno.

Za managed hosting ove cijene su ti super.

1 Like

Ja imam obicni shared hosting i posjetu od 2000 na dan, i sve sljaka sasvim normalno.

1 Like

Ako nije tajna, jel mozemo znati kod kojeg shared hostinga i ako nije problem da nam dades url, moze i na PM.
Jer cijena sharedd i VPS je ogromna, pa sad ako bi sljakalo na shared


Ơto će ti koji vrag vps za 1000-2000 posjeta dnevno? Ja sam imao po 30 000 posjeta dnevno i hostane igrice na shared hostgator hostingu za 9$ mj.

Bugi nemoj sada tu lupati price za malu djecu,jer stvarno ako si uspio 30000 posjeta dnevno na hostgatoru shared hosting postici.Sumljam jer to hrpu cpu i rama vucu igrice na tvojem serveru i nema sanse da ce ti to host gator dozvoliti :wink:
Znaci necu pogrijesiti ako uzmem taj vps jer po tvojem mogu oko 150 000-200 000 posjeta dnevno rokati s wp ;),znaci ljudi koji uzimaju masine su glupi kada kod host gatora mozes 30 000 posjeta imati za nekih 2kn
:wink: Ne vidim bas racunicu tu.

@drmrgood moguce da imas 1000-2000 posjeta na shared ali ja bih rade da se odmah ogradim i uzmem vps sigurnije mi je nego poslije da se prebacujem ako posjeta krene :slight_smile:

alek cudan si ti decko, sve hoces nesta a ngidje rezultata

Ne znam zasto onda postavljas ovu temu kad vec eto znas odgovor i ono sta zelis da uzmes i sta je sigurnije, onda jednostavno ti i uradi pa nam javi kako to funkcionise i koliko ti je para otislo.

Pa i ja bih najrade uzeo taj shared koji moze 30 000 posjeta izdrzati za 9$ jer za takve shared nisam cuo niti vps nemozes to kako treba a kamoli shared od 400-750mb.
Pa pitam sam iskusne ljude koji su pokusali ili imaju svoj hosting za komentare.
@crnip tko kaze da nema nigdje rezultata?Mozda i zapocinjem dosta stvari jer me idu i svakako nisam sigurno u minusu

Vps server za 1000 posjeta dnevno


Ja sam se isto malo zacudio, al ok, ako covjek oce vps nek si ga uzme. Meni sa mojih 2500 posjeta na dan dovoljan je i najobicniji hosting.

Ma necu shared samo negativna iskustva imam s njima a opet sada znam da ce mi vps biti dosta,prije sam po cijelu masinu imao radi par sajtova kako sam ih vecinu prodao sam i masinu :smiley: tako da cu sada uzeti neki vps a opet ako ste sigurni da ce imati mjesta budem ponudio nekome da i on svoj sajt hosta tamo.

Pozdrav,

javi se na PM ako trebas VPS. Cijena popularne.
Za resurse sve je stvar dogovora.

Hvala

www.gocloud.hr 20 znakova

Dobro su ti rekli, ơto pitaơ kad znaơ sve sam. 30k posjeta kad sam imao, isključili su mi hosting nakon par mj. znaơ ơto sam napravio, kupio novi host isto kod hostgatora za 9$ i prebacio isti sajt i poslije mi ga nisu viơe gasili skoro godinu dana :smiley: . Sad imam par sajtova između 5 i 10k posjeta dnevno, svi na hostgatoru godinama stoje, nikakvo upozorenje nisam dobio, da ne pričam o tome da na jednom hosting paketu imam po 30-40 sajtova bez problema.

Ti se lijepo osiguraj, plati 200-300 eura mj. pa si siguran da ti se neće sruĆĄiti, ma najbolje bi bilo da uzmeĆĄ neki joĆĄ jaći, recimo za 500-600 eura pa da otkloniĆĄ i onih 1% mogučnosti nedaj boĆŸe da se sruĆĄi sajt.

Ovaj je lud 100%

Pa i ja bih najrade uzeo taj shared koji moze 30 000 posjeta
Ma necu shared samo negativna iskustva imam s njima a opet sada znam da ce mi vps biti dosta

Ne znam zasto izgbjegavate godaddy ?
Imajuj odlične hostove sajt mi nikada nije bio down evo godina dana unazad

Zakupi host na godinu i dobijes ga u pola cijene ,

Sto se shareda tice, www.namecheap.com rulz :slight_smile:

Vps dode oko 100kn mjesecno kakvih 200-300e :stuck_out_tongue:
Zato sam i rekao rade to uzeti pa se osigurati nego kasnije da mi sajt bude po par sati dana offline.