Web Hosting ebaustela.com

Totalno ste neprofesionalni.

Vi ste gospodine trazili izradu portala besplatno. To vam nitko neće napraviti. LP

Ne preporučam vam ebaustelu

Kako mozes nesto ne preporuciti sto nisi ni probao?
Trazio si da ti portal i oglasnik napravimo za 10 kn.
Molim te ne mjesaj se u tudja posla.

1 Like

Pozdrav. Samo naprijed sa hostinzima

Ti stvarno ne odustaješ :smiley:

Da ponovim jos jednom. Iza nas stoji velika hosting firma :smiley:
Ako nekog zanima vise neka slobodno posalje PM pa da vidi da je uistinu osiguran dugorocan hosting.
Hvala

Zašto na stranici nema informacije o firmi? Ako vas kazni inspekcija, njih ne zanima kaj iza vas stoji neka “velika” firma.

Sve nam je to jasno. Ali jos nije isplativo otvoriti j.d.o.o kada nemamo za pokrit sve.
Cim se ukaze prilika se otvara j.d.o.o

Teško da možete živjeti samo od prodaje hostinga.

Uglavnom su ti sve napisali gore, a meni zapinje nepismenost onog tko je pisao tekstove.
Kontaktiraj te nas se piše Kontaktirajte nas…

"… uz pomoć Vas kreiramo ponudu sa kojom ste zadovoljni VI i mi."
Ne kužim što vi imate biti zadovoljni? Zadovoljan treba biti kupac odnosno korisnik.

1 Like

Mi smo zadovoljni ukoliko je korisnik zadovoljan paketom :smile:

Jura, manite se corava posla. To sto iza vas stoji ‘jaka’ hosting firma ne znaci nista. Kupac trazi odgovornost od providera kojem placa uslugu a vi nemate pravni oblik i tu prica zavrsava.

Iskreno, neznam tko bi bio toliko lud da vam uplati novac na privatni racun ?

Da samo netko skrene pozornost drzavnom inspektoratu na ovaj thread ste u velikom problemu.

Otvorite jdoo pa ako zagrizete ■■■■■ bar znate da ste pokusali a na ovaj nacin riskirate kaznenu odgovornost.

1 Like

Mislim da nitko nije otvorio hosting kao firmu bez iti 1 klijenta.

Pregledaj još jednom jeli ti sve radi na portalu pa možda ti neko i kupi,ovako kako je sada na početku će već odustati.Puno uspjeha

Sto ne radi? Mozete nam reci ako nije problem?

Mislite da su radili na crno ?

Hzz daje poticaje za samozaposljavanje i tu vam je dobra prilika za pokusaj poduzetnistva pa ako propadne imate dobru lekciju.

Rad na crno je krivi nacin. Hosting trziste u hrvatskoj je prezasiceno, ima jakih pruzatelja usluga a ima onih koji prodaju mnogo za sitnu cijenu. Ovi prvi imaju zaposlene i nekakvu kvalitetu usluge dok ovi drugi uglavnom rade sami do trenutka dok ne puknu i prodaju sve nekome od ovih prvih ili propadnu a time u nepovrat odu i podaci koje njihovi klijenti imaju na serverima.

Rad na crno i reseller paket odnosno dedicated server kod low budget providera nije kljuc za uspjeh.

Niti je resseler paket niti low budget dedicted server.
Glupo pljuvati ako se nezna o cemu je rijec.
Naime student sam redovan pa nemogu zbog prava otvoriti j.d.o.o .

Me pljujem, daleko od toga no skrecem pozornost da to krivo radite.

Uz faks bi bilo dobro naci posao kod nekog od postojecih hosting providera, taman i na volonterskoj bazi da se usvoje znanja u tom poslu, prakse, disaster recovery itd. Bolje hosting firme imaju zaposlene sistemce od kojih se moze mnogo nauciti.

Kreni od početka pa ćeš vidjeti,ja sam samo gledo informativno,klikni na naruči i kod drugog koraka -->izbor
domene ti neradi kako treba